Ik heb net al een uur op Iens en Tripadvisor zitten kijken, maar ik denk dat de kenners hier mij beter kunnen helpen Ik wil binnenkort lekker lunchen met mijn ouders en mijn eigen gezin, in Den Bosch. Niet enorm gastronomisch met meerdere gangen, maar ben wel op zoek naar een uitgebreidere kaart dan tosti, omelet, stokbroodje gezond zeg maar. Ik heb een tijdje geleden al eens bij In de kleine Werelt (op de Markt) gezeten, maar daar hadden ze niks bijzonders. Het moet in de binnenstad zijn, vlakbij de Parade. Hinthamerstraat, Markt, Korte en Lange Putstraat... Molenstraat en Vismarkt kan ook nog wel, maar niet veel verder, dus niet over de Dommel heen. We gaan erna namelijk een rondvaart doen en die begint bij de Wal (achter de Parade) en mijn ouders kunnen/willen niet meer zo ver lopen. En uiteraard zijn een leuke aankleding, goede sfeer, vriendelijk personeel en lekker eten gewenst! Ik hoor graag welke eetgelegenheden jullie aanraden, maar ook welke jullie afraden! Bedankt!
Er zijn op zich best veel plekken waar je lekker kunt lunchen. Picasso, Silva, in de korte put straat staan tig tentjes. Ze hebben allemaal wel wat meer op de kaart staan dan tosti, broodje gezond etc. De kleine wereld is meer een café als een restaurantje dus daarom niet heel veel keus op de kaart.
Bedankt! Dan maar even de korte putstraat op en neer lopen. Reserveren denk ik niet nodig voor een woensdagmiddag?
Restaurant Allerlei in de Korte Putstraat en dan de club sandwich of de salade.... jammer dat ik niet in de buurt woon haha. Anders was ik er direct heen gegaan.
Deze idd! Ik ben een Limburgse en als ik de kans had ging ik terug daar. Jaren geleden een heerlijke carpaccio gegeten! Deze is een aanrader!
Helaas is ons dagje uit een beetje in het water gevallen. Mijn ouders gingen uiteindelijk toch niet mee en ik ben met mijn man en kinderen gegaan, plus een vriendinnetje van mijn oudste zoon. Aan de parade was alles helemaal vol. Het was zelfs na 13.00 uur! Omdat we inmiddels best wel honger hadden en de jongste naar de wc moest, zijn we bij het Theater a/d Parade gaan zitten. Is geen aanrader hoor!