Ik zit 6 dagen voor mijn nod, gisteren een positive ovutest, vandaag ook. Zou ik zwanger kunnen zijn? Of klopt het niet dat de Ovu testen dan positief aangeven? Heb veel buikkrampen.
Het kan wel want de ovutesten reageren ook op HCG, maar heb je wel al je ei gehad? Miss is je ei verlaat.
als je ei heb gehad kan je er beste 14 dagen bij tellen. na gelijk je ei hebben en zwanger kan niet. eitje heeft nog tijd om intenestellen
Ik moet eerlijk zeggen dat ik een keer vanaf in ieder geval dag 16 tot dag 31 een positieve ovutest had. Mijn ei is al die tijd kennelijk niet gesprongen!
kan ook een laten ei zijn. weet niet welke ovulatie test gebruik. maar die van de kruitvat geeft aleen maar aan dat je elke dag wel een ei heb.
he kan wel zo zijn hoor want ik reageerde er ook op en 4 dagen voor mijn NOD bleek ik zwanger. liefs claire
Hello Dames, Vandaag is mijn NOD.. had vanmorgen een negatieve zwangerschapstest en vanmiddag (om dat ik het niet vertrouwde) een positive (zeg maar zwaar positive) ovulatietest? Vanmiddag maar nog een zwstest gehaald en die was weer negatief. Kan iemand me vertellen wat er aan de hand is ?
Volgens mij als je zwanger bent dan zou de zw-test dat moeten hebben aangegeven. ZW-test meet de HCG en een ovulatie test test detecteert LH (luteïniserend hormoon) in urine. De primaire functie van LH is het vrijgeven van een rijpe eicel in de eierstokken. Dus deze hoor je niet te gebruiken als een zw-test, want het meet weer wat anders.
ik heb deze zomer de dag voor ik ongi werd een MEGA positieve ovu test van predictor gehad. blij met een dooie mus, want een dag later MEGA ongesteld...
vorige week heb ik voor de grap nog een LH test gedaan en toen hij de urine al rook ( bij wijze van dan.. ) stond de teststreep er al knallend op!!!! lijntje was zowat zwart!!!
toen ik zwanger was had ik ineens 5 dagen voor nod een knalpositieve ovu test... ei was daarvoor echt al geweest dus mijn antwoord is ja.... als je een beetje zekerheid hebt mbt je cyclus en je hebt een posi ovu test dan is er kans dat je zwanger bent gr Jose
je eitje moet niet eerst innestelen om HCG af te geven. vanaf bevruchting komt er HCG vrij en kan het natuurlijk nog altijd mis gaan bij de innesteling. succes meid, ik duim voor je