Ik kom net thuis van de winkel en sta n flinke pan chili te maken. Mijn laatste ingredient.... Mais.. Ik pak de blikjes en gooi ze in n vergiet, rammel er n beetje mee. En ik zie iets raars tussen de mais. Ik haal het eruit en ik schrik me rot. Een rups!!!!! ieuww!!! Nou mn vriend wil geen hap van die mais hebben. Gelukkig had ik t nog niet tussen de chili gegooid! Gatverdarrie. Ik wil nu eigenlijk wel naar die firma schrijven of bellen. Het is van ok van de plus. Ik dacht, pak eens de goedkope mais.. Nou, dat doe ik dus nooit meer. Wie weet hoe lang die rups dr al in zit, in zon blikje geconserveerd.:x Hebben jullie als eens zoiets gehad? Wat heb je toen gedaan?
Volgens mij mag dat, zoveel insecten mogen in blikken voedsel zitten. Ook in fruit blikken. Anders ff googlen haha.
Tja, zoiets kan gebeuren denk ik. Ik zou me daar dus echt niet druk om maken. In een appel kan ook nog wel eens een rups zitten. Ik zou t ook niet meer opeten, maar ook geen brief schrijven.
Ik heb ooit een heel hard stukje stronk in een babyvoeding potje gehad.. Een mail gestuurd dat dat echt niet kan en dat het levensgevaarlijk is als ik het niet had gezien gelijk excuses gehad en een aantal nieuwe potjes gekregen
Ik had het ergens ooit gelezen dat het vaker voorkomt en dat er een bepaalde hoeveelheid in blikvoeding mag zitten. Dat heb ik altijd onthouden.. Jammer van je chili ja
Ik zou zelf trouwens bij onze plus gelijk een nieuw blik krijgen als ik dat later zou zeggen maar ja ik kom uit een dorp en het zijn hele aardige mensen.. Zo kreeg ik eens zo een pak vla mee toen ik alleen maar zei dat ze een overdatum pak hadden laten staan en dat ik die had gekocht n (ben slecht met datum checken)
Ik check nooit data Ook geen rupsen trouwens; dus wie weet hoeveel rupsen ik door de chili heb gegooid !!!!!!!!!
Bah! Ik had eens een rups in de sla. Terug naar de Jumbo. Kreeg na aandringen een tas gratis groente en fruit (dat is hun beleid, maar dat weten de medewerkers blijkbaar niet) en nog een krop sla. Maar ook in die sla zat een rups, haha. Heb het er maar bij gelaten. Heb ook eens een worm op een prei gevonden in de Jumbo. Hij was héél klein, maar ik heb al van kinds af aan een wormenfobie. En dan moet ik net degene zijn die die prei pakt..
Ik zal nooit vergeten dat we vroeger als gezin zaten te eten van een maaltijd met oa sperziebonen uit bliken dat mijn moeder opeens naar de WC rende om over te geven. Bleek er een of ander beest tussen de sperziebonen te zitten en dat beest zat dus tussen de sperziebonen op haar bord. Gruwel. Heel raar misschien, maar sindsdien check ik altijd de inhoud van blikgroente voordat ik het in de pan gooi...
Ik heb eens vakantiewerk gedaan waar ze blikgroenten maakten en verpakten. Je wil niet weten wat er allemaal inzit! Er stonden mensen aan de lopende band om te controleren of er muizenlijkjes die al in stukken zijn eruit zijn en zo niet moesten ze die eruit vissen, ook insekten, ratten,.... Tja het komt allemaal van een veld af he. Ik stond gelukkig aan de inpak en moest niet veel doen haha
Jaaa! Zo schattig hoe ze zich bewegen, omhoog, omlaag en dan die kleine haartjes, aaaahh.. <3 Als klein kind had ik bij mijn opa een grote emmer, ik schat zo'n 2L, tot de rand toe gevuld met wormen.. Daar speelde ik mee, urenlang! Die vind ik nu wel wat minder, doodeng als ze flippen brrr..