Afgelopen zaterdag terugplaatsing gehad en een 5 dagen oude cryo. Dus zaterdag zit ik op 12 dpo en wil dan een testje gaan wagen. Normaal ben ik altijd voor de 2 voor 5 Euro testen geweest van de kruitvat maar lees daar steeds negatieve verhalen over. Welke test zou ik dan beter kunnen gaan halen? En 12 dpo testen zou toch al wel kunnen toch of adviseren jullie later te testen? Weet niet of ik dat geduld om later te testen op kan brengen hoor haha.....
12 dpo is prima, zkr niet veel te vroeg Ik ben heel tevreden over de action testen, zijn bij mij duidelijker van de kruidvat en lekker goedkoop
Ik ben zeker tevreden over de k2v5! Alleen mensen gaan steeds vroeger testen, waardoor je een streepje kan krijgen en als nog ongst wordt.. ik zou lekker voor de 2v5 gaan! Nooit eerder dan m'n NOD getest en 2x gelijk duidelijke streepjes ! Succes en hoop het voor je!
Ik ben ook erg tevreden over de kv 2v5 testen. Net als Raaf92 niet eerder dan mijn nod getest. Heb ook sensitest gebruikt en die ben ik ook erg tevreden over. Zijn ook niet zo heel prijzig
Je zou de predictor early kunnen gebruiken. Die is zeer betrouwbaar. Heb je trouwens pregnyl oid gespoten? Want dan zou ik pas op 14 dpo gaan testen.
Ovitrelle kan tot 14 dagen na de prik in je lichaam blijven zitten en op gevoelige testen dus een valse 2e streep geven. Ik zou dus zeker 14 dagen na ovitrelle wachten.
Vanmorgen heel eigenwijs en veel te vroeg getest maar heel vaag tuur streepje echt minimaal dus mocht die nog van de ovitrelle zijn zal dit denk ik zaterdag geen invloed meer hebben mocht de test duidelijker zijn.
Spannend! Ik ben nu heel pril zwanger van een 6 dagen oude blasto cryo. Ik heb 12 dpo getest. Kruidvat was toen erg licht en verscheen pas laat. Ik dacht in eerste instantie zelfs negatief. Action en clear blue plus waren wel duidelijk. Nog steeds licht natuurlijk. Dus ik zou toch eerder voor action gaan dan voor kruidvat. Ze zijn duidelijk, fijn en goedkoop! Succes!