Goedemorgen. @Meertje, lekker een vakantie boeken. Waar gaat de reis naartoe? Hier vanochtend weer eens mijn urine laten controleren en de antibiotica is nog steeds niet aangeslagen. Maar ze mogen me ook geen antibiotica meer geven. Ik moet nu het weekend teren op de ab die ik nog heb en dan moet ik maandag weer mijn urine laten nakijken. Het is dus even afwachten. Ben benieuwd wat er dan maandag gaat gebeuren. MOet maandag ook naar de vk, dus kan het gelijk met haar overleggen. Verder ben ik druk aan het opruimen, morgen vieren we de verjaardag van mijn zoontje. Dus ben een beetje druk vandaag en morgen. Spreek jullie later.
He meis, Mijn broer woont in Frankrijk en mijn schoonzus is op 11-08-09 uitgerekend. Eind aug willen we dus lekker die kant op om mijn kleine nichtje te bewonderen en mijn broer kan dan zijn neefje zien. Dus we dachten laten we lekker een week daarvoor ergens een stacaravan huren in Frankrijk rijden we daarna gelijk door naar mijn broer. De beeb is dan nog wel erg klein, maar we gaan lekker met zijn drieen alles is goed geregeld dus heb er onwijs zin in. Maar wat een elende met jouw zeg! Het gaat maar niet over dus. Maar wat als je urine nu weer niet goed is! Alvast een gefeliciteerd hopelijk wordt het eengezellige dag en dat je zoontje maar heeeeeel veeeeeel cadeautjes mag krijgen Groetjes Meertje
Lekker hoor naar Frankrijk. En de baby is misschien nog klein, maar wij zijn ook met mijn zoontje gaan kamperen en hij was toen 3 weken oud. Dus het kan echt hoor, geen zorgen maken. En leuk dat de kinderen zo dicht op elkaar zitten. Vind je het niet ontzettend jammer dat je broer in Frankrijk woont. En met de ellende valt het wel mee hoor. Het is een beetje balen en ik ben heel erg benieuwd wat de volgende stap is. Ik kan het gelukkig maandag met de vk allemaal bespreken. Ik mag vanaf maandag bevallen en dat mag van mij ook snel gebeuren. En met de cadeautjes komt het wel goed denk ik. We gaan vanavond lekker versieren in het thema van Bumba en morgen hebben we een hele mooie bumba taart laten maken. Ben erg benieuwd hoe hij het vind. Mijn man is nu even boodschappen doen en ik lig met mijn benen omhoog op de bank. Is lekker dit weer, maar de poten van de olifanten in Blijdorp zijn er niks bij. Dus even bijkomen.
Iedereen lekker van het zonnetje aan het genieten. Hier ga ik het even in de gaten houden. De baby is erg druk en ik verlies ook veel slijm? en ook heb ik wat last van mijn buik. Wil echt niet bevallen nu. Zou ook nog van mijn blaasontsteking kunnen komen. Maar even in de gaten houden. Hoe is het bij de andere. Niemand nog aan het bevallen?
Stelt me wat gerust dat jij ook met je zoontje op een jonge leeftijd bent gaan kamperen pffff Het is onwijs jammer dat mijn broer daar woont aangezien wij ook niet veel met elkaar schelen is het heel jammer. Hij mist mijn zwangerschap en ik die van mijn schoonzus. Het is ook een verassing voor hem dat wij naar Frankrijk gaan hij weet van niets dus dat is helemaal gaaf! Inderdaad wel spannend wat er nu allemaal met je gaat gebeuren. Ik hoop voor je dat de VK iets voor je kan doen. Houd je ons even op de hoogte. Enne je zoontje boft maar met zijn bumba taart(ben stiekem een beetje jaloers hahaha) Nou geniet er morgen lekker van en laat die pootjes nog maar effies op de bank liggen nu kan het nog morgen niet meer hahah.
hier nog niks aan de hand hoor ZP gaat dit weekend uit de lucht dus we kunnen elkaar ook niet op de hoogte houden, misschien zijn er maandag wel allemaal babies geboren
@tascha: wat vervelend van je blaasontsteking dat ie er nog steeds is, ik heb een urineweginfectie en neem nu mn laatste pil in maar het is nog steeds niet over. Dus moet zoiezo wachten tot maandag voor nieuwe aan te vragen, ook heb ik een oorontsteking en twee gaatjes Pfff. Lijkt wel of je er maar niet vanaf kan komen omdat je zwanger bent, vreselijk ! Maar als je blaasontsteking blijft aanhouden kan dat je weeen opwekken he, geld ook voor mij met me urineweg infectie.. @mymiracle: zp dit weekend uit de lucht? wist ik niets van, hoezo ? venwegen constructie ofzo?
ja ZP gaat straks om 22.00 uur uit de lucht tot maandag en dan is het een vernieuwde site. staat op de startpagina helemaal bovenaan. tascha, die blaasontsteking moet inderdaad maar eens weg gaan, ik weet hoe frustrerend het is, die van mij was pas na 3 kuren weg, sterkte hoor!
Dat zeker! maar dan wel in de avond als het weer een beetje cooler is Anders lig je zo te zweten haha, rond een uurtje of 7 lijkt me prima haha, hadden we het maar zo voor het kiezen he ^^
Ik ben wel benieuwd of het met de verhuizin van zp allemaal goed gaat, lijkt me enorme klus. Heb er verder geen verstand van hoor. @Mymiracle, Mocht jij nog een derde kuur. Ik moet het nu even aankijken tot maandag. Moet vanavond mijn laatste pil en dat zou genoeg zijn tot maandag. Ik mocht namelijk niet onbeperkt ab. Hoe werkt dat bij jou dan? Snap er niks van.
Oww okej had ik helemaal nog niet gezien, ik klik namelijk op de link in me mail lees het bericht wat geplaats is en ben weer weg tot de volgende mail Me pc beeldscherm staat namelijk naast de tv, dus kijk ondertussen gewoon tv haha. Wissel af zo nu en dan
@tascha, ja ik heb 3 kuren gehad, 3 verschillende de eerste 2 was die bacterie wrsch immuun voor, ik snapte er ook niks meer van, het is in ieder geval gelukkig weg nu ik moet er wel bijzeggen dat ik 2 verschillende artsen had die me de AB voorschreven ivm 1 keer een weekend arts. dus misschien niet goed gecommuniceerd en had ik de 3e kuur niet mogen hebben? Ik hoop voor je dat de uitslag goed is maandag
hmmm, alle informatie weer kwijt door een fout, nah beginnen we toch overnieuw! IMD gefliciteerd met de geboorte van Miley, je ziet er in je album op de foto vlak na de geboorte goed uit! daar zou ik voor tekenen gaat het goed met je? charisma ook gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon! vanmiddag moet ik naar de gyn, ik ben gister door de vk gebeld ivm nierstuwing, ik ben met spoed doorverwezen, ik hou jullie op de hoogte
jewel hoe is het nu met je? je moest naar het ziekenhuis gister, ik hoop dat je je kindje al lekker in je armen hebt!
Hee ik mis een heel stuk nou ja!! Maar Jewel heel veel sterkte nogmaals hahaha Misschien heb je inderdaad al je kindje in je armen spannend. IMD nogmaals gefeliciteerd met die mooie meid van jullie. Charisma ook natuurlijk van harte met jullie zoon. Allemaal lekker gaan genieten!! Enne Mymiracle wat een toestand meid. Heel veel sterkte en we horen het wel. Misschien dat voor jouw nu het lange wachten ook voorbij is.