Ligt het aan mij of is de kwaliteit van de testen achteruit gegaan? Vorige ronde een paar vaag positieve testjes. En nu weer...Ik heb een vrij korte cyclus dus dacht laat ik weer eens testen. Nadat ik de test gedaan had en afveegde merkte ik dat ik ongesteld was geworden en toch weer een heel vaag streepje op de test. Iemand nog meer rare ervaringen?
Ik lees hier wel vaker dat ze slechter zijn maar mijn ervaring is wel dat bij een goede zwangerschap ze ook gewoon duidelijk knallen op je NOD
Ik denk dat er tegenwoordig in veel gevallen veel te vroeg wordt getest. Ik zie soms testen voorbij komen op 7 of 8 dpo. Ja daar zijn de meeste testen niet op berekend. Daar komt bij dat het nog altijd mis kan gaan boor je nod. Als je op je nod test met kv 2v5 dan geeft die vaak n mooie duidelijke streep. Het klopt wel dat ze langzaam opdrogen, maar de streep moet er dan wel op tijd staan. Daarnaast zijn er altijd wel mensen die streepjes plassen maar die uitzonderingen hou je altijd denk ik
Dan zal ik wel een streepjesplasser zijn ofzo. Ik zal de foto's even toevoegen. 1 na een minuut of 5 (slecht te zien op de foto) en 1 wat verder opgedroogd
Ik zie niet echt iets (sorry). Hoeveel DPO ben je? Ik wacht zelf tot minimaal 1 dag na mijn NOD, niet ongesteld is een test en dan krijg je als je zwanger bent gewoon een mooie streep, gelijk al en die droogt mooi op. Iedereen moet zelf weten wanneer te testen maar denk inderdaad dat ze niet gemaakt zijn voor 7 of 8 dpo. en veel dingen aan voor de nod al mis.
Ik weet nooit precies waar ik zit. Heb een cyclus van ongeveer 3 weken maar gebruik geen ovultatiesten of iets. Laatste keer begon 3 augustus mijn menstruatie
en na hoelang zag je deze streep? de gebruiksaanwijzing klopt wel.. hij moet er na 5 minuten zeker wel staan.
Hier ook een vaag streepje gehad voor nod, dag later niet meer.. denk dat er wat mindere tussen zitten inderdaad
De hele vage streep zag ik binnen de 5 minuten. Zo irritant dat die na uploaden nooit echt te zien is
Dan zal er misschien wel iets gezeten hebben en is het niet helemaal goed gegaan? Ik heb zelf alleen maar goede ervaringen met deze testen. Of omowit, of niet (zie banner).
deel deze mening. mijn ervaring: als je 'm uit elkaar moet halen, water bijdruppelen etc. is ie meestal gewoon niet positief. ik ben nu voor de 3e keer zwanger en alle drie de keren stond er gewoon binnen 1 minuut en duidelijke streep (de eerste keer een mindere en dat werd ook een miskraam). bedoel het niet onaardig maar ik denk dat het niks is, of het is nog te pril om goed te kunnen aantonen met een test.
En je kan niet zwanger zijn? K bedoel.. het is best logisch dat er een streepje komt als je zwanger bent Ik bedoel.. er zijn meer vrouwen die bloedverlies hebben tijdens de zwangerschap
Na druppelen met water heb je gelijk in. Ik had dat ook nooit gedaan tot ik dat een aantal weken geleden hier las. Ik zou wel zwanger kunnen zijn, maar omdat ik ook bloed snap ik het niet. En vorige cyclus ook al vage kv testen. Ik zal eens een keer een andere doen en kijken wat die aangeeft
Ik heb ook gebloed aan het begin van mijn zwangerschap, zelfs enkele uren na mijn positieve test (op 3+4). Schrok me kapot en dacht dat het klaar was, maar gisteren nog een heerlijk spartelende baby op de echo gezien. Heb tussen de 4 en 7,5 week nog op 3 andere momenten gebloed. Niet om je valse hoop te geven, want het kan natuurlijk misgaan, maar bloeden komt echt vaker voor!
Ik vind vooral steeds die onzekerheid vervelend. Ik heb dan gewoon liever spierwitte testen. Nu heb ik weer (valse) hoop en dat voor de 3e x in 8 maanden tijd..
Het kan een innestelingsbloeding zijn maar zo vaak komt ook niet voor. Als het echt een volledige menstruatie is, is dat het meestal niet. Ben al lang gestopt met de pil? Anders misschien een ronde met ovulatietesten om meer zicht te krijgen op je cyclus.
Ik heb na de geboorte van mijn jongste geen anticonceptie meer gebruikt (oktober 2015) in januari is mijn menstruatie weer op gang gekomen en sindsdien een ongeveer 3 wekelijkse cyclus. Ik wilde inderdaad vanaf nu met ovulatietesten gaan beginnen.