28b78c Ovulation Charts kunnen jullie hier even naar kijken??? volgens calculator zou mijn ei 8 juli moeten zijn en ff geeft 10 juli aan. en ik heb een cyclus van 27 dagen en die is begonnen op 26 juni nu geeft ff aan dat 29 juli pas mijn nod is. ik snap er niets meer van
wil er nu niemand even naar mijn kaartje kijken en zeggen of deze er positief uit ziet of niet. en misschien ook even reageren op het feit dat ik volgens de calculator 8 juli en volgens ff 10 juli mijn ei had. en dat ik volgens mijn cyclus die elke maand 27 dagen is dat 22 juli en volgens ff 29 juli mijn nod is.
Je kunt er nu nog niks over zeggen of het positief is, dat kun je pas tegen je de tijd van je NOD zien... Soms is je ei weleens later... je hebt in elk geval wel een ei gehad! En wat betreft je gecalculeerde NOD, het kan zijn dat je een kortere LF hebt dan de 14 dagen die FF voor als gemiddelde aanhoudt.
Ik denk dat jij je ovulatie hebt gehad op dag 14.....je hebt nl na dag 14 3 hogere temperaturen....ik denk dat FF jou een te hoge basale lichaamstemperatuur berekend ivm die uitschieter op dag 4 van 37 graden. Ik denk dat als je die dag bij stelt in FF, FF dag 14 aangeeft als ovulatie. Maar nogmaals.....ik weet het niet zeker..... Succes verder!