Ik zou eens een clear blue plus doen.!! Ik heb de kv2v5 altijd rottesten gevonden. Gaven bij mij pas na 10 min een vage streep terwijl de cb plus knalde!
Zwanger hoor! Gefeliciteerd .. Kruidvat heeft de laatste tijd lang nodig om te drogen etc .. Hij is heel wat duidelijker dan die van gister! Niet stom lijf, lief lijf en stomme test die later positief aangeeft dan hoort. Geloof je mij niet? Doe maar een CB met weekindicator!
Bedankt dames voor de lieve reacties. Ik ga nu proberen te wachten tot maandag en dan het ZH bellen. Hopelijk kan ik snel bloed prikken en dan hoor ik het vanzelf. Vanwege mijn bbz in december en twee miskramen ben ik gewoon super onzeker. Mijn lijf geeft ook heel tegenstrijdige signalen.
Ik vind hem ook donkerder, ik zou als ik jou was eens de digitale clear bleu doen met conceptieindicator. Ik denk wel dat je zwanger bent meis. Of het goed blijft gaan is een vraag, maar hij loopt wel op qua kleur dus er is nog hcg vermeerdering bezig lijkt me.
Hey Panter, bedankt voor de reactie. Vandaag nog geen bloed gezien, dus dat is al lekker. Ik moet maandag het ziekenhuis toch bellen voor de uitslag van de eerste iui en ik moet heel snel op controle vanwege de bbz, die moet z.s.m. uitgesloten worden anders kan ik mijn andere eileider ook kwijtraken. Ik hoop dat ze dan willen bloedprikken. Wat ik wel vermoed is dat ik meer een avondtester ben.
Ik zeg absoluut zwanger!!!!! Gefeliciteerd!! 3 testen posi lijkt me duidelijk, mijn eerste strepen waren vager... Zeker als je nog voor nod zo test.. Ben benieuwd en duimen op een plak baby!!
Nog niet weer getest. Maar ook geen rood, dus dat lijkt wel goed. Vanmorgen wel even erge kramp gehad down under toen ik moest niesen en verkeerd lag. Zo het ZH maar eens bellen.
Pfff, het heeft wat telefoontjes gekost, maar ik mag nu morgen en donderdag bloed prikken. Kijken of er een goede stijging is. Dat voelt voor nu wel even goed.