Ben aan het klooien met contactlenzen. Kreeg een hele instructie bij de opticien hoe inbrengen en er weer uithalen, maar dat laatste vind ik ronduit een ware ramp. Kreeg er zelfs een soort van speciaal pincetje bij, maar wat een ellende zeg.... de moed is me volledig in de schoenen gezonken.... Wie heeft een makkelijke manier van het er weer uithalen van contactlenzen? Heb ze trouwens nu niet in. Ben bang dat ik ze er vanavond dus niet meer uitkrijg ...
ik draag nu een aantal jaar zachte contact lenzen, en ik had in het begin inderdaad ook een soort pincetje gekregen van de opticien. maar ben erachter gekomen dat het een stuk makkelijker gaat als je het gewoon met je vingers doet. Gewoon goed je handen wassen zodat er geen bacteriën op je lens en in je oog komen. Ik vond het in het begin ook een heel vervelend gevoel om hem uit mn oog te halen, maar bij mij hielp het wel om een spiegel te gebruiken en om goed naar voren te kijken zodat je de lens makkelijk kunt pakken. uiteindelijk wen je eraan
je hebt vast harde lenzen nu? Ik draag al sinds mijn 14e ongeveer zachte lenzen. Heb er wel altijd een bril naast gehad maar het gaat gewoon vanzelf tegenwoordig.
Met harde lenzen was het een kwestie van mn buitenste ooghoek een stukkie opzij trekken dan ploepten ze er zo uit. Maar hier nooooit geen lenzen meer...happy met mn bril.
Ik haal ze er met m'n wijsvinger en duim uit. Inmiddels ook al wel 15 jaar lenzen dus ik weet niet beter. Alle begin is moeilijk. Nu kan ze blind in en uit doen. Even doorzetten, het wordt echt makkelijk!
Zachte lenzen en dan een pincetje? Heb ik nooit gehad en ik draag ze al tussen de 15-20 jaar. Ik doe het op 2 manieren, maar komt op hetzelfde neer. 1. ik knijp de lens dubbel met duim en wijsvinger. Hij laat dan los en je pakt hem er zo uit. 2. ik trek hem wat opzij naar het oogwit en knijp hem dan dubbel. Indoen kun je uiteindelijk met 1 hand en door alleen je onderste ooglid omlaag te trekken. En zonder spiegel. Went vanzelf.
Ik draag al jaren zachte lenzen en heb er nooit een pincetje bij gekregen, doe het altijd met mn vingers. Van te voren goed je handen wassen is erg belangrijk ivm bacteriën. Als je het fijn vind om erbij in de spiegel te kijken dan kan je die plat op tafel neerleggen. Dan kijk je recht naar voren en zorg je dat je met duim en wijsvinger de randen van je lens een beetje 'naar elkaar toeknijpt'. Op die manier laat de lens vanzelf los. Het is inderdaad even wennen, maar ik doe het al heel lang gewoon blindelings. Als je ogen erg droog zijn dan kan het zijn dat je je lenzen er lastiger uit krijgt, dan moet je gewoon even een druppeltje vloeistof in je oog druppelen.
Oefenen, oefenen, oefenen geblazen! Dus hup, die lenzen in! Het helpt in ieder geval om recht vooruit te kijken, zoals Salsera al schreef. Hihi, wat een gepriegel he! Heel soms, als ik er niet bij ben met mn gedachten, stop ik weleens 2 lenzen in een oog. Of dan vergeet ik dat hij er al uit is en knijp ik in mn oog, ipv lens. Brrrr hahaha.
Nou Zara75, ik kwam behoorlijk teleurgesteld weer die winkel uit kan ik je melden. Echt met zo´n rukgevoel...Ik dacht ´dat doe ik wel ff´... nou niet dus. Ik schrok ook nog eens van wat ze gaan kosten op jaarbasis. Daar zou ik 5 verschillende modellen bril van kunnen kopen denk ik... Ik zie zeker alle voordelen ervan. Heb een leesbril geprobeerd en word helemaal gek van dat beklemmende/belemmerende gevoel voor m´n ogen langs. Deze lensen gaan me bijna 500 euro per jaar kosten. Multifocaal.
Vreemd dat je ze mee kreeg, terwijl je nog zo loopt te tobben met in en uithalen.. Ik ben al heel lang klant bij citylens haha al bijna 25 jaar. Zal ik een kadootje krijgen? Ik heb daar een abonnement, betaal zo 18,95 per maand. En per maandlens rond de 10. (Zachte lenzen met een cilinder) Lezen wordt ook al lastiger. Maar zo leesbrilletje vind ik ook niets..
Hier haal ik ze ook altijd gewoon met mijn vingers eruit, nog nooit gehoord van zo'n pincet. Handen wassen, duim en wijsvinger op je oog en voorzichtig samenknijpen, de lens komt er gegarandeerd uit.
Ik pak ze er gewoon uit met mijn vinger nooit geen probleem mee gehad eigenlijk. Bril vind ik ramp om te dragen
met je rechter hand je bovenste ooglid omhoog pakken, recht vooruit kijken met andere hand je duim en wijsvinger van buiten naar binnen laten glijden (zacht over.oog heen) en dan moet je hem als het goed is hebben. Wij zijn bij specsavers. erg tevrede en goede prijzen.
Ik heb 16 jaar harde lenzen gehad en ik deed het met zo'n speciaal zuignapje. Durfde het niet door mijn oog strak te trekken en dat ie er dan uitfloept. Maar harde lenzen is niks. Als er 1 stofje/dingetje achter komt, heb je al pijn. Sinds een jaar en een paar maanden mijn ogen laten laseren. Dat was me het geld dubbel en dwars waard, ik kan het iedereen aanraden. Nooit meer geklooi met lenzen en meteen zien als je opstaat 's ochtends. Heerlijk!
Oefenen, oefenen, oefenen. Het went echt! Hier al 25 jaar harde lenzen, kan ze bij wijze van blindelings in en uitdoen. Maar in het begin was het ontzettend lastig kan ik je vertellen.
Hier harde lenzen met een zuignapje. Ideaal. Ik heb ook wel eens zachte lenzen geprobeerd, maar vond helemaal niks.