Maakt niet uit wie de schuldige is qua sleeper. Dat moeten ze zelf uitvechten. Feit blijft jij moet bevallen morgen hadden ze dat vandaag moeten regelen
Weegt die van jou nu naar schatting pas 2200 gram??? Jemig wat een kleintje dan. Ik ben helemaal happy als hij nu iedere keer max 200 gram ijn de week aankomt. Dan kom ik uit op ongeveer 3200 in totaal. Dus dan ben ik helemaal happy
Daarnet controle bij de gyn gehad, baby is nog niet ingedaald, nog geen ontsluiting, alles zit nog potdicht ! Vanaf volgende week regelmatig aan de monitor liggen, dus mag vaak op en neer naar het ziekenhuis. Sowieso dat ik over tijd ga! Baby wordt hier nu geschat op 3,1 kg ongeveer.
Heb geen bevalplan haha. Gewoon aangegeven bij vk van meet af aan wat we wel en vooral niet willen en goede afspraken gemaakt. Wat nou "mag niet". Beslis ik zelf wel. Uiteraard wel alle eventuele risico's besproken en uitzonderingen en worst case dingen maar in basis gewoon prima zo. Ik heb deze zwangerschap twee vk afspraken gehad en dat was dus genoeg, verder de echo's en bloedonderzoeken en da's voldoende. Maar ja we hebben dan ook een ruim referentiekader hè. Ik heb drie van mijn kinderen eigenhandig ter wereld geholpen en mijn man ook twee keer de ervaring dat de vk te laat was. We're not worried.
Autorijden: bij mijn nunogjongste ben ik zelf met prematuur gebroken vliezen naar het ziekenhuis toe gereden (tja was alleenstaand) en na de bevalling met mijn drie dagen oude prematuurtje weer terug naar huis haha.
O wat vervelend zeg. Als het een troost mag zijn ik zat bij de vorige zwangerschap op maandag (38+4) potdicht en niet ingedaald. En 2 dagen later ben ik bevallen op de natuurlijke manier. Dus het is nog niet het einde gelukkig.
Ja 2200 maar, dat tesamen met de druk in de navelstreng die buiten de normaalwaarden is opgelopen heeft ons doen besluiten hem. Dus morgen te gaan halen. Tja had hem graag nu hier gehad die wieg. Manlief blijft bezig met alles klaarzetten, in elkaar zetten, voorbereiden, die had ik voor de bevalling ook even rust gegund en nu moet hij dus als we met baby thuis komen direct weer aan de slag. Niet onoverkomelijk hoor, maar relaxed is anders. Mijn baby is wel erg rustig vandaag, hoewel ik net wel 7 beweginkjes in een kwartier voelde. Is op zich wel genoeg toch? Nu slaapt ie geloof ik weer. I'm ga even tropen, misschien wordt hij dan wakker.
Klinkt wel als genoeg hoor. Over een uurtje weer proberen. Ik zou deze laatste avond niet teveel proberen te stressen hoor. Ik was vanmiddag bij een lactatiekundige, omdat ik een kolf wil huren (wou niet echt een consult) en dat was zo'n positief gesprek dat ik net thuis voor de grap eens (met de hand) ging kolven. Toch 2,5 ml bij elkaar gesprokkeld! Had ik niet verwacht! (Na de bevalling van de eerste had ik dat überhaupt pas op de 3e of 4e dag ofzo)
Hebben ze het er over gehad hoe lang je eventueel moet blijven? Ik dacht namelijk dat er richtlijnen waren en baby s vaak pas met 2500 gram mee naar huis mochten... ik weet niet of dat nog steeds zo is maar misschien moet je dit wel in je achterhoofd houden... dat je wellicht niet morgen al meteen naar huis kunt...
Volgende week geven ze hier een hittegolf uit op mijn uitgerekende datum, dan wil ik ook niet bevallen hoor. Denk niet dat ze airco hebben in het verloskwartier.
Jemig als ik over dat gewicht nadenk blijf ik het frappant vinden haha. Maar wel goed dat er geen risico genomen wordt. En ik kan me voorstellen dat het voor manlief een frustratie moet zijn qua in elkaar zetten enzo. Misschien is de baby wel aan het voorbereiden voor morgen maar volgens mij is dat wel ok hoor qua bewegingen
Ik ben morgen uitgerekend.. Ik hoop echt dat ik dit weekend nog mag bevallen hahah! Echt ik ga dat niet meer volhouden
Pff hier hele dag al misselijk, wel eetlust maar gewoon niet lekker in de buik. Morgen weer controle zal eens vragen hoe het er voor staat. Wil echt graag voor volgend weekend bevallen want dan zie ik mijn zus voor een heeeele lange tijd niet
Vanavond nog even m’n wenkbrauwen laten epileren en dan heb ik alle “verplichtingen” gehad. En hoop idd volgende week ook niet meer met die dikke buik te hoeven rondlopen. Foi vind het nu al warm, laat staan volgende week 32 graden
Ja ach hij lijkt op mij hehe, ik werd een week vroeger met 2100 gr geboren. Ik heb dan wel rood haar maar verder is alles goed gekomen.
Oh wat goed! Heeft ze het voorgedaan bij je? Ik krijg er bij mij zo weinig uit! Vraag me dus af of ik iets verkeerd doe, hoewel ik wel tutorials heb gekeken. Morgen de lk maar even mee laten Kijkrn. Nee ik probeer niet te stressen. Thanks. Ik ben moe van het niets doen haha
Ja dat houd ik zeker in m'n achterhoofd hoor, dank je. De gyn wist niet of het moest maar als het moest dan verwachtte hij Max 2 dagen.
Oké dank je, dan laat ik het verder maar los. Ja klein he. Zelf ben ik een week eerder gekomen met 100 gr minder. Alles zit erop en eraan, ik heb alleen wel rood haar maar goed dat kun je verven.