Goedemiddag meiden, Ik ben hier vorig jaar erg actief geweest omdat ik toen zwanger probeerde te worden en uiteindelijk gelukt en nu een heerlijk zoontje heb. Maar laatste dagen voel ik me zo raar alsof ik weer zwanger ben. Dus dacht nja doe f een test maar net na ik de test gedaan heb ben ik bezig geweest met me zoontje en er niet meeer aangedacht Tot ik ging kijken zag ik dit. Wat denken jullie indroger? Kan die wel roze zijn? Groetjes miranda
Die is gewoon positief hoor! GEFELICITEERD !!! (voor zover ik tenminste kan zien) Ik zie echt een goed recht roze streepje. Wanneer is je NOD, en weet je hoeveel DPO je bent??
Jaa die zie ik ook inderdaad maar ben bang dat het een indroger is omdat je dat vaak hoort, nja ik weet dus hemaal niks haha was gewoon aan de pil maar ben laatst heel ziek geweest en ook paar keer vergten dus we zijn er ook niet mee bezig ofzo maar had last van me buik vandaar de test mocht het wel zo zijn is het meeeeer dan welkom!!! Maar ik ben gewoon bang dat het een indroger is.... Xxxx
is de streep recht? kan het lastig zien, lijkt net of de urine gewoon niet goed is doorgelopen (krom streepje) Foto is iets onduidelijk door slechte belichting...mss even een nieuwe foto maken met overal hetzelfde licht. leg hem eens in de vensterbank.
Ik ga nu naar mn werk, zal vanavond de andere foto bekijken. Is de streep recht dan lijkt dat iig positief.
Nou, over 2 daagjes even weer plassen of even morgen ochtend. Mijn testen begonnen ook zo, dus goede kans.
Ja inderdaad over twee dagen weer proberen.. Al heb ik er geen goed gevoel over maar dat is denk ik omdat ik bij me zoontje meteen een knaller had.. Xx
Hoi Miranda, kijk maar even op mijn forum gesprek plus foto's! ik had drie dagen geleden precies zo'n test....heb vanmorgen de digi van CB gedaan en ik ben zwanger!!!
Ik hoop het ergens wel.. ookal is het niet gepland.. maar lijkt me zo leuk weer alles mee te maken en een brusje voor Dani.. afwachten..
Ik ben ook benieuwd morgen. Over deze test kan ik niet veel zeggen omdat hij buiten afleestijd bekeken is. Hoop het voor je.
Zie m ook hoor maar doe er ff 2 druppels water in met t pipetje dan is dat gele eraf en kunnen we t veel beter zien
Jaa ik weet ook niet honderd procent zeker of het buiten de tijd gelezen is ik heb hem gedaan en daarna werd me kleine man wakker en niet meer gekeken dus kan ik ook niet weten of er al wat stond in de afleestijd.. denk dat ik overmorgen nog een testje doe.. Al denk ik niet dat het raak is hoor.. wil ook niet teveel hopen ofzo
Indroogstreepjes zijn toch nooit roze? Zeker als ik m'n laptop naar achter kantel is deze ontzettend roze!