Ja I know! Ben er ook klaar voor. Ben nu ook wakker vanwege gerommel. Maar durf nog niet te zeggen of het serieus is of niet.
Denk wel dat het weeën zijn. Of in ieder geval de baarmoeder. Wel met duidelijk start en eind. Maar zit nog veel te veel tijd tussen.
Ja toen we naar bed gingen begon het maar ook veel tijd er tussen en hoefde niet te puffen. Net werd ik echt wakker en toen dacht ik ik ga naar de wc. Ze D oen nu goed pijn en beetje elke 5 min een minuut lang. Nog even en dan kunnen we bellen. Kreeg ook bloedverlies en mijn darmen legen zich kan niet missen
Ik zou proberen met PCM te slapen als ik jou was, als dat lukt zou lekker zijn! Als T doorzet word je wel wakker
Ik kijk het nog wel even aan. Denk dat opzich vanwege de pijn ik nog wel zou kunnen slapen. Maar dat ik er nu in mijn hoofd te onrustig voor ben. Ben echt ieder signaaltje aan het overanalyseren. Mocht er binnen nu en 10 minuten nog eentje komen, dan ga ik even douchen. Kijken of het dan meer doorzet. Gebeurt dat niet, of het zet niet door met de warme douche, dan ga ik gewoon proberen te slapen.
Ja douche zou ik zekervdoen! Slaap lekker alvast en anders veel succes! Dank je wel! Om 3 uur maar bellen
Hier maar even naar de douche denk ik. Heb het niet exact bijgehouden. Maar zit geloof ik nu steeds 20 minuten tussen ofzo.
Spannende berichten hier! Ik hoop dat het goed is gaan doorzetten en dat jullie nu in het ziekenhuis zijn. Succes!! Ben even niet geweest hier en poeh zoveel berichten. Ik heb het niet gelezen Ik lig vanaf 02:00 wakker met onrustige en pijnlijke benen en misselijkheid. Ik heb net voor het eerst me ziekgemeld. (Via app ) Gistermiddag begon het al en uit werk met een slecht gevoel naar huis gegaan. Het word me even te veel. Spanningen en beetje stress. Over precies 5 weken wordt ze gehaald..misschien daarom dat ik zoveel spanningen ervaar. Bijna half 6! Jemig, en nog steeds klaarwakker
Goedemorgen. Hier een goede nacht maar zoonlief stond om 06:00 naast ons bed. Daar kan ik zo chagrijnig van worden. Heel veel succes @Gwenvd !!