Hoi Nog een positief berichtje! Ik ben zwanger geraakt met iui en het zaad was minder dan 1 miljoen! En nu is mijn zoontje 4 maanden dus het kan echt!! Ik hoop dat het bij jullie ook op deze manier lukt. Heel veel succes!!
zit in het zelfde schuitje, wij zitten elke keer rond de miljoen en soms lager. Als het lager is dan telt de gyn de poging niet mee en gaan we weer verder met de volgende IUI. Ik heb er zelf maar weinig hoop op dat het gaat lukken met IUI. Eerst zag ik ICSI nog niet zitten, maar nu denk ik laat maar komen. Maar ja, de gyn wil eerst 6 pogingen IUI met 1 miljoen of meer hebben gedaan. Dus we volgen hem maar. Nu moeten we nog 3 pogingen met hormonen volgens de gyn. (ik zit al op poging 7)
Lieve, lieve dames ontzettend bedankt voor alle harten onder de riem! Ik heb weer een beetje hoop terug gekregen! Wel heb ik vandaag het ziekenhuis gebeld en een afspraak met de gyn gemaakt. Wil toch weten of deze IUI mee telt en hoe de gyn denkt over een doorverwijzing voor ICSI. En wat de kansen zijn op een geslaagde IUI met deze aantallen. Hoop zelf dat ze een doorverwijzing geeft voor ICSI, zodat we dat in gang kunnen zetten en in de tussentijd verder kunnen gaan met de IUI's. Voordat je eenmaal aan de slag kan met ICSI zijn wij waarschijnlijk al door onze IUI-pogingen heen denk ik. Maar...........natuurlijk nog wel even afwachten wat deze IUI gaat doen. Misschien gebeurt er wel een wonder en heb ik over een paar weken heel goed nieuws te melden! Iig nogmaals bedankt voor jullie steun dames. x