Ken je die reclame hij is van Becel ofzo. Ik vind die tekst zo mooi en wil hem verwerken in m'n zwangerschapsdagboek (morgen (ongeveer) gaat het hartje kloppen). Hij gaat ong. zo: Het is begonnen. Het zal je gaande houden de rest van je leven Zorg er goed voor..... Wie weet de rest? Linda
Hier kun je de commercial helemaal bekijken. Dan kun je meeschrijven. http://www.becel.nl/artikelen/?objid=1490535 Is inderdaad een erg mooie tekst!
is dit iets? Volg 't, lucht 't, luister er naar, strijk er af en toe met je hand over. Verlies 't niet te snel maar laat 't altijd ergens vol van zijn. Laat 't pompen, open 't voor anderen, neem je geliefde er in op. En ook al heeft iemand 't ooit gebroken, wees niet bang 't weer helemaal te geven. En of 't groot of klein is, van goud of van steen, zorg er voor. 'T is 't meest belangrijke dat je ooit zult hebben!
Ja ik was in al mijn wijsheid (ugh) ook op de sit van becel gekomen. Die hierboven staat is ook supermooi! Ga ik ook gebruiken (als we het hartje voor het eerst horen ofzo) Maar deze gaat bij vandaag: Het is begonnen De eerste slag Het zal je gaande houden nu Je hele leven lang Als het sterk is Ben jij sterk En brengt het je steeds verder Slag na slag Stap voor stap Luister Hoor je het kloppen? Wees er zuinig op Zorg er goed voor het is het middelpunt van alles wat je bent Snif, wat een goede teksten! Linda