Hoi dames. vraagje, wanneer gingen jullie over op 2 voedingen/flesjes? en op welke tijden gaven jullie die? onze zoon krijgt nu 3 x 180/6 om 07.30 - 14.30 - 22.00 ongeveer soms iets later of eerder. maar hij laat de laatste dagen de fles van 14.30 bijna helemaal staan, drinkt maar 50cc ofzo.. hoor graag jullie ervaringen.
Hoe oud is jouw zoontje? Je zou de fles van 14.30u kunnen vervangen door een fruithapje oid. Mijn zoontje (10 mnd) krijgt 's ochtends een bord pap met 150/5 melk. 's Middags na het broodje krijgt hij een fles, 150/5. Deze drinkt hij over het algemeen niet helemaal leeg. 's Avonds rond een uur of 7 krijgt hij de laatste fles. We bieden 180/6 aan, wat hij opdrinkt wisselt per dag.
bij een maand of 10/11. De middagfles eraf en dan nog een fles als ontbijt en een voor het slapen (krijgt ze nu nog steeds)
Ik ga het morgen ook maar even navragen bij het CB. Mijn dochter drinkt als ik geluk heb 1x 150 en 2x 120 maar meestal is dan minder.
Oké bedankt dames! Ik dacht misschien nog te vroeg voor 2 flessen voor een kindje van 8 maanden.. Marja, als hij het zelf aangeeft?!
Bij mijn dochter ben ik met 9 maanden overgegaan naar 2 flessen. Had daarvoor een schema van 7.30 / 14.30 en 19.30 uur (laatste is een bordje pap). Maar ze dronk idd al een tijdje de fles van 14.30 uur zeer slecht. Na een bezoek aan het CB in overleg besloten de fles van 14.30 uur te laten vervallen en ze heeft hem absoluut niet gemist. Ze krijgt nu rond dat tijdstip iets van een nijntje koekje, rijstwafeltje, ontbijtkoekje of liga. Wel krijgt ze na het avondeten een bakje yoghurt, zodat ze genoeg melkproducten binnenkrijgt. Ze is gewoon niet zo dol op de fles, want inmiddels is ze ook met haar laatste fles/bordje pap aan het rommelen, die gaat er denk ook binnenkort af.
Hier sinds een paar weken, dus denk zo rond de 9 maanden, ben het alweer een beetje vergeten. Mijn zoontje dronk tussen de middag ook niks meer, hij is overdag veel te veel afgeleid om z'n fles te drinken. Dus hij krijgt 's morgens 180/6 in z'n bed en 's avonds voor het slapen 180/6 als we rustig op ons bed of op de bank zitten, zonder andere prikkels om hem heen. Als hij na zijn avondeten een toetje krijgt drinkt hij minder van z'n fles, maar dat vind ik prima, je moet zo langzamerhand toch ook naar die 300cc zuivel toe gaan werken, maar op welke manier je dat doet is denk voor elk kindje anders. De laatste maanden heb ik eigenlijk gewoon steeds een fles laten vallen als hij hem een week lang slecht dronk.