Hoi Meiden, Is er iemand die de ovu testen van 2 be sure gebruikt? Kunnen jullie hier onder een voorbeeld foto plaatsen met meerdere dagen incl de eisprong? Ik had voorheen testen van sensi test en die gaven bij mij een matig streepje bij de eisprong. Deze testen geven me altijd een mini streepje maar hij loopt nu wel langzaam op. Verwacht mijn eisprong over 4 dagen. Voeg wel even een foto'tje toe Alvast bedankt!
Ik lees even mee. Gebruik ze nu ook voor het eerst deze cyclus. Ik verwacht mij eisprong ook binnen een paar dagen. Ik heb trouwens ook altijd een licht streepje er op! Maar dat vind ik niet vreemd, ze zijn extra gevoelig. Ik gebruikte hiervoor dienvan action, vond wel een piek, maar de testen knallen niet zoals ze horen te doen.
Ik heb nu geen foto, heb net men telefoon leeg gemaakt, maar bij mij werkten ze top, vond er elke keer mijn ei mee, die van de action vond ik bagger. Ik zou wel als ze donkerder worden 2-3 keer per dag gaan testen.
Hier 2besure positieve ovulatie ze kunnen heel erg knallen dus ik denk dat je nog even door kan testen hoor
Meiden bedankt voor ze snelle reactie!!! Ik test nog even door en probeer om de dag te klussen v.a. nu!
hoi Meiden, Ik denk toch dat het mijn piek was.. Wel vroeg op CD8.. Baal als een stekker wan mijn lief was precies een nachtje weg, dus niet geklust rond die dagen.. Temp was vanmorgen ook met 0,2 c gestegen..
geen foto maar ik heb deze ook eens gebruikt... ik kreeg er altijd wisselende streepjes op maar toch bij piek wel een duidelijk knal.. ik zou als k jou was nog even doortesten!
Ik denk het niet,hij is pas positief als beide streepjes even donker zijn of de teststreep donkerder dan de controlestreep. Dat is bij jou nog lang niet het geval.En je temp moet met minstens 0,3 stijgen en boven je basale temp blijven.
Je piek is er nog niet hoor meis nog even doortesten je hebt echt goed materiaal wat je kan vergelijken Kijk maar is naar de testjes die ik aan je heb gestuurd Ik hoop dat je snel je piek vind <3
thanks meiden, er is dus nog hoop(a)! Schiet meteen in de stress omdat ik zo mijn piek niet wil missen.. @babywish ik vergelijk ze idd met die van jou. Zie alleen dat jij meerdere keren per dag hebt getest. Misschien als ik dat ook had gedaan had ik een knaller.. kan het niet zo zijn dat ik daardoor de knal heb gemist? Nja ik test gewoon door, dan zien we het vanzelf Bedankt voor je steun♡
Ik test iedere dag 1 keer en mijn rijtje ziet er ongeveer als jouw rijtje uit. Allemaal met een beetje kleur en soms iets donkerder, maar vandaag had ik onderstaande. Mijn eisprong is een flink aantal dagen later. Rijtje heb ik even geen foto van, maar is qua kleur echt ongeveer gelijk aan jouw rijtje. Beetje verloop erin af en toe. Linkje maar foto
Ik had eerder aangegeven ook even mee te lezen omdat ik ze deze ronde voor het eerst gebruik van dit merk. Zie hier... Nu Op het wachtbankje
Ik test vanaf het moment dat ik ze donkerder vind worden dan test ik 2 keer en graag gedaan hoor je mag me altijd vragen geen probleem <3
wauw LJJ!!! Dat is een knaller en ook een goed voorbeeld! Hoop dat het voor jou raak is♡. Mijn stress is weer verwenen, moet toch beter luisteren naar de ervaringsdeskundigen Bedankt meiden
Graag gedaan! Ik was zo verbaasd dat ik vier testjes heb gedaan de 27e En gisteren ochtend (10:00) was hij ook nog knal, eind vd middag niet meer. Dus m'n piek heeft ongeveer 24 uur geduurd. Ik kan niet wachten tot m'n NOD. Hopelijk vind jij ook snel je piek en een mooie positieve zwangerschapstest!
Bij mij werden ze niet knal, 16 dagen getest. Hij liep op en weer af. heb wel een wat dikkere streep gehad zal proberen hem te plaatsen. Misschien moet ik vaker testrn in die 24 uur.