Hoi ik heb vanmorgen mn laatste kratjes opgehaald voor moeders voor moeders. Nog 1 weekje en dan heb ik iets langer als 10 weken meegedaan. Maar nu vroeg ik me af, volgende week breng ik mijn laatste kratjes dus weg en neem geen nieuwe mee. Is dat dan gewoon klaar? Of moet ik nog iets anders doen. Ik weet het niet meer en op de informatiekaart staat het ook niet zo duidelijk. Alleen dat de laatste dag omstreeks 23 mei is.. Iemand een antwoord?
Ik heb ze ook gewoon ingeleverd laatst (was 9 mei klaar) en dan is het klaar. Vind het wel raar dat je niks meer hoort ofzo. Dacht ik krijg wel een mailtje (volgens mij zei die instructrice dat ook) aan het einde, maar niks gekregen. Achja, lig er niet wakker van haha
Je krijgt een kadootje een maand nadat de laatste keer was.. Ze stonden bij mij ook opeens voor de deur..
Je krijgt inderdaad een maand erna ongeveer een kadootje, als je meer dan 9 weken hebt meegedaan geloof ik.
Ik heb ook een cadeautje gekregen vorige week. Een tas . Inmiddels zijn ook eindelijk de laatste flessen opgehaald gister (nadat ik er dus al wel 4x achteraan heb moeten bellen )
Thnx!!! Oke dan is het volgnde week dus nog 1x inleveren en dan zit het er weer op. Ik zou idd ook een tas krijgen volgens mij, nou we zien het wel Bedankt voor de antwoorden!
dat cadeautje verschilt blijkbaar heel erg per persoon. Ik heb ook niks gehad. En bij mij was het leuke ook nog: Mijn laatste kratjes werden opgehaald en ze hadden heel leuk ook maar weer nieuwe kratjes neergezet. Maar goed dat je ook hebt meegedaan!
Ja ik benblij dat ik de kratjes elke week zelf omwissel, dan heb ik dat iig zelf in de hand. Tja opzich zou ik het niet erg vinden als ik de tas niet krijg hoor vond hem.er op het plaatje meer uitzien als een grote shopper met een onwijs groot moeders voor moeders logo dus beland hier wss toch in de kast maar ben wel trots dat ik zolang ueb mee kunnen doen. Want daar gaat het uiteindelijk om!
Ik heb ook niks gekregen! Hoef er ook niks voor te hebben ofzo, heb het met liefde gedaan, maar een bedankje was toch wel leuk geweest... (Vooral als ik eraan terug denk dat ik geregeld kokhalzend boven die flessen heb gestaan, brrr )
Hier werd alles opgehaald en bij de laatste keer stond er gewoon niets meer. Een paar weken later heb ik de tas met de post gekregen (hij ruikt enorm naar plastic!). Volgens mij moest dan wel alle weken meegedaan hebben. Ik wist niet eens dat ik nog zo´n ding zou krijgen, van mij hadden ze het geld best voor onderzoek of andere kosten mogen gebruiken.
ja een bedankje in de vorm van een kaartje oid zou iig wel leuk zijn idd lady1985! maar dat hoor je dus meer dat dat niet gebeurd. daarom jammer dat het zo ineens stopt en klaar is kees
Vandaag zijn bij mij de laatste kratjes opgehaald en ik had meteen al een mail in mn mailbox. Hele lieve, persoonlijke mail waavan ik dacht 'heeft ze dat nog onthouden?', vond het wel fijn zo'n bedanktmail. Fijn om mee te hebben gedaan! Ook fijn om weer 'gewoon' te plassen.