Goeiemorgen dames! Me vriend en ik zijn een beetje verbaast over onze 2 testen. Deze maand hebben we zoiets gehad van ff een maandje rust, geen ovulatietesten, geen druk van en nu moeten we klussen. Gewoon ff relaxen en volgende maand kijken we verder. We hebben echt 1x geklust voor me eisprong en kijk onze testjes We durven nog niet echt blij te zijn ivm 5vroege miskraam eerder al maar hebben wel een klein beetje hoop omdat ik bij beide testen geen ochtendurine heb gebruikt maar bij de bovenste zaterdagavond getest en bij de onderste gistermiddag laat. Me nod is vandaag of morgen.
Dank je wel! Vind het zo spannend, elke keer als ik naar t toilet ga ben ik bang dat ik bloed zie..... Morgrnochend nog eent testje wagen en als die duidelijk is bel ik het ziekenhuis want zou 4 april een gis echo krijgen. Die hoeft dan niet meer
Aaaahhhh, dit meen je niet? Veel sterkte alvast!!! Misschien gekke vraag nu en waarschijnlijk doen ze het al lang maar controleren ze je via bloed testen je progesteron?
Ze hebben toen een algehele bloedonderzoek gedaan bij me en chromosonenonderzoek bij beide. Alles was goed zeiden ze. Wilde vandaag het ziekenhuis bellen omdat ze me goed in de gaten willen houden zodra ik zwanger ben. Die kans hadden ze nog niet gehad. Weet niet of ze naar me progesterongehalte hebben gekeken. Moet 4 april sowieso naar het ziekenhuis voor een gis echo dus ga het gelijk vragen dan.
Allereerst heel veel sterkte. Zoveel vmk is erg moeilijk. Ik zou inderdaad ook eens naar de progesteron vragen. Toedienen van utrogestan kan helpen bij vroege miskramen.