Ik zorg sowieso 80 procent voor onze zoon denk ik zo, niet dat mijn man niet wil maar andere dingen gingen voor. Ik heb maandag altijd samen met mijn zoontje, dinsdag en woensdag dus opvang en donderdag paar uurtjes psz. Vrijdag ook saampies en de weekenden grotendeels ook. Mijn man werkt 5 dagen en gaat direct na werk in huis klussen, tis geen luie donder maar ook geen huismannetje wat dat betreft! Maar goed, huis is nu voor wat mogelijk was klaar en aan kant Ik ben net bij de vk geweest, had al bijna 2 cm ontsluiting. Ben gelijk gestript en nu afwachten maar. Ik hoop dat het door zet, ik ben zo ontzettend moe. Eerst maar even eten en de rest van de tijd relaxen en hangen.
Ohhh dames ik heb even goede tips nodig!! Ik krijg een koortslip en wordt volgende week ingeleid, wie weet een goed middeltje??
Huisarts vragen voor t zelfde cremetje die je gebruikt voor krentenbaard. Weet nie zo goed hoe t heet.
@Nonamenononsense Hopelijk gaat het strippen helpen, spannend! @Kimberley92 Sorry, geen tips voor je..
Ik ga het zo gelijk vragen bij de gyn als ik er toch ben! Wat een *** moment, maar wel duidelijk dat ik oververmoeid ben en niet lekker in mijn vel zit. Dan krijg ik dit namelijk vaker.
Ik kom net bij de verloskundige vandaan voor een gewone controle en tijdens het voelen zei ze: 'Het word denk ik geen kleintje'. Ze schatte hem wel boven de 4kg als ik de 40 weken aan zou tikken. Ik ben bij mijn zoontje ingeleid met 39 weken omdat ik een hoge vlies scheur had. Nu heb ik bij mijn zoontje een keizersnede gehad omdat ik niet verder kwam dan 5cm na 16 uur weeën. Ik wil nu vaginaal proberen, maar het helpt niet mee als hij echt groot blijkt te zijn. (Hoeft overigens niet altijd wat uit te maken, maar 't zou fijn zijn als hij niet heel groot zou zijn.) Mijn zoontje was bij 38+6 3800 gram. Ik krijg nu weer een jongetje. Nu gaf ze aan dat ik eventueel al met 37 weken kon gaan kolven zodat ik misschien wat rijper zou zijn tijdens de bevalling en ik dus ook niet dik over die 40 weken heen zou gaan. Ik heb alleen overproductie gehad bij de 1e en ben dus bang dat als ik het nu al stimuleer ik dat dus weer krijg. Heeft iemand ervaring hier mee? Ik ben nog van plan om de lactatiekundige even te bellen hierover.
Hier ook gestart met antenaal kolven met 36 weken in overleg met lactatiedeskundige. Zeker als je al overproductie heb gehad zou ik ze inschakelen.
Ik heb het bewust niet gedaan ivm overproductie voorgeschiedenis... Maar ik zag er ook niet de meerwaarde van in voor mezelf
Als je gewoon een fijne bevalling hebt gehad zou ik het inderdaad ook niet doen. Maar die bevalling was niet zo'n pretje en waarschijnlijk is dit het laatste kindje en wil ik heel graag vaginaal bevallen ...
Ik snap t even niet. Waarom zou je nu al tijdens zwangerschap gaan kolven? Is dat ook een manier om de bevalling op te wekken? Of om te voorkomen dat de borstvoeding mislukt?
Krijg je geen groei echo trouwens? Ik vind dat buik voelen en dan wat roepen best achterhaald. Bij mijn eerste riepen ze ineens dat ie veel te klein was, hardstikke schrikken en ik moest 5 dagen wachten voor een groeiecho. Heb echt in zak en as gezeten, bleek ie uiteindelijk helemaal gemiddeld te zijn en was 3500 gram bij 40 weken.
Nee, groeiecho doen ze niet bij de verloskundige omdat de vorige ook niet extreem groot was dus ze niet echt een reden hadden. Ik word over 2 weken overgedragen aan de gyneacoloog. Misschien dat ze hem dan wel opmeten hoor, weet ik niet.
Dus als ik t zat wordt dan kan ik gaan kolven in de hoop dat t iets opwekt? Ik heb er nooit eerder over gehoord.