Achter op je hand blazen & hoesten Ik ben vandaag bij de VK geweest om te checken of mijn vliezen nog wel intact zijn. Maar dat bleek loos alarm, dus gaan we weer verder duimen draaien en wachten. Duurt lang!! Ben er klaar mee!! Wil van de pijn af!!
Ja precies, ze zeggen ook wel dat als je gaat liggen het wel gaat lopen. Ik hoop dat het lekker doorzet nu. Succes!
Ja wanneer ik tijdje gezeten heb en dan weer opsta komt er wel slijm etc... sorry details maar niet een guts of iets dus denk dat de vliezen nog intact zijn helaas
Ahhhh wat vervelend! Heb je dat al lang? Misschien een goede massage? Of kan het met indalen te maken hebben? Ik doe echt veel van het koken aan de eettafel. En als dat niet wil half liggend op de bank. Werkt dat ook niet? Al het snijwerk eerst doen, en dan alles op het vuur of in de oven oid. Misschien een idee om simpele recepten te zoeken waarbij je vrij weinig te doen hebt? Ik hoop echt dat het snel beter gaat!
Heb het nu sinds een week ongeveer. Heb wel een speciale bekkenband van de fysio, maar die wil ik niet constant om. Ik heb zo’n enorme buik die ik naar voren draag dat het erg op mijn onderrug aankomt. Heb vandaag inderdaad de aardappels aan de eettafel zitten schillen. Manlief heeft het koken overgenomen. Tis gewoon zo ruk dat je steeds minder kan. Vind het moeilijk dingen uit handen te geven.
Hoi dames Ik lees goed nieuws @BabyFG Van harte gefeliciteerd met de geboorte van Flynn. Jammer dat jullie nog niet naar huis mogen, maar als ik lees dat je nog veel last hebt van je bekken is t misschien juist wel goed. Dan kom je thuis niet in de verleiding constant uit bed te stappen. Lekker genieten en veel knuffelen. @jadie spannend joh. Heel veel succes. @Xivanka nog steeds niks aan t gebeuren? @lautjuh85 ik had dat echt rond t indalen heel erg. Kon geen stap zetten. Heeft weekje geduurd. Hoop dat dat bij jou ook t geval is. Sterkte ermee .
Vandaag mn zoontjes geboorte/sterfdag Vanmorgen naar de uitstrooiplek geweest, en hebben de kids allemaal wat uitgekozen om neer te zetten. En even in stilte met elkaar hand in hand gezeten. Was heel mooi. Zelfs de kleine dame van twee was stil. Ongelooflijk. Alsof ze t al begrijpt. Ook was de auto best ver vd ingang geparkeerd en toen we uitstapte vroeg mn neefje waar we naar toe moesten lopen en vanuit alle gebouwen en plekken om ons heen wees mn dochtertje van twee naar de juiste plek en zei: daar. Ik kreeg er kippevel van. Hoe kan ze dat nou weten. Ze is er nog maar 1 keer geweest en toen was ze 1 jaar en 3 maanden. Alsof haar gevoel haar gewoon daarnaartoe trok. Daarna zijn we doorgereden naar de winkel om taart te halen en hebben de kids gezongen voor hun broertje/neefje. En lekker gesmuld natuurlijk. Na lunchtijd ben ik even lekker een dutje gaan doen met de kleine. Mn vriend is daarna naar zn werk gegaan en de grote kids zijn even lekker met zn drietjes op pad gegaan en ik heb wat in de tuin gerommeld met de kleine. Nu lekker in bad met de kleine, daarna de rest 1 voor 1 douchen en dan lekker op tijd plat op bed. Al met al ben ik de dag redelijk doorgekomen. ATTACH]614019[/ATTACH]
Is ook moeilijk en gewoon ronduit kak. Dikke knuffel voor jou en hopelijk wordt de pijn weer wat minder. Kruikje in je rug wil ook wel fijn zijn, om de spieren even te kunnen ontspannen. En ik hang weleens over zo'n bal heen en dan op mijn knieën om alles even los te kunnen laten en dat ervaar ik echt als een hele opluchting. Misschien een idee?
Zag laatst bij de big bazaar zo’n bal. Tis echt een verkrampend gevoel onderin de rug. Heeft puur met de banden te maken. Las hier laatst ook op het forum iemand die zich liet tapen. Misschien is dat ook nog een idee. @Babyvijf klinkt als een behoorlijk indrukwekkend maar toch mooie dag. Het zuigt je toch leeg hè. Je hebt het goed gedaan! Nu lekker uitrusten
@hoop28 dankjewel. Was zeker een mooie dag. @lautjuh85 dankjewel. Ja ben echt bekaf. Maar we hebben t weer overleefd dit jaar en kracht bij elkaar gevonden. Elke dag denken we aan hem uiteraard, maar tis toch zwaarder rond deze datum. Ben ook altijd blij als t weer voorbij is.
@BabyFG gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon! Dat de misselijkheid snel afneemt en de prikken goed zijn, om lekker naar huis te gaan! @Babyvijf jij bent een sterke vrouw ❤ wat een mooie dag is het geweest om stil te staan bij deze dag, echt een dag met een traan en een lach. Mooi ook hoe de jongste van 2 hier zo betrokken is! Mijn verlof is begonnen! Wat was het moeilijk om afscheid te nemen van mijn collega's. Ik kom natuurlijk terug in december, maar pff.. Even lekker gelunched met mijn vriend en wat rompertjes gekocht! Net nog wezen bowlen en ik heb gewoon nog aardig wat teamgenoten van mijn vriend verslagen Iets met ego's gekraakt vanavond! Morgen geef ik mijn rug even lekker wat rust door te gaan zwemmen met zijn 3en en nemen we mijn neefje mee! Best een lekkere dag zo!
@jadie Laten we hopen dat het strippen wat gaat helpen en dat de bevalling snel opgang gaat komen! Mijn moeder zei trouwens dat strippen bij een volgend kindje juist alleen maar vervelender is, omdat je lichaam het al een keer heeft meegemaakt en dit keer er niet meer 'intrapt'. En het vooral voor meer ongemakken zorgt. Dit is zo'n 23 jaar geleden gezegd hoor, dames met ervaringen hiermee?
Gefeliciteeeeerd! Super goed nieuws. Hoop dat jullie beide snel opknappen en je lekker naar huis mag. Geniet van je wondertje
Spannend! Hoe voelt dat gerommel aan als ik vragen mag en hoeveel weekjes ben je. Ik ben ook zo zenuwachtig, maar denk dat t nog wel even gaat duren.