Gefeliciteerd Joy met jullie meisje! Super snel gegaan zeg.. Heel veel geluk en lekker gaan genieten Oh mamamarcella, dat is echt mega fijn zeg! Wij laten houten kaartjes maken dus het duurt ong. 3 á 4 dagen voor ze binnen zijn.. en dan nog eens op de post doen.. dus dat duurt ook wel even voordat ze de kaarten hebben. Ik hoop dat wij het ook een beetje rustig kunnen maken voor ons zelf qua bezoek. Wij hebben alleen al samen 5 broers/zussen die snel willen komen met aanhang.. dus dat is natuurlijk al veel! De rest moet maar even wachten dan
Hoi allemaal, Op 3 augustus is na een heeele lange en zware bevalling onze zoon Sep geboren. Hij was blauw en ademde niet. Dus werd hij meteen bij mij weggehaald. Pas de volgende dag kon ik hem weer vasthouden. Gelukkig gaat alles nu goed met ons mannetje en zijn we gisteren thuisgekomen. Sep heeft geen blijvende schade aan het avontuur overgehouden. Het uitgebreide verhaal volgt later
Joppie gefeliciteerd! Wel spannend dat hij zo'n start gehad heeft. Gelukkig gaat het nu goed en kun je gaan genieten !!
Gefeliciteerd Simone, Joy en Joppie! Blij voor jullie. geniet ervan. Het lijkt er trouwens erg op dat de meesten eerder bevallen dan 40 weken. Hier met 39+3 nog niks
@nepthys... dat denk ik ook bij mij ben net zolang als jou maar volgens mijs is er hier langzaam wat op gang aan het komen !!
Wij ook hoor! Wij hebben ze pas gister op de bus gedaan en nu mensen ze binnen krijgen, beginnen de appjes ook binnen te komen met de vraag wanneer ze langs kunnen komen. @Joppie: Jeetje wat heftig zeg! Gelukkig zijn jullie weer thuis en gaat het goed!
Joppie, gefeliciteerd met jullie zoontje Sep! Pff wat een spannend avontuur.. gelukkig gaat nu alles goed! Lekker gaan genieten dus..
Heey! Hoe voel je je? Heb je al last van weeën? Ik heb zelf nu erge rugpijn.. De pijn straalt van mijn buik naar mijn rug pff
Dames...............ik mag me hier ook melden. Yeaahhhh de laatste 10 weken zijn aangebroken Nou ja, eigenlijk pas vanaf morgen, maar ach, dat ene dagje. Ik ben nu 27 weken zwanger van een Tweeling. ( 2 jongetjes ) en feitelijk ben ik uitgerekend op 6 november. Maar ik wordt met 37 weken ingeleid, dus hoe dan ook nog 10 weekjes.
@nephthys heb last van niet erg pijnlijke weeen die onregelmatig komen dan om de 10 dan 7 dan 13 dan weer 5.. die wel langer dan een minuut aanhouden ben benieuwd of het doorgaat zetten !!
Zoals de mama's weten heb je even weinig tijd om te reageren maar heb even vluchtig alles gelezen. Gefeliciteerd Simone, Joppie en Joy!!!! Wat een natuurgeweld he! Maar o wat een mooi pakketje heb je erna!!! Ik geniet super! Heerlijke kraamverzorgster ook! Ik voel me ook heel goed! Van douchen nog wel snel moe maarja wat wil je?? Hechtingen heb ik relatief weinig last van gelukkig. Gaat echt heeeeeel goed. Oja...en nog even showen dan.
Jopie gefeliciteerd dat is schrikken zeg! gelukkig gaat het nu goed! Ahh mi wat schattig die krulletjes. Welkom bij de 41 weken club lovel