Ik heb de laatste tijd al veel gelezenn over de 2v5 zwangerschapstesten van kruidvat (je zou ca. 4 dagen voor je NOD al positief kunnen teste ermee..) Mijn vraag is of ik deze test nu ook savonds (op dit moment) zou kunnen doen of dat ik beter wacht tot morgenvroeg? Zondag zou ik normaal onngesteld moete worde en vanaf maandag zou ik normaal dus kunnen testen dus zit er nog 4 dagenn voor.. Iemand die kan helpen?
Het is per persoon verschillend. De een test beter in de ochtend en de ander beter in de avond. Gewoon proberen
Ik zou 's ochtends testen. Ochtendurine is beter. Als ie dan vanavond negatief is, moet het toch wel weer opnieuw en dat kost geld... Een nachtje wachten moet toch nog lukken
Ik testte duidelijker in de avond dan in de ochtend. Ze zijn nou niet zo duur dat je er aan failliet gaat toch?! Als het om het geld gaat dan zou ik pas testen als je niet ongesteld wordt.
Nou het is een behoorlijk duur grapje hoor als je al een lange tijd probeerd zwanger te worden! (Zwangerschapstesten, ovulatietesten, vitamines, foliumzuur.......)
Ik testte juist steeds beter in de avond als smorgens, savonds waren mijn streepjes donkerder!! Succes!
Dankje voor de reacties allemaal! Helaas nog niets.. zelfs geen heel licht streepje.. Denk dat het afwachten zal worden *zucht*....
Jammer maar kan nog alle kanten op! Ik teste pas 5 dagen na nod licht positief! Late innesteling en laat ei waarschijnlijk.
ik had een test op vrijdag gedaan deze was negatief maar omdat ik me op maandag erg beroerd voelde toch nog een test gedaan een vet positief. Ik weet niet wanneer mn NOD want was nog maar 1 keer ongesteld geworden. Maar volgens de berekening waarschijnlijk die zondag. Bij zoontje testen ik 1 dag voor NOD heel licht positief, volgende dag heel duidelijk. De testen reageren bij iedereen weer anders het licht aan wanneer je eisprong was en hoe lang uit eindelijk de innesteling heeft geduurd. Ik snap je testdrang maar zo op zn vroegst zaterdag testen 1 dag voor NOD als je echt niet kan wachten.