Ik heb super geslapen! Van 11 tot 7! Je raadt het nooit: ik zet één stap buiten het ziekenhuis en tadaaaaa daar is de eerste wee weer. We keutelen gewoon weer aan. Net gewandeld, nu met mams koffie drinken. Zometeen in bad, filmpje kijken, beetje ontspannen. Jullie horen wel weer van mij
Hey dames! ff een update van mij. Still no baby De weeën komen de hele dag door binnen de tien minuten en de laatste twee uur doen ze echt zoooo'n pijn! Maarja.. De ene keer 8 minuten, dan 3 minuten en dan 5 minuten, dus kan niet bellen. Ik hoop dat het op z'n minst 0,5 cm oplevert, want dan heb ik 2 cm. Morgenochtend afspraak met de vk om een plan te maken (klinkt positief, maar ik word de laatste dagen vaker blij gemaakt met een dooie mus dus ik ga nergens meer vanuit). Vanmiddag na de koffie met m'n moeder lekker in bad geweest. Dat was heeeeerlijk ontspannen! Ik viel zelfs in slaap dat ik wakker werd met zo'n schokje alsof je valt in een droom Daarna was ik helemaal rozig. Heb wat gegeten en gedronken en toen samen in bed gaan liggen. ml is ook helemaal gesloopt. Vind het voor hem ook zo sneu allemaal. Hij wil zooo graag zijn zoon vasthouden en hij vindt het verschrikkelijk om mij pijn te zien lijden. Ik heb gewoon twee uur supergoed geslapen. De weeën voelde ik wel, maar ik viel meteen weer in slaap. Ml heeft niet geslapen, arme schat. Sindsdien zijn de weeën ook veel pijnlijker. Ik moet ze nu echt wegpuffen en krijg het bloedheet tijdens een wee. Ml is nu een skippybal halen bij mn ouders. Zo één om oefeningen op te doen. Kijken of het helpt voor mij. Pff tijdens het typen van dit berichtje alweer vier weeën gehad. Moet dan echt ff stoppen met alles en concentreren. Ik hoop echt dat het niet lang meer gaat duren en dat ik jullie morgen een fotootje kan sturen van onze prachtige zoon. Ohja.. over foto's gesproken: gisteren een leuke echo gekregen van z'n gezichtje. Mooi varkensneusje hè?
Dat laatste klinkt idd veelbelovend! Ik heb ook zoon skippybal, zit er nu al regelmatig op als ik rugpijn heb enz., is wel fijn hoor . Leuke echo foto! Hij kijkt wel boos of niet? Volgens mij is hij er klaar mee hahaha. Suc6 vandaag!
Naast het wachten en nieuwsgierig zijn bedacht ik me net in een keer dat de 9 maanden bijna voorbij zijn. Het lijkt wel alsof ik al het hele jaar zwanger ben en tijd is zo gevlogen! Ene moment lag ik in mijn bikini met minibuikje aan het strand en nu is het alweer kerst Gelukkig een hele makkelijke zwangerschap gehad en tot nu toe alleen nog wat klachtjes zoals rugpijn af en toe, moe zijn en me gewoon als een oud vrouwtje voelen . Gisteravond genoot ik echt van haar, ze heeft 2uur lang constant liggen bewegen en toen besefte ik eigenlijk pas hoe bijzonder alles is. Zo dat moest ik ook even kwijt na alle ongeduldige berichtjes.
@babbona, het gaat idd heel snel zo'n zwangerschap! Ik weet nog dat ik er achter kwam dat ik zwanger was. de eerste paar weken waren slopend, niet enkel om de onzekerheid en misselijkheid. de weken daarna ging redelijk vlot, maar de laatste weken gingen heel snel.... en uiteindelijk doordat ik ondanks er wel aan toe te zijn wel heel vroeg beviel, mis ik mijn buikje en dat gewriemel. ik was zo ontzettend nieuwsgierig en wilde haar graag in mijn armen hebben, maar op dit moment mis ik zo nu en dan het bijzondere van het zwanger zijn...... ondanks dat het al de derde keer was...... uiteindelijk is dat natuurlijk ook niets , want als je moe bent en er doorheen zit wil je nog maar een ding....pft di ehormonen vallen ook niet mee......
@Flowerpower, ja je hoort het toch vaker dat dames na de zwangerschap hun buikjes/zwanger zijn missen enz. Ik snap het ook heel goed, in de zwangerschap zit je kleine lekker daar binnenin en krijgt alles wat ie nodig heeft, daarbuiten is het natuurlijk zoon grote verantwoordelijkheid! @SVV, nu is het toch wel heel lang stil he.... @Chantal, ook stil voor een reden? Morgen ben je uitgerekend he? Ben zo benieuwd!! Kijk elke dag wel paar keer
Nou hier geen actie hoor! Rustig ist niet, het rommelde aardig vannacht, maar uiteindelijk in slaap gevallen rond 3.00 , rond 4.00 5.00 en 11.00 wakker geworden om te plassen en werd uiteindelijk om 12.45 wakker. Maar het heftige van vannacht was er toen weer af, voelde alsof ik onwijze menstruatiepijn heb, verders niet. We wachten wel af. Vind t vooral irritant dat t elke x net is als ik wil gaan slapen. Hou ik mn vriend ook wakker want die wil dan weer niet dat ik naar beneden ga zodat hij kan slapen. Maar gelukkig valt hij tussendoor wel elke keer in slaap. Hopen dat t niet lang meer duurt. Das eigenlijk voor t eerst dat ik dat gevoel heb van "kom nu maar" Ik vraag me echt af hoe weeën voelen. Waren dit vannacht nou weeën? denk ik dan... Heb laatste nachten hele tijd t gevoel dat ie met zn voetjes zich boven afzet en dan gaat draaien met zn koppie tegen mn baarmoedermond aan. Regelmatig t gevoel dat iemand die zelfde draaibeweging van binnen maakt maar dan met superscherpe nagels. En ja felle steken alsof ze een zwaard dwars door mn baarmoedermond steken en krampen, maar niet echt in mn rug, maar mijn buik. Naast de tig harde buiken natuurlijk, maar die ken ik al paar maanden. Ach ik weet t niet.. Morgen op controle, maar es vragen of ze wil kijken of ik al ontsluiting heb. Strippen doen ze vast niet voor de kerstdagen. Das solliciteren naar werk terwijl je liever bij je fam bent wil ik zelf trouwens ook niet, als ik t enigzins kan sturen dan niet bevallen op 1/2e kerstdag. Maar je hebt t toch niet voor het zeggen! Vandaag al wel carpaccio gekocht. Zag t liggen en was houdbaar tm 4jan en hoop dan toch wel bevallen te zijn!!
Ja dames, ik houd jullie niet langer in spanning! Vanmorgen om 11.26uur is onze zoon Sebastiaan Aaron gezond geboren (roepnaam Sebastiaan). Het was een verschrikkelijke bevalling, maar daarover later meer. Nu ga we eerst slapen. We zijn moe.. (foto volgt)
Van harte gefeliciteerd SVV!! Geniet ervan. @Chantal, dus het is een beetje begonnen met rommelen? Het is idd meer de nieuwsgierigheid ook he, hoe iets gaat, hoe iets voelt. Je bent nu uitgerekend dus is logisch dat je denkt, kom nu maar! . Hier ook niet veel gerommel alleen soms idd als ze beweegt, met haar hoofd draait/duwt echt een felle steek, dan sla ik een kreet haha. Ben benieuwd hoe het bij je controle is en idd liever niet met de kerstdagen he, is nu mss wel speciaal maar voor die kleine dadelijk niet echt fijn. Hopelijk kun je je carpaccio eten, zal toch wel! Ik heb mijn moeder gevraagd champagne te kopen voor na de bevalling, ik ga niet aan de zuip maar vooral met de feestdagen heb ik zoon zin om even aan een wijntje of dus feestelijke champagne te nippen . Vandaag een beetje aan de kook, een recept van schoonmoeders gekregen voor tiramisu zonder rauwe ei dus ben benieuwd. ML kookt graag en kan goed koken, beter als mij dus we doen het vooral voor het plezier .
@SVV gefeliciteerd, rust lekker uit en je mag nu eindelijk gaan genieten! @chantal rommlet dus lekker.......hopelijk ben jij nu ook snel aan de beurt!
Oh wat leuk dat recept! Als t lekker is heb ik wel interesse, hebben meer zwangeren om ons heen wat doe je r dan in ipv drank?
Nou hier komt mijn worst scenario bevalstory. Je bent gewaarschuwd! Haha Ik had natuurlijk al even voorweeën zondag- en maandagnacht, dus ik had gedacht dat strippen wel goed werk zou verrichten. Donderdag liepen we na het strippen de deur uit en ik kreeg gelijk van die menstruatieachtige pijnen in mn rug en buik. Zelfs al best snel achter elkaar. Helaas zakte het rond etenstijd af, om vervolgens om 23.00uur in bed weer verder te gaan. Hele nacht wakker geweest van de voorweeën en 's ochtends was alles weer weg. Om een uur of tien ging het dan weer verder en elke dag ging hetzelfde. Op vrijdag trok ik de gebroken nachten echt niet meer en heb ik een nacht in het ziekenhuis geslapen. Héérlijk! Maar.. 's ochtends was alles weer weg. De gyn heeft zoveel dingen gezegd, over doorpakken enzo, maar als puntje bij paaltje kwam ging het feest steeds niet door. Toen we zaterdag het zh uitliepen begon het echter weer. 's avonds werd het steeds heftiger. De weeën deden steeds meer pijn en kwamen max. Na 9 minuten terug. In bed kon ik ze eerst nog aardig opvangen. De vk was geweest: ik had 2 cm! Yes! Maar... wederom gingen ze niks doen. De weeën werden daarna echt woest. Ik kon ze op geen enkele manier opvangen behalve op handen en knieën. Na een paar uur weer de vk gebeld. Ik had krap 4 cm, dus zij zou er wel ff 4 cm van maken Auuuuuuu! Daarna bleven de weeën zo heftig en zat ik onder de douche te janken dat ik dit echt niet meer vol ging houden. Zulke heftige weeën en zo weinig vooruitgang, hoe lang moest dit nog gaan duren?! Ik wilde naar het zh aan de pomp. De vk kwam weer snel en gaf meteen toe: dit gaat m niet worden. Ik had nog steeds 4 cm. Eenmaal in het zh controleerde de gyn en ik had al 6 cm! Ruggenprik was haast geen optie want voordat dat ding geplaatst is ben ik misschien al 7 cm en dat is te ver. Dus ik mocht aan de pomp. Werd meteen zo stoned als een garnaal, heerlijk! Voor mijn gevoel duurde het drie kwartier, maar bijna 2 uur later kwam de gyn weer controleren. Ik zat op 9,5 cm! Als ik persweeen zou krijgen mocht ik nog niks doen, behalve zacht meeduwen. Ze was de deur nog niet uit of ik kreeg mee daar een persdrang! Ml aan de bel hangen, zuster kwam meteen en begeleidde me een beetje, kwartier later kwam de gyn, heeft die laatste halve cm er nog bij gefrummeld en ik kon beginnen. Nou toen begon ook de ellende. Ik persen tot ik een ons woog, maar na een half uur was hij nog niet voorbij mn schaambeen. Ik voelde dat draadje van de elektrode op zijn hoofdje na iedere perspoging weer terugzakken. Toen hoorde ik ze smoezen dat de grote fontanel op de plek zat waar die niet hoort. De gyn maakte een gebaar dat hij er niet goed voorlag. Steeds meer personeel kwam meekijken en ze begonnen op een gegeven moment over de vacuümpomp. Ja daaag echt niet! Ml zei voor de volgende perswee: maak je heel boos, denk gewoon aan mn vader. Whaha dat ie dat zei en ik dat zelf nog niet eens had bedacht! maar na drie weeën en een vette knip had ik een prachtexemplaar van een baby op mn buik! Ik schrok er gewoon van, dat ie er ineens wél was. Bijna anderhalf uur heb ik geperst. Maar alles voor het goede doel. De kleine maakt het héél goed! Hij kreeg een apgar score 10! Vannacht heeft ie heel goed geslapen. Om de drie uur alleen maar wakker voor zn drinken. Daarna lekker verder slapen. Hij drinkt heel goed en zit de hele dag overal op te sabbelen. Ik ben helemaal verliefd op m! Voorlopig gaat er niks meer in of uit mijn lichaam, haha, maar dit maakt alles weer goed...
wat een prachtig jongetje! gefeliciteerd nogmaals, en wat een bevalling......uitputtingssalg zo te horen! nu bijkomen genieten en herstellen!
@SVV Wat een super schattig jongetje! En wat een verhaal! Fijn dat het gewoon nog zonder vacuumpomp lukte en dat alles goed is gegaan. Dagen van spanning, ups&downs heb je nu eindelijk je kleintje bij je, geniet ervan! @Chantal, over het algemeen doen wij nooit drank in de tiramisu dus dat is makkelijk. Vorig jaar heb ik wel een beetje zitten experimenteren met baileys en choco likeur, hmmmm was toch lekker! Maar nu even niet dus, hieronder het recept. 500gr Mascarpone 120gr Suiker Koffie (liefst afgekoeld) 1/2 pakken lange vingers 2 lepels nutella (of meer, hihiihi.....) Cacao Mascarpone & de suiker & de nutella samen voegen met een mixer tot er een goede creme ontstaat. Als de creme te vast is kun je er wat koffie aan toevoegen. In een schaal begin je met de lange vingers, dip ze in de koffie en leg ze in de schaal (alles bedekt), vervolgens een laag creme en strooi er cacao overheen. Dat leg je zo laag voor laag aan totdat de schaal vol is, je eindigd met een laag creme en cacao. Dan in de koelkast voor het liefst een paar uur, ik maak hem vandaag al voor morgen dan is hij lekker vast. Buon appetito!! (owja, je zei als het lekker is, haha dat weet ik morgen pas )
Bedankt voor alle felicitaties! Allereerst: fijne kerst allemaal! Heel bijzonder om gewoon zo'n klein wondertje erbij te hebben! Ik ben zo in de wolken! Het is allemaal best veel wat er aan informatie en nieuwe dingen op je afkomt, maar ml is heel goed bezig! Zelf heb ik nog wel aardig wat last van de wond. Niet zo gek natuurlijk. Ik ben gelukkig helemaal niet duizelig ofzo. Gisteren gewoon alweer staand gedoucht. De kraamzorg is heel aardig en werkt keihard. Tijdens mijn eerste douche thuis had ze ons bed verschoond, kamer helemaal opgeruimd, was erin gedaan en de stofzuiger stond al klaar. Wauw! De eerste nacht met Sebastiaan ging echt voorbeeldig: om de 3 uur werd hij wakker voor een slok en dan weer lekker verder slapen. Afgelopen nacht lukte het hem niet zo goed om in te slapen steeds. Hij drinkt als een malle en doet het echt goed. Ben zo gelukkig! Enige heel vervelende zijn de naweeën... ooh meeen iedere keer met voeden zo'n zeurderige pijn. Mijn buik is toch alweer zo goed als plat. De vk was er toen de kraamzorg me controleerde en ze waren beiden verbaasd hoe snel het ging! @chantal en @babbona, nu jullie nog dames! Zet er al wat door chantal? Recept klinkt lekker babbona! Lekker genieten van jullie kerst met alle mensen om je heen die je liefhebt!
Nee heel rustig hier. zo rustig dat ik gister door janita doorgestuurd voor ctg ben. Vanmiddag om half 4 weer omdat kleine niet heel actief is. check check double check. Fijne 1e kerstdag dames!
@chantal ai ook al. Bij mij was ie ook ineens erg rustig. Was op de ctg ook te zien. Hopen dat het niet lang meer duurt voor je. Niet jammer van je 1e kerstdag?