Ik heb ff gezocht of er al een topic hierover liep, maar ik kon niks vinden, dan dan maar ff een nieuwe Hoevaak hebben jullie nog getest nadat je een positieve test in je handen had? ...... of ben ik de enige die bang was dat er ineens weer "Niet Zwanger" op het schermpje zou staan Ik heb dus nu in totaal 3x gestest 2 x op de eerste dag en vandaag nog een x (een week later) en vrijdag komt een mevrouw van moeders voor moeders, dus dan mag ik nog een keer hihi
In totaal 5x met verschillende merken Ik kon het ook niet geloven, want het was niet de bedoeling om zwanger te worden. Ben er nu wel blij mee hoor.
De eerste 2 testen waren heel licht (zie album). De dag erna was hij veel duidelijker. Ik heb toen na 2 weken nog een test gedaan om te kijken het toch echt wel (nog steeds) zo was In totaal dus 4 testen gedaan.
Twee keer, ik heb t gehoort in het ziekenhuis na een ongeluk en daar hadden ze het in mijn bloed gezien. De volgende dag hebben ze ook nog mijn urine getest. Maar echt geloven deed ik t pas twee weken later bij de echo! Groetjes, Romy
ontelbaar. ik had net een stuk of 10 testen besteld en deze zijn allemaal opgegaan en ook had ik er nog een paar liggen. kon het niet geloven. was al eerder zwanger geweest en dit werd een mk. elke maand teste ik en hij bleef negatief. toen ik dus ineens een positieve had bleef ik teste en heb ze ok bewaard. je ziet de treep dag na dag donkerder worden is wel leuk om te zien. (eerste dag had ik al 3 testen gedaan)
5x! hahaha! Kon het ook niet geloven! We hadden het ook niet gepland dus heb direct nadat ik niet ongesteld werd gestest. Maar toen dacht ik misschien is het te vroeg dus nog maar een paar keer uitgeprobeerd. de twee laatste waren voor de oma's en opa's, om te geven.
Tot nu toe 3 x hihi, maar ook hier komt moedersvoormoeders nog langs, goed excuus om nogmaals te testen haha