Vorige ronde de gewone dipsticks ovulatietesten van sensitest gebruikt. Ze bleven omowit, toen kreeg ik 2 dagen een licht streepje en werden ze terug omowit. Het moet echt wel mijn lh piek geweest zijn. Te zien aan de Temp en andere kwaaltjes. Zouden de gevoelige beter werken voor mij?
Heb je netjes elke dag een test gedaan rond dezelfde tijd na een paar uur niet plassen en drinken? De testen van sensitest zijn naar mijn mening erg goed en misschien kan het zijn dat je de piek gemist hebt? Ik vind persoonlijk de gevoelige niks, want die maken me helemaal in de war... Dan lijkt het of je ei al komt, maar is dan dus niet zo...Geven bij mij meteen hele donkere strepen
Ja alles iedere keer uitgevoerd zoals het hoort. De dagen dat er wel iets op kwam van streepje er zelfs 2 gedaan. 1 s middags en een s avonds.
Ik heb deze maand de testen van zwanger en kids gebruikt en eindelijk met deze testen mijn Piek gevonden. 2 maanden hiervoor sensitest en had ik ook alleen een heeel licht 2e streepje en eigenlijk geen piek kunnen vinden. Bij mijn eerste zwangerschap werkten de testen van sensitest wel heel goed. Nu dus niet. Misschien kun je die volgende gebruiken?