Gefeliciteerd met de jarige kindjes en de verjaardagen die gevierd zijn!!! Hopelijk allemaal ervan genoten! Pff ja echt verschrikkelijk hoor! Lig nog steeds wakker dus dit zal wel een drama nachtje worden pff
Wat is er een hoop gekletst. Vandaag alles even een beetje bijlezen. Wel wil ik.iedereen die jarig is geweest of waarvan de.kindjes jarig zijn geweest of.zijn van harte feliciteren. Over 2 weken wordt ons meisje 3 jaar. Iemand nog leuke ideeën als traktatie voor op de peuterspeelzaal?
Ik weet niet of je creatief benten het leuk vind om te doen.Anders kan je ook gewoon een plaatjes uitprinten. Maar gekleurd papier dubbel in de vorm van een ijsje zo’n split vorm ofzo. En dan je dochter laten helpen versieren met glitters/stickers etc en dan als stokje ene stoepkrijt en dan evt een bellenblaas erbij met een snoepje/koekje/cakeje en dan in folie inpakken. Of van die ijshoorntjes vullen met een cakejes of snoepjes, popcorn.
Poeh zat ideeën haha, pinterest staat er vol mee! Daar kijk ik altijd voor inspiratie Ik heb eens zo’n beest gemaakt van een aubergine in t midden en daar oogjes en snavel enzo opgeplakt en dan satéprikkers erin met fruit en kaas
Pff nou dames, ik kan wel wat advies gebruiken. Vannacht vanaf 3.30 om de 6 minuten harde buiken, sommige moest ik wegzuchten. Uiteindelijk nog wel geslapen, maar dromend over pijn in mijn buik. Nu nog steeds harde buiken , maar hangt af of ik loop, zit of lig. Lopend voel ik ze niet/ nauwelijks. Ga ik nu bellen of niet?
Bellen kun je altijd doen, al is t maar voor overleg en dan laat je de beoordeling over aan de vk . Ik kon juist echt niet lopen of staand opvangen toen t weeën waren (ook nu kan ik amper een stap zetten bij een voorwee) maar bij anderen is dat juist weer t fijnst Heb je ze nog met regelmaat? Zakt t af met warmte onder de douche bijv? Toen ik er 6 jaar geleden wakker van werd waren t nog wel officieel voorweeën (ze zorgden namelijk enkel voor de verweking en nog geen verdere ontsluiting). Maar die avond is (na t strippen) wel de bevalling echt op gang gekomen maar vaak zeggen ze wel als je er niet echt doorheen kunt slapen en er wakker van wordt dat t dan echte weeën zijn. Maar goed ik weet t ook niet
De regelmaat is nu wel weg, dus ga zo lekker in de tuin zitten. Alles is al verweekt en heb al minimaal 2 cm ontsluiting. .. ik herinner me de echte weeën ook anders, maar toen zaten ze meer in mijn rug en benen. Wat een gedoe dit zeg!
Ik hoop dat het toch snel doorzet dit schiet niet op @1986CHANTAL hoe gaat het??? @Jarig iedereen die jarig is of geweest of de kindjes allemaal gefeliciteerd!!!
@Ketjapmanis ik duim voor je dat het snel doorzet! Ik ga zo aan het werk. Nog maar 6 keer werken en dan heb ik verlof. Fijne zondag allemaal, geniet van het lekkere weer
@Ketjapmanis wat een rotdagen heb jij zeg.. Wanneer heb je een afspraak bij je VK? Misschien dat ze kunnen strippen, als je dat zelf wilt natuurlijk, om misschien net dat duwtje in de juiste richting te geven?! Ah ik word echt gek. Ik wil lekker in het zonnetje zitten, maar ik kan niet rustig zitten als het huis niet echt opgeruimd is. Maar het is verdomd lastig als ik niet kan bukken of kan tillen, dus ligt er een hele boel op de schouders van mijn vriend. Maar die kan natuurlijk ook niet alles. Het huishouden, koken en onze dochter die haar energie kwijt moet, dat doet hij allemaal. Hoe is dat bij jullie? Ik merk dat het zonnetje wel iets doet aan mijn humeur, maar ik ben langzaam weer terug aan het glijden merk ik. Het feit dat ik steeds minder kan, afhankelijk van anderen ben en zo moe ben. Werkt echt niet mee .
Ik probeer t wat bij te houden en mijn dochter heeft gelukkig een leeftijd dat ze meehelpt in die zin dat zij alles opruimt wat (van haar) op de grond slingert. Verder alles in etappes....als ik de woonkamer bijv leeggeruimd heb moet ik eerst weer even rusten. Dan kan ik later op de dag misschien nog even doekje overal langshalen (al is dat wel echt funest voor buik en rug). Stofzuigen lukt nog net, maar ik vraag dan bijv wel aan mn man of hij de stofzuiger boven/beneden zet Dweilen doe ik al maanden niet, dat mag mn man zo af en toe doen. Dat is te belastend voor bekken en rug. En verder is t niet wekelijks overal zoals ik t zou willen en daar heb ik me bij neergelegd...mn man werkt ook gewoon fulltime en kookt en doet boodschappen omdat ik dat al langere tijd niet kan vanwege bekken. Dus ik vind dat ik niet ook nog eens een heleboel anders van hem kan vragen om ook nog te doen (gezien we ook nog met verbouwingen hier zaten enzo werden daar zn weekenden al vaak mee gevuld en ik kon natuurlijk niet helpen).
Mijn dochter helpt ook zoveel mogelijk mee hoor, qua eigen rommel! Ik heb haar ook geleerd kleding in de wasmand te gooien, maar mijn vriend heeft het echt tot kunst verheven om uit zijn kleren te stappen NAAST de wasmand! Hij krijgt dat nu ook niet van mij te horen, maar ook van zijn 3-jarige dochter Het probleem van etappes is: ik kan het niet bij 1 ruimte laten. Ik begin in de woonkamer, wil iets wegleggen in de keuken en zie daar iets. Om vervolgens daar te gaan opruimen. Stoppen doe ik pas als ik een harde buik krijg.. Wij hebben zo'n draadloze dyson, dus ik kan wel zelf stofzuigen. Dat scheelt! Mijn vriend werkt ook fulltime en dus snap ik het absoluut. Ik ben alleen nog niet zover met het naast mij neerleggen.. Daarbij past mijn oma iedere woensdag op. Heel erg fijn, maar dat is er echt 1tje die echt goed is met schoonmaken en ik dan te vaak hoor dit even doen, dat doen. Maar er geen genoegen mee neemt als ik zeg dat het mij gewoon niet lukt. Is ook heel vervelend en vermoeiend.
Oh Dus die poging heeft je alleen maar ongemakken gebracht.. Wil je nog een keer gestript worden, of hoop je dat het uiteindelijk doorzet?
Daarvoor ook al 2x veel voorweeen. . Daardoor ook al mogelijk om te strippen. Ja strippen mag nog wel een keer.. net nog even gevoetbald, hopelijk zorgt actief blijven voor weeën
Wat @lautjuh85 zegt! Chinees eten, of sowieso lekker gekruid! Zo bagger als je lichaam heel de tijd valse start geeft! Bewegen is volgens mij het beste wat je kan doen!
Yeey hier kan het aftellen ook beginnen 30.1 nu. Ondanks dat het een zware zwangerschap is ditkeer heb ik heel wisselende gedachtes over dat we nu officieel de 30 weken voorbij zijn. Aan de ene kant wil ik mijn pijnloze lijf terug, wil ik weer vanalles kunnen en ons meisje gewoon vasthouden en haar aan ons zoontje laten zien, en aan de andere kant heb ik het idee dat ik nog láng niet klaar ben voor haar geboorte en ik nog zeker 30 weken nodig heb om alles te doen en te regelen wat ik nog zou willen voordat ze komt