Ik overweeg om voor mijn dochtertjes' eerste verjaardag de Smart Trike 3 in 1 te kopen. Iemand ervaring hiermee?Veel gebruikt? Ik hoorde van een vriendin dat zij de kwaliteit niet al te best vond van de fiets. Wie kan mij daar meer over vertellen?
Wij hebben die rode 3 in 1 van Smart Trike, cadeau van ons voor Juuls 1e verjaardag. Tot nu toe alleen met duwstang gebruikt. Wij, en vooral Julie, zijn er erg tevreden over. Ik vind 'm stevig, maar nadeeltje is wel dat het sturen tijdens het duwen niet altijd even makkelijk gaat. Fietsje doet dan niet helemaal wat ik wil zeg maar. Wij gebruiken 'm veel, gaan ermee naar de supermarkt en alles. Julie is niet zo'n fan van de kinderwagen, nooit geweest, op dat fietsje vindt ze veel leuker. Hoe het fietsje is als ze er eenmaal los op gaan fietsen, kan ik je helaas nog niet zeggen.
Damien heeft hem ook voor z'n eerste verjaardag gekregen.. Hij wordt over een maand 2 en we hebben hem tot nu toe misschien 3 keer gebruikt Ik vind het toch meer een cadeau voor een 2e verjaardag, maar goed, misschien gaan jullie wel heel veel wandelen en zet je je kindje in de fiets en maken jullie er dus wél veel gebruik van, kan ook! Ik vind het sturen echt een ramp, dus heb er meestal geen zin in.. Buggy is veel handiger, makkelijker en sneller
Wij hebben de Smart Trike Reclinker 4-in-1 en kregen hem ook toen Esmae één jaar werd. Zij vond hem vanaf dag één echt super geweldig. Ze zit er heel graag op en voelt zich helemaal de prinses. We gebruiken hem ook erg veel. Het loopje naar de supermarkt, als we gewoon gaan wandelen. Hij past ook makkelijk achterin onze auto (nee, geen station, een gewone drie deurs golf) en hij is niet al te zwaar. Het bakje dat er achterop zit, rammelt wel een beetje, soms haal ik die er dan af. Van dat bakje moet je ook niet al te veel verwachten hoor, je kunt er geen zak aardappelen in kwijt ofzo Ze kan er nog niet mee fietsen, nog een paar centimeter groeien en dan kan dit ook. Wij en Esmae zijn er blij mee. Het is een stevig ding en hij is met één hand prima te sturen.
Wij hebben er ook een, Milan heeft hem voor zijn eerste verjaardag gekregen. Hier is het echt een succes! Hij wordt zeer regelmatig gebruikt. Over de kwaliteit heb ik niet echt te klagen. Tis natuurlijk plastic, maar ik ben er erg blij mee.
Kun je met deze driewieler ook als ouder sturen? De driewielers die wij geprobeerd hebben met zo'n duwstang, daar wil het niet echt mee lukken.
Wij hebben 'm ook en Finn voelt zich helemaal het mannetje als hij erop zit. Je kunt inderdaad zelf sturen met de duwstang maar zoals hierboven al een keer werd gezegd, dat gaat niet altijd even makkelijk. Ik moet ook echt met twee handen die duwstang vasthouden, ik denk eigenlijk dat dit bij veel driewielers met duwstang is. Het enige 'nadeeltje' van dit fietsje vind ik het riempje bij het stoeltje, die is voor finn vrij kort en ik zal binnenkort het riempje toch echt met een langer riempje moeten vervangen.
Die van ons is echt heel makkelijk te sturen. Ook als Esmae het stuur goed vast houdt en doet alsof enzo. Vaak stuur ik met een hand en de andere hand heb ik dan een tas met boodschappen. Dat gaat prima. Misschien ligt dat wel aan de uitvoering/het merk. Volgens mij zijn er heel veel soorten te koop.
Wij hebben er ook een voor de 1e verjaardag van onze dochter gekregen. Onze dochter vind haar "piets" helemaal leuk en wij zijn er zelf ook tevereden over. Het is best een stevige fiets en de duwstang werkt erg makkelijk.
Wij hebben de smart trike zoo gegeven aan onze zoon voor zijn eerste verjaardag. product Het is een heel handig ding en je kunt hem lang gebruiken omdat je hem kunt verbouwen. ik gebruik hem heel vaak om de hond uit te laten of als we ergens gaan wandelen. Het tasje is handig om je sleutels en portemonnee op te bergen. ik merk wel dat de duwstang niet helemaal gelijk loopt met het stuur. daardoor is het wat wennen. Er zit ook een afneembaar zonnescherm, een drinkfleshouder bij voor warme dagen en een speelgoed telefoontje waarmee Tim de Wegenwacht kan bellen als ie een lekke band heeft. Je begrijpt, Tim is er helemaal wild van
Hier ook de 4 in 1 Smart Trike Recliner voor Quinns eerste verjaardag. Een succes vanaf dag 1!! Hij is heel nieuwsgierig en kan nu alles op zn gemakkie bekijken. Ik raad je aan m te kopen, erg tevreden over!, Kijk hier zit ie er op, helemaal happy
Wij hebben ook zo'n fietsje.. Toen hij een maand of 10 was hebben we hem zelf meegenomen op vakantie. Tja als je toch plek over hebt. Maar zo ideaal. De kinderwagen bleef in de auto voor tochtjes en op de camping reed hij op zijn fietsje. Mee naar het zwembad, naar de supermarkt. Hij helemaal trots en blij. Hij is snel en kon wel aan de hand lopen, maar nu hadden we zelf ook de handen vrij. NU rijden we nog wel eens een blokje om, of iets kleins halen bij de supermarkt verderop. Ik zeg ideaal, ze kunnen alles zien en zijn super trots!
wij hebben er ook eentje met zonnekap en duwstang... Ik vindt m super! De kwaliteit vindt ik ook goed....ja en veel gebruiken doen we m niet altijd maar je hebt er zolang plezier van!! Wel heb ik extra gekeken voor eentje met rubber op de banden...die plastice bandjes lopen niet optimaal!
Vandaag ook hier aangeschaft. We zijn nog niet buiten geweest, maar ff een rondje binnen gedaan. Volgens mij vindt ze het wel leuk. Ik ben dus erg benieuwd als we naar buiten gaan!