Persoonlijk vind ik panter print ontzettend leuk. Het is namelijk tijdloos. Ligt er natuurlijk wel aan wat voor type je bent en wat voor figuur je hebt. Ik draag regelmatig panterprint, en heb nog nooit iemand gehoord dat het me ordinair stond. Het is een kwestie van combineren. En als jij het leuk vind? Lekker boeiend wat iemand anders ervan vind!
Het ligt eraan hoe je het combineert. Met netkousen en een kanten jurkje um nee maar met een mooie zwarte broek en truitje vind ik het persoonlijk wel leuk. Wel jammer dat het meteen als ordinair word bestempeld terwijl het heel trendy kan zijn. Het ordinaire ligt meestal aan de persoon en niet aan de kleding
Ik vind het erg afhankelijk van de rest van de kleding, je uiterlijk, kapsel en uitstraling. Kan heel leuk staan hoor, hoeft echt niet ordi te zijn. Zou ze gewoon lekker kopen als jij ze leuk vindt.