Hier word ook heel veel fruit en groente gegeten want mijn vriend is van de smoothies. Heb een paar keer ook van de markt gehaald maar wat je zegt sommige dingen inderdaad veel duurder dan in de supermarkt en heel veel dingen zijn ook echt geen dagen houdbaar en zomaar bedorven, dus haal nu eigenlijk alles in de supermarkt. Maar hoorde van een collega dat je bij de toko heel goed vers fruit kan halen voor heel weinig en lang goed blijft dus misschien dat ik dat nog eens kan proberen en misschien zit er bij jou in de buurt ook wel 1 en kun je dat een keer proberen.
Per week ben ik tussen de 130 en 140 euro kwijt aan boodschappen inclusief wasmiddel en luiers. Dat is voor 2 volwassenen en 4 kids.
Ik doe sinds een tijdje 1 keer per week boodschappen en we zijn dan tussen de 50 en 80 kwijt excl luiers,doekjes en koffie. Soms tussendoor nog een keer naar de supermarkt maar we blijven altijd onder de 100,- We zijn met 2 volwassenen en zoontjes van 1 en 3 Voorheen was het ruim 120 per week dus al goed bezuinigd! Eten vaak wat in de bonus is en ik maak op vrijdag een lijstje voor de hele week. Ik zou nog kunnen bezuinigen door op zaterdag de bonus te bekijken voor de volgende week en als er producten bijzitten die ik nodig heb later te halen.. Ik ga trouwens altijd alleen naar de ah. Merkte dat als ik naar meer winkels ging veel duurder uit was door allemaal lekkere dingetjes mee te nemen..
Haha ja hoe doe ik dat?? Lastig uit te leggen, doe niks speciaals ofzo. Ik gebruik allemaal verse producten en maak alles zelf..pastasaus ed bedoel ik dus, dat is een stuk goedkoper dan zo'n pot..en lekkerder ook Iemand zei dat ze met een groentenmix voor macaroni goedkoper uit was dan wanneer ze zelf paprika, ui enz snijd...dat kan ik mij bijna niet voorstellen, ik ben echt goedkoper uit als ik zelf de groente los koop en snij. Eens in de zoveel tijd (als de paprika/courgette enz in de aanbieding is..koop ik een hoop en snij dat en vries het in mixen in. Zo hoef ik als ik een keer macaroni maak alleen een zak uit de vriezer te halen. Verder eten we geen kant en klare pakken, is ook een stuk goedkoper. Ik koop ook seizoensgroente en betaal dus geen 2 euro voor een mini bloemkool. we gooien geen eten weg, dus als er na een 1 pans maaltijd toevallig 1 maaltje overblijft vriezen we dat in en eens in de zoveel tijd kiezen we allemaal iets uit de vriezer. wij eten ook maar 1 stuk vlees pp, uit een ander topic begrijp ik dat sommigen het normaal vinden om 3/4 stuks te eten..wij dus niet. verder kunnen wij genieten van simpele maaltijden zoals soep met stokbrood, of sate met brood. Verder zie ik niet echt iets speciaals wat we doen. Eten ook veel fruit..oo de markt goedkoop of bij de lidl...maar wel even goed opletten want niet alles is even goedkoop.
Hier denk 100/125 per week. Weet eigenlijk niet hoeveel Kopen wat we nodig hebben. Voor 2 volwassenen en een kind Hond en kattenvoer apart
Wij zijn rond de 70 euro kwijt per week voor 2volwassenen en 1kind dit is wel excl. Luiers toiletartikelen etc. Dus alleen voedsel ik maak van te voren een lijstje en doe eigenlijk altijd boodschappen bij de jumbo
Wij ook ongeveer 60 euro. Let heel goed op aanbiedingen en maak er een sport van om binnen dat budget te blijven. .en dat lukt. Veel groenten e.d. van het seizoen en veel invriezen scheelt echt. Ik ga naar meerdere winkels. Zitten hier onder 1 dak dat scheelt. Zou meer kunnen besteden maar dat weiger ik. Vriend noemt me soms een krent Als hij de boodschappen doet zijn we het dubbele kwijt
Ik werk in een supermarkt, en geloof me... er zitten echt heel veel mensen boven de 100 euro voor hun week boodschappen.... Het tikt soms gewoon heel hard aan. Van de week voor het eerst naar de Aldi geweest sinds tijden. heb meteen beschimeld kaas en beschimmelde tomaten... zucht...
Hier zijn we rond de 80.- p.w. kwijt aan boodschappen en we zijn nu nog met z'n tweetjes. Ik ga alleen naar de AH, deze zit tegenover ons en ik heb geen zin om meerdere supermarkten af te gaan voor alle aanbiedingen. Die 80.- is excl. brood, dit haal ik altijd 1x in de week bij de bakker. Ik kijk dan ook niet echt ergens na. Als ik ergens zin in heb dan neem ik het mee, maar dat komt ook omdat we het prima kunnen betalen. Ook eten we best wel veel fruit en verse groente. Ik maak toch ook altijd wel een lijstje, maar er ligt toch altijd weer meer in de kar dan op het lijstje staat.
Wij letten absoluut niet op hoeveel we uitgeven aan boodschappen, maar ik heb laatst gekeken en gemiddeld is het 90 euro per week. Ok het kan heus wel minder, maar ik vond het meevallen. We kopen altijd biovlees en grotendeels bio yoghurt en melk. Maar we eten niet veel vlees en onze kinderen zijn geen grote eters. En ik doe de meeste boodschappen bij de Lidl, heb dan 3 shoppers vol voor 65 euro.
Wij hebben 250,- p/m en hoe dat besteed wordt hangt af van wie de boodschappen doet. Lief is iets economischer ingesteld dan ik.
Ik ben max 80 euro aan boodschappen kwijt per week. Vaak kom ik er zelfs nog niet aan. Is wel excl. luiers. Wasmiddel doe ik meestal een goeie voorraad in als die bij Makro in reclame is, dus da's max 2x per jaar want kom wel vrij lang toe met een bus.
Rond de 120-125 euro voor vijf personen en twee huisdieren. We eten wel vaker groente en vlees wat in de aanbieding is.
Als ik alles van een jaar bij elkaar optel en deel door 52 dan zijn wij rond de 35 euro per week kwijt. Waarom per jaar: Tijdens de hamsterweken/euroweken zijn we vaak veel meer kwijt doordat we dan houdbare producten inslaan voor een heel jaar. Zo hebben we nu soep/chicken tonight/knakworst/rookworst/koffiepads/rijst voor een heel weeshuis in huis. Als er vandaag oorlog uitbreekt dan kunnen wij wel even vooruit
Alles bij elkaar gemiddeld 90 euro in de week ( 2 volwassenen en de ene week 2 en de andere 5 dagen stiefdochter) Boodschappen , brood van de bakker , kaas 1 x in de twee weken op de markt , fruit elke week op de markt. De ene keer red ik het met 80 en de andere week 100 euro. Ligt er ook een beetje aan of ik wasmiddel nodig heb of iets dergelijks. Voer voor mijn hondje nodig heb enz. Scheelt wel dat ik nu echt lijstjes maak , normaal pakte ik maar wat. Nu koop ik gericht en scheelt een hele hoop. Vorige week had ik bij de super maar 45 euro en de hele week groentje , vlees , lekkere dingen e.d totaal was ik ook nog geen 65 kwijt. Toch maar beter op gaan letten voortaan het kan wel blijkbaar .