@Wolky84 Ah haken is ook leuk toch! Ik heb de maxicosizak gehaakt. Ook een lekk klusje. @melaniie p75 betekend dat 75% kleiner is op dat termijn en 25% groter. P29 betekend dus 29%kleiner en 71 groter. @Tejas vorige keer ben ik ingeleid met 38.5 ( en bevallen met 39.0) mijn zoontje zou toen p15 zijn en was 3 kilo bij de geboorte. Viel ook mee dus.. ben alleen bang dat als ze zo afbuigt waar het dan naar toe gaat en of ze niet nog verder afbuigt.
Onze baby zit op p97 .. dat wil dus zeggen dat 97 procent van de babies kleiner is. Maar in het ziekenhuis bij ons zeiden ze dat de gemiddeldes binnen aanzienlijke tijd aangepast gaan worden omdat kinderen tegenwoordig steeds groter worden.
@Jajo bedankt voor je uitleg. Snap dat je je hier wel zorgen om maakt. Zou extra bedrust kunnen helpen voor de groei? of doe je al zo rustig mogelijk aan? @louan hoe gaat het daar?
@melaniie vorige keer heeft meer rust wel geholpen hier. Moet het vandaag maar even overleggen. Ik ben ook benieuwd naar @louan
Goedemorgen! Spannend @louan en sowieso fijn dat je zo serieus genomen wordt door de vk. Ik ben benieuwd of de krampen hebben doorgezet. Hier 38 weken dansje!
@Relax we kunnen elkaar de hand schudden vandaag ook een 38 weken dansje(al gaan de dansjes wel wat moeilijker)
Hier is het gewoon opeens gestopt. Vanaf strippen tot en met 21.uur nog wat want viel langzaam in slaap. Pijnlijke harde buiken gehad mn rug stond in vuur en vlam. En toch zegt lichaam nee. Buik is nog steeds wel heel.gevoelig kan bijna niet lopen. Misschien wordt het straks weer aangewakkerd allemaal. En anders zaterdag strippen weer. Mn lijstje nog ff bijgevoegd. Ik had de VK nog niet gebeld omdat de buiken niet dusdanig pijnlijk waren dat ik ze heel hard weg moest puffen.
Typische voorweeen @louan met wisselende tijd ertussen. Hoe lang hielden ze aan? Hopelijk zet het vandaag alsnog door!
Jammer @louan !! Hopelijk gebeurt er vandaag nog iets. @Jajo Succes vandaag! Hier hele onrustige late avond en nacht gehad. Ik kreeg op een gegeven moment hele gemene krampen. Pijn die voor mij volledig nieuw is. Buik was ook continu hard. Ben uiteindelijk naar bed gegaan maar heel onrustig geslapen. Merkte dat ik gewoon een beetje bang was en echt hoopte dat de bevalling nog niet begonnen was. Erg hè? Ik geloof dat ik er nog niet helemaal klaar voor ben hoor!! Ik was niet in paniek maar wel mega onrustig in mijn hoofd dus; beetje piekermodus. Iemand tips? Want als ik dit nu al heb dan wordt dat zo nog wat als het echte werk begint..... Nu is alles weer rustig en baby beweegt goed. Buik voelt wel “anders”. Niet zorgwekkend anders maar alsof het nu echt te vol is. Anyway....misschien zijn er moeders die me een beetje gerust kunnen stellen....geloof dat ik dat even nodig heb....
Zeg maar die in het begin waren het pijnlijkst en hielden zeker een minuut aan. Tegen het eind van de avond werd de kracht minder en duurde ook korter. Daarom kon ik ook slapen denk ik. Was helemaal gesloopt! Ik tikte half in slaap mn vriend aan als ik nog een buik kreeg. Hij schreef ze verder op. Vanaf 21 uur zie ik dat de tijd ertussen al langer werd en om 21.24 heb ik de laatste voor zover ik me nog kan heugen afgetikt. Heb bij mn zoon geen voorweeen gehad. Zegt dat nog iets? @Wolky84 klinken als flinke harde buiken. Als ik dat heb dan is en niet mn buik ook een tijd keihard na de harde buik. Je bent toch bijna 38 weken zwanger, je weet niet wat je lichaam gaat doen. Gaat helemaal goed komen hoor. Warme kruik helpt. En snap helemaal dat je nog niet aan bevallen denkt. Je hebt net verlof, nog even lekker samen genieten van de rust
He balen @louan ! Hier vanaf gisterenavond last van een zeurderige onderbuik en onder rug En baby’tje hield me lekker wakker vannacht hihi
@louan jammer dat het niet door zette! Het kunnen voorweeën geweest zijn. Heb namelijk weleens gehoord dat bij een 2de of 3de zwangerschap je eerder voorweeën kan krijgen. @Wolky84 lastig als je het gevoel hebt er nog niet klaar voor te zijn en toch gerommel voelt. Het enige wat ik kan zeggen is probeer het over je heen te laten komen en mee te gaan in het gevoel. Hier vandaag wel een heel ander gevoel in me buik. Echt een zwaarder gevoel alsof het niet lang meer gaat duren. Dit gevoel kreeg ik bij mijn zoontje ook met 38 weken en 4 dagen later was hij geboren. Ik hoop dat er iets gaande is en dat ik haar deze week nog op de wereld mag zetten maar we zullen zien. Spannend allemaal weer!
@louan Thanks! Misschien is het ook maar goed dat dit gebeurde...zodat ik er juist minder van schrik als het echte werk begint. Ik ga nog maar een paar flinke ontspanningsoefeningen doen vandaag! @Bezige bij Precies DAT bedoel ik ook met anders en heb ik dus ook sinds gisteren! Zwaardere buik. Logger. Alsof het baby is waar alleen een strakke ballon over gespannen is en thats it. Niet vervelend. Niet pijnlijk. Gewoon anders. Nou ja we gaan het zien hoor...het is niet dat ik het tegen kan houden ofzo Gelukkig zat afleiding vandaag met bezoek!
Het is zo lastig te zeggen hé. Sommigen hebben voorweeën en dezelfde dag of de dag erna zet het door, anderen (ik ben zo'n pechvogel ) hebben wekenlang om de paar dagen voorweeën en verder gebeurt er niks. Maar uiteindelijk komen ze er allemaal uit, houd ik mezelf maar voor!
Ja dat lijkt mij wel lastig hoor zolang voorweeen! Het put je namelijk uit. Sowieso weet ik dat ze er voor eind van volgende week is. En het klinkt misschien raar maar dan hoop ik door al dit gerommel dat ik bij start inleiding al flink wat cm ontsluiting heb. Zodat ik niet de hele dag aan het bevallen ben. Maar dan nog je kan gewoon niks voorspellen.
Ja raar is dat he! Ik vind het best spannend want mijn 1e bevalling ging heeeel snel Dus heb alvast maar een koffer klaar voor het geval dat
@Relax en @Bezige bij ik dans met jullie mee vandaag nog max een maandje! Gaat echt snel zeg.. Ik denk zelf dat ik een paar dagen na de 40 weken ga bevallen. Mijn beste vriendin denkt 30 sept. haha, ben benieuwd of dat klopt. Vorige keer had ze het wel goed Hebben jullie een voorgevoel? @louan wat enorm balen dat het niet heeft doorgezet zeg! Maar misschien heb je er wel een paar cm bij gekregen Voor jou duurt het echt niet lang meer. Hoe vind je zoon het, kijkt hij er naar uit? @Wolky84 wat vervelend dat je gister min of meer in paniek bent geraakt! Die harde buiken/voorweeën kun je helaas niks aan doen, maar probeer zo rustig mogelijk te blijven. Neem een lekkere douche, bad, of een kruik/pittenzak. Ik had er bij de andere 2 totaal geen moeite mee om te bevallen, je moet het gewoon over je heen laten komen en dan ga je er wel in mee. En ik dacht destijds; elke wee die ik gehad heb is er 1 minder. En het is even een paar uur pijnlijk, maar het is maar tijdelijk en voor je het weet is je kleintje er! You can do this @Hier vandaag de hele dag kindloos! Ga even goed het huis poetsen en opruimen en verder lekker netflixen denk ik. Heerlijk
@melaniie zoon is best emotioneel. Vrij snel natte oogjes. Alsof hij iets aanvoelt heel gek! Het liefst heeft hij en zusje zo snel mogeljjk haha hij kan écht niet meer wachten. Heerlijk dagje zonder kids. Pak je ook lekker je rust een beetje? Hier hoor ik dat honden aaien oxytocine aanmaakt wat zorgt voor samentrekkingen baarmoeder. Ik ga maar honden aaien de hele dag. Heb helaas zelf geen hond anders was ie de l*l geweest hahah.
@louan wat balen meid @Wolky84 het is niet gek dat je je er nog niet klaar voor voelt, het is ook nog al wat om ineens mama te zijn. Toen ik bevallen was en naar huis mocht dacht ik, “wil Ik dit wel? Wil ik wel een kind en kan ik dit wel?” Een bevalling is pijnlijk, maar je kan het! En vanaf het moment dat je je zoontje in je armen sluit en mee naar huis neemt ben je mama en ook dat kan je! Je komt over als een lieve warme vrouw, zolang je die liefde overbrengt op je kindje komt alles goed