alles kan, maar moet dat echt? waarom ruil je niet in voor leukere meisjes laarzen? met een leukere meisjes kleur? maar het kan wel als je het echt het beste vindt. ik zou het niet doen.
Ik vind ze eigenlijk te meisjesachtig voor een jongen en te grof voor een meisje. Maar ik zou ze dan toch eerder bij een meisje aandoen.
Wat vind de kleine meid er zelf van? Ik zou er geen problemen mee hebben als ze ze zelf mooi vind is het toch goed. (ik zou haar er ook niet mee belasten dat jij ze op internet hebt gezien op de jongensafdeling)
ik vind ze super leuk voor een meisje! Maar uiteindelijk gaat het er toch niet om wat een ander ervan vindt? We geven anderen altijd de tip om vooral je eigen mening en gevoel te volgen. En leren onze kinderen als het goed is om een ander in zijn waarde te laten. Als jij ze mooi vindt dan moet je ze zeker aandoen bij je dochter. Als een ander ze meer voor een jongen vind dan moet diegene ze bij een jongen aandoen. We hebben nu eenmaal allemaal verschillende smaken, gelukkig maar want anders werd het maar saai allemaal toch?
Ik vind ze persoonlijk meer voor jongens maar met een mooie skinny en stoer shirt zou het bij meisje ook leuk kunnen staan. Ik vind laarsjes bij jongens wel heel stoer
Tnx voor jullie reacties! En ja, tuurlijk gaat het er om wat ze zelf mooi vindt en ze vindt deze leuk. Maar het is ook een gevoelig meisje en ik weet zeker dat als iemand in haar klas tegen haar zegt 'je hebt jongensschoenen aan,' ze ze niet meer aan wil. En daar zijn ze wel iets te duur voor . En tuurlijk ga ik haar daar zelf niet mee belasten. Maar als nu iedereen had gereageerd met; ik vind het jongensschoenen, echt niet leuk voor een meisje etc etc, dan had ik er om die reden nog wel even over nagedacht.
Begrijpelijk Ik kan me alleen niet voorstellen dat leeftijdsgenootjes zullen zien dat het "officieel" jongensschoenen zijn.
Hihi kan ik me ook niets bij voorstellen. Ik zie best wel regelmatig meisjes op wat grovere laarzen lopen. Nog nooit bedacht dat het voor een jongen zou moeten wezen.
Ja daar heb je een punt, soms ziet de beschermende moederkant van mij spookjes die er niet zijn ☺️. Tnx!
Ik vind ze wel leuk eigenlijk. Kan prima voor zowel jongens als meisjes. Geen kind die het op zal vallen dat ze eigenlijk bij de jongensafdeling hoorden.
Ja absoluut. Zou deze nooit bij mijn zoon aantrekken. Vind laarsjes bij jongens echt niet kunnen. Agg ja mijn dochter had laatst een jongensboek. Wilde hem persee hebben en na pasen zat hij okk nog is lekker. Agg ja als zij blij is . deze laarsjes zou mijn dochter ook aan doen
Ik vind het geen jongensschoenen. Mee eens. Uitzonderingen daargelaten, zoals hoge bergschoenen. Maar dat zijn niet echt laarzen.
Dat zoveel moeders laarsjes bij jongens niet leuk vinden,ikvind het geweldig. Maar over deze laarsjes kunnen makkelijk bij een meisjes.
Ach, smaken verschillen.. Gelukkig toch? Anders liepen alle jongens er mee Ik vind het een beetj suf en echt te meisjesachtig bij jongens, maar leuk juist dat ieder zijn eigen stijl en smaak heeft.