Wat een leuke kamers zeg! Bij ons is het ook bijna af. Alleen nog wat knutselen aan het hemeltje. Ben net bij de vk geweest. Ze heeft even inwendig onderzoek gedaan, omdat ik zoveel harde buiken heb. Blijkt de baarmoedermond al helemaal verstreken te zijn. De menstruatiepijn en lage rugpijn die ik nu zo'n drie dagen heb wijzen op net wat teveel voorwerk. Ze zei dat als ik niet rustiger aan ga doen, ze verwacht dat de kleine binnen nu en twee weken komt. Ik zit nu dus braaf op de bank te delegeren. De moodswings die ik opeens ook heb kan samen met wat andere klachtjes wijzen op zwangerschapvergiftiging. Ik heb dus een hele lijst mee gekregen met opletpunten, waarbij ik moet bellen. Ik heb deindruk dat de kleine het wel goed heeft, dus ik maak me niet zo'n zorgen. En ik ga braaf rust houden. Maar die nesteldrang! Zwaar irritant om overal werk te zien en het dan niet te doen!
Joppie o wat schikken! Dat is net nog een beetje te vroeg ja... 34 weken. Hopelijk helpt de rust. Je baarmoedermond kon dacht ik ook weer dichter gaan zitten toch? In ieder geval wat ze meten kan weer meer worden met genoeg rust. En je had klachten van zw. vergiftiging maar hebt het nog niet? Vervelend. En ja rond deze tijd wil je poetsen en je nestje klaar maken! Heeeeeeel moeilijk. Kun je geen hulptroepen inschakelen? A.s. oma's ofzo die voor jou komen schoonmaken?
Hele mooie kamertjes komen er voorbij. De onze is nog niet helemaal af, moet nog een overgordijn en nog paar dingen aan de wand, doen we morgen dus dan morgenavond een foto... Joppie, dat meen je niet, Pff rustig en hopen dat jullie kindje nog even blijft zitten. Wat een schrik zeg!! Hier net thuis, mooie dierentuin dagje gehad, en gelukkig maar met 1 regenbui, er werd zoveel meer voorspeld. Chalina heeft genoten en wij uiteraard ook. Alleen nu wel moe en dikke enkels
Xsimone, leuk hoor!! Jij ook aan de zwitsal?? Hihi. Ik moet elke dag ff ruiken. Lijk wel een lijmsnuiver hahaha. Zwitsal vind ik de ultieme babygeur. Heeeeeeeerlijk! Zag dat ze ook parfum ervan hebben maar dat vind ik iets te ver gaan haha. vraagjuuuuh!!! Wanneer gaat de baby indalen? Kan dat nu al? Ik heb sinds vannacht het gevoel soms dat er een bal onderin hangt. Had ik al eerder maar nu word het meer. Heb wat meer last van soort menstruatiepijn/zwaar gevoel en van die elektrische stroomstootjes gevoel diep in mijn vagina en ook in mijn blaas. Ik moet sinds vannacht ook ineens meer plassen maar kleine hoeveelheden. Meer last van liezen, zeurende bovenbenen... Soms is het weer weg maar dan ineens zet de baby zich af en voel ik letterlijk zijn bolletje in mijn blaas/vagina zakken met een hele rare schok als gevolg. Mkrgen moet ik naar de vk weer dus kan ik het navragen maar misschien weten jullie het? Stiekem hoop ik het want dan gaat misschien het maagzuur wat minder worden ook...
Bevallingslijst 25 juli - ChocoChick - Jongen- 2e kindje 25 juli - Flipske - Jongen- 2e kindje 27 juli - VdBerg - Jongen- 2e kindje 28 juli - Joppie1 - Jongen- 1e kindje 30 juli - Ukkie89 - Jongen -2e kindje 31 juli - Lovel - Meisje - 2e kindje 01 aug- Noelle85 - Jongen-1e kindje 01 aug- LaCantina - Jongen- 3e kindje 02 aug- Doortje81- Jongen-1e kindje 02 aug- Lindsje1982 - Meisje- 1e kindje 03 aug- Amber2007- Jongen-2e kindje 03 aug- Xsimone- Meisje-1e kindje 03 aug- MI87- Verassing- 1e kindje 04 aug- Nijo- Verassing-3e kindje 04 aug- Corina1985- Jongen-2e kindje 05 aug- Dayna- Meisje -1e kindje 09 aug- Alyssa2014 - Meisje - 1e kindje 10 aug- Sterre1977 -Meisje - 1e kindje 10 aug- Nephthys- Verassing- 1e kindje 11 aug- Joy1- Meisje- 1e kindje 11 aug- Mamamarcella- Meisje-3e kindje 12 aug- Phillys- Meisje-1e kindje ---------------------------------------- 9x meisje 10x jongen 3x verassing Lijst is weer aangepast. Welkom nieuwe dames!!
Hier ook last van een zeurend gevoel bij de schaambeen/ liezen. Kan inderdaad van het indalen komen maar ook iets met je banden want je baarmoeder is bijna op het hoogste punt. Volgens vk in mijn geval zijn het de banden, kindje zat nog mooi boven in.
MI87 bij een eerste kindje kan het al vanaf 28 weken gaan indalen. Hier lig ons mannetje nu ook ingedaald laatste controle lag hij nog niet helemaal vast maar sinds gisteren denk ik van wel mijn buik zit ineens weer lager. Corina Fijn dat jullie genoten hebben en je het aardig droog heb gehouden! Simone Leuk kamertje! Je kan je foto's verwijderen door naar gebruiksinstellingen te gaan en dan naar beheer bijlage. Sterre Wat een ontzettend lief kamertje zeg! Nephthys Ik zou persoonlijk zelf niets boven het bedje hangen. Je weet maar nooit Joppie1 Jeetje dat is schrikken zeg. Nu maar goed rustig aan doen en het in de gaten houden anders ben je de eerste van de lijst Lacantina Dat zijn aardige baby's zeg! Hopelijk gaat deze meevallen! De vrouw van mijn neef is vandaag bevallen van een zoontje van bijna 10 pond Bekkenklachten zou ze zeker serieus nemen anders kan je er nog lang last van houden! Hier tot nu toe weinig last. Bij E. wel heel veel last gehad maar toen werkte ik nog. Na de zwangerschap ben ik ook nog een paar keer naar fysio geweest. Gelukkig daarna geen last meer gehad. Vandaag lekker wezen winkelen het was wel ontzettend zwaar steeds last van mijn buik en schaambotje. Liep te waggelen als een eend
Ben benieuwd dan wat ze morgen zien. Ukkie, ik begin ook te waggelen ja, het is wel erger als ik moe ben of einde van de dag. Haha Hier trouwens is mijn angst voor de bevalling bijna volledig weg! Zo gek! Heb er zo lang met zenuwen tegenan gekeken en sinds dinsdag met de rondleiding is het ineens omgeslagen! Ik heb er langzaamaan zin in! Wil mijn kindje ontmoeten en verder met de volgende fase. Het moeder zijn! Ook begin ik de kwaaltjes zat te raken. Ook al zou ik het keven in de buik gaan missen denk ik, ik wil ook wel weer mijn oude lijf terug, weer meer energie, normaal kunnen bukken, opstaan, uit bed stappen etc. Dat de maagzuur verdwijnt. Gek dat, dat zo omslaat. Ben er ook wel blij om. Krijg er echt zin in! Kom maar op!!!!!
Wat spannend zeg Joppie! Rustig aan doen is moeilijk hè, al is het maar voor een paar weekjes, je kunt alles zelf het beste Misschien toch inderdaad maar wat hulp inschakelen. Al die voorweeën en steken bij jullie word je ook niet vrolijk van! Heb zelf zo'n gebroken schaambot gevoel, vooral na teveel doen en met omdraaien in bed, geen klap aan! Leuke babykamers zag ik voorbij komen, schattig allemaal. Wij hebben op de gordijnen na de kamer af. Zijn erg blij met 't eindresultaat. Vanmorgen controle bij vk gehad. Heb toch nu vast de groeiecho gehad aangezien hij zo braaf naar beneden ligt, het misschien over 2 weken niet meer te meten is door indalen. Blijkt dat meneertje keurig op de middellijn ligt, best een geruststelling. Alsof ik nu pas gevoel heb dat ik onze tijd rustig mag afwachten. Nog even bloed laten laten prikken op hb en glucose, ben zo moe laatste weken terwijl ik juist minder doe. Vanmiddag hele leuke intake gehad van kraamhulp, ben benieuwd wat voor type we krijgen. Alles blijft spannend hè, maakt niet uit hoeveelste kind het is!
Ik ben opzoek naar wat 'thuiswerk', inpakwerk ofzo. Kan echt serieus niks vinden! Grrr! Iemand tips? @MI87: Haha ja zwitsal is DE babygeur! Heeeeeeeeeerlijk! Als ik op 't kamertje kom moet ik ook altijd even snuiven, hihi! Heerlijk. Jaa, ik weet 't van dat luchtje, ik vind 't ook een beetje te ver gaan, ook al ruikt 't heerlijk, ik zal 't zelf nooit opspuiten. En over 't indalen gesproken, bij je eerste kindje is 't vaak rond de 34 weken, maar kan inderdaad ook eerder! Rond 32 ofzo. Dus 't kan zijn dat 't nu wel gebeurd bij je. Bij mij is ze ook al bezig waarschijnlijk!? Ze licht in ieder geval wel al met d'r hoofdje naar beneden! Mijn buik is ook al naar beneden aan 't zakken! Maar een zeurend, stekend rot gevoel in je buik zullen waarschijnlijk de banden zijn. Als je kindje aan het indalen is, voel je harde buiken, een soort indalingsweeën! Mijn angst voor de bevalling zakt ook wat af. Ik ben op zich 'zenuwachtig/nieuwschierig' voor de pijn. Dat vind ik wel een beetje eng, maar kan ook niet wachten tot het zover is! En inderdaad, me oude lijfje, normaal me schoenen ed. aan kunnen doen, alles weer wat 'makkelijker'! Haha! Maar zal dat getrap (behalve de rottige trapjes, en in me ribben) wel gaan missen inderdaad !! Maar kan niet wachten tot ik me meisje in me armen kan sluiten! Moet heeeeeerlijk wezen! @LaCantia: Super dat 't goed nieuws was bij de groeiecho! Mooi op 't gemiddelde, wat wil je nog meer? Ik heb ook de intake gehad van de kraamzorg, maar niet degene die mij komt begeleiden bij de kraamweek hoor.. Waarschijnlijk krijg je dat gewoon pas te weten in die week. Licht er maar net aan wie er toevallig geen vakantie heeft die week hé? Of is dat bij jou anders...??? @Ukkie89: Bedankt! Ik ben er zelf ook ontzettend blij mee! En ja, ik heb gelukkig gevonden waar ik de bijlagen kan verwijderen! Dankjewel! En in inderdaad, ik begin/ben ook al aardig te 'waggelen' haha!
Hoe verwijder je die dan? Want die van mij is ook vol haha. Weet niet of het bandenpijn is. Dat heb ik ook wel eens maar dit voelt anders. Meer stroomstootjes... Daar beneden en vanavond trok het ook wat door naar maar benen en hele rare steekjes/krampjes/schokjes in mijn blaas. Volgens mij is het niet verplicht dat je harde buiken en/of in dalingsweeën krijgt. Maar we zullen het morgen zien! Ben zo benieuwd hoe goed hij/zij groeit!!!
Goedemorgen, Wat een mooie kamertjes komen er voorbij Zwitsal: Ik heb ook goed ingeslagen met Zwitsal, heeerlijk! Gisteren op controle geweest. Alles goed. Ze lag wel al goed alleen nog niet vast. Heb daar ook wel echt last van. Soort menstruatiekrampen en steken onder. Hier paar foto's van ons kamertje..
Dayna, wat schattig! Zo leuk lijkt mij, gericht de kamer inrichten!!! En lekker veel kleertjes!!! ( vind ik hihi) Heb zelf iets van 7 setjes... Niet meer. Ben van plan na de geboorte lekker los te gaan, dan weet ik tenminste of ik jurkjes of stoere spijkerbroeken kan halen Ach ja... Nu de verrassing die eraan komt vind ik het super leuk het niet te weten. Maar praktisch is het niet. Vind de neutrale dingen niet zoveel aan.. Over een uurtje vertrekken we naar het ziekenhuis/vk! Heb er zo'n zin in!!! Op het laatste moment gaat oma mee hihi. Mijn moeder gaat zoiezo mee. Die heeft nog geen een keer een echo gezien of wat. Mijn oma is al twee keer eerder meegeweest. Vond nu dat de a.s. oma wel eens meemocht. Maar goed. Ze wilde zo graag mee. Ze is sinds april weduwe geworden en voelt zich zo alleen. Dus voorruit dan maar weer. Vind het dan sneu om nee te zeggen. Dus we gaan met drie generaties! Misschien zit de vierde in mijn buik...
Gelukkig wilde wij het allebei heel graag weten. Lijkt me idd heel moeilijk om neutraal te kopen. Ik heb snel dat ik iets voor meisjes of jongens vind. En ik wilde ook echt de kamer grijs/wit met of roze of blauw inrichten Spannend, weer een controle. Ik verheug me er ook altijd op. Gelukkig is het nu steeds maar 2 weekjes wachten. Lief dat ze beide mee mogen
Danya, ook al zo'n mooi kamertje! Ik heb ook van die steken van onder, ik ben als de dood dat het indalingssteken zijn, ze ligt namelijk nog met koppie naar boven, dus liever niet indalen.. Ik wilde het eigenlijk ook niet weten, manlief wel, dus ach...het was ook wel practisch en achteraf gezien ook heel handig met kleertjes enzo, maar lijkt me ook geweldig om de verrassing te hebben als hij of zij er uit komt! MI87, veel plezier zo!!
@MI87: ga naar gebruikersinstellingen, en ergens onderaan in het rijtje staat bijlagen, de rest volgt vanzelf! Mooi kamertje Dayna! ik vind ookal gauw snel iets voor jongen of meisje, en zelfs als t wit is. Staat altijd wel een printje op dat ik denk, hmmm.. Meer meisjes!
Dayna Zag hem al op FB voor bij komen het kamertje! Maar hij is erg mooi hoor. MI87 En hoe was de controle? Leuk dat je ze allebei meeneemt! Hoe gaat het verder met iedereen? Hier hebben de slapeloze nachten weer toegeslagen Lig 100x om te draaien. Pfff wordt nog wat met dat warme weer van het weekend.
Ukkie, dat warme weer zieik erg tegenop! Twee weken terug was het ook ff warm en toen had ik echt giga dikke voeten, zag er niet uit!! Kon ze ook niet meer buigen, zo dik. Gelukkig waren ze meteen weer goed toen de temp daalde, maar ik knijp hem wel weer voor morgen en dagen erna, maar goed, vocht vasthouden is natuurlijk niet het einde van de wereld J Slapen, ging bij mij echt ruk de hele zwangerschap, rond 3 uur s nachts wakker en dan was het ook klaar. Maar sinds een week of twee slaap ik zowaar super goed. En dat terwijl de buik dikker wordt. Nou ja, hoop dat ik dat goede slapen zo houd tot mijn bevalling..