Zo n super mooie echo gehad vandaag. Ben twee dagen vooruitgezet en het hartje zien kloppen. Wel een inwendige waardoor ik gelijk wat bloedverlies had , ze deed nou niet bepaald zachtjes dat is inmiddels gestopt maar heb nog wel een zeurderige buikpijn alsof je te hard sex heb gehad (weet even niet hoe ik het anders moet omschrijven haha) iemand hier misschien ervaring mee?
Helaas veel ervaring mee. Gefeliciteerd met je goede echo! Bloedverlies na een echo is heel normaal. Je bent extra doorbloed en ze raken snel een adertje. Je mag trouwens wel er wat van zeggen als het onprettig voelt. Het is niet echt de bedoeling dat het achteraf nog pijn doet. Ik had dat wel na de echo naar mijn eierstokken, maar de baarmoeder zou toch wat makkelijker in beeld moeten kunnen komen.
Nou de buikpijn is nu wel aardig over alleen nu nog wat last van bruinige afscheiding.g.. maar dat komt dan nog van dat bloeden..?