Hoi dames, Ben helemaal vergeten mij hier aan te melden. Verwacht 20-01-2015 mijn tweede zoon. Zwangerschap gaat tot nu toe goed. Word nu wat moeilijker al, veel meer stuit pijn na de nacht, maar hoort erbij, ik ga net voor de kerst met verlof, 36 weekies ben ik dan, kan niet meer wachten. Gisteren controle gehad, hoofdje ligt beneden, maandag extra groeiecho en kraamzorg komt over de vloer. Ml hier doet heel geheimzinnig, dus misschien is hij iets van plan komende tijd..
hey dames, dacht echt dat ik laatst flink last had van het indalen maar vandaag controle gehad en beeb is nog niet ingedaald.... Mijn buik nu 32cm en zit nu op +10kg. Groei echo vandaag was verder keurig, hoofdje alleen 2,5 week voor op de rest..... hmm dat was vorige x niet zo...haha mja of dat nu veel scheelt? geen idee... 9-12 weer controle en dan ook weer een groei echo, benieuwd of dan ook het hoofdje nog zo voor loopt. Verder komt qua groei berekening de due date uit op 12-1....best grappig want dat was mijn uitrekendata op basis van mijn eisprong... Verder bevalling doorgesproken... geen bijzonderheden... ze waren wel dol enthousiast over onze wens dat mn partner het kindje zal gaan aanpakken en mij zal aangeven. echt fijn en leuk dat ze daar zo positief over zijn! verder hier alles zn gangetje, op het nog vele hoesten en de bekkeninstabiliteit na dan. strx weer richting fysio.. Zorgverzekering geregeld voor 2015... kraambed en andere benodigdheden besteld.... Hier ook nog niks van kraamzorg gehoord dus wacht nog even weekje af en anders er maar even achteraan. pfff haha het komt nu dichtbij meiden!
hoihoi dames, leuk om weer effe bij te kletsen. Hier ook een redelijk bescheiden buik. groeiecho gaf idd +- p25 aan. vk verwacht tussen 3 en 3,5 kilo bij geboorte. Komt ook wel overeen met mijn dochter bij geboorte dus zal wel ongeveer kloppen. Tijdens gesprek over bevalling zeiden ze dat ik deze keer zeker niet een uur met weeen elke 3 a 4 min pas moet bellen, maar zo gauw ze echt elke 5 min komen en je voelt dit is het echte werk. (bij ons worden alleen bevallingen in het zks door de vk gedaan dus niet thuis). Ik vind de logistiek wel een beetje spannend, hebben meer mensen dat? Mijn man doet 30-60 min over van werk naar huis rijden, er moet een oppas voor onze dochter komen en het kan natuurlijk ook nog eens glad of sneeuwig zijn in januari....
Zo weer terug uit het ziekenhuis. Groeiecho was goed ze wordt nu 2025 gram geschat en zit op de P10 groeilijn. Prima dus. Alleen ze ligt echt nog in een stuit. 10 dec. hebben ze al een versie voor me gepland. Oef zag ik even niet aankomen. Mocht deze mislukken dan hebben ze nog een keer om te draaien. 9 dec nog even een controle bij de vk of ze niet al gedraaid is en anders moet ik er echt aan geloven. Want ze doen geen stuitbevallingen bij kindjes met een hartafwijking ivm te veel complicaties. Dus mochten de versies mislukken wordt het een geplande keizersnee. Dus nu enorm duimen dat ze nog uit zichzelf gaat draaien of dat de versie slaagt. Want zie enorm tegen een keizersnee op.
Hier mag ik maandag weer naar de verloskundige, als het goed is dan bevalplan bespreken maar dacht dat ik daarvoor een extra afspraak moest maken en dat ben ik dus vergeten. Maar misschien kan het wel in de tijd die ze normaal hebben voor 1 afspraak aangezien ik altijd binnen 10 minuten buiten sta. Hebben jullie iets van een bevalplan? En wat gaan jullie doen qua bevallen, thuis of ziekenhuis? Ik wil graag thuis bevallen, in het ziekenhuis zonder medische reden kunnen ze niet heel veel meer dan thuis, dus dan vind ik thuis ook fijner. Hoef je niet heen en weer en ben ik meer op m'n gemak. Het enige wat ik zou kunnen missen is de eventuele pijnbestrijding, maar ik hoorde van de kraamzorg intake dat als je in het ziekenhuis bent en je wilt een ruggenprik dat er dan wel eens 3 uur overheen gaat en eer je goedgekeurd bent je misschien al te ver bent en het niet meer mag omdat je moet gaan persen. Die andere medicijnen lijken me niks omdat die invloed hebben op de kleine, dat lijkt me nou ook niet echt een fijn idee. Dus mocht ik wat willen dan is er nog een TENS-apparaat, iemand hier ervaring mee? Ik denk dat ik het allemaal maar op me af laat komen, je weet toch niet hoe het is of zal zijn bij een 1e. Weet ook niet of ik nog een groeiecho krijg, hoop van wel, wil die kleine wel weer eens zien, haha. Maar heb ze er niet over gehoord en in m'n afsprakenboekje staat er ook niks over. Maandag dus even afwachten.
Oh noralie wat balen! Hoop met je mee dat jullie kindje nog op tijd draait!! Wat is dat met die p25 enzo? Ik heb ook groeiecho gehad maar daar niks over gehoord... Ze zeiden toen dat het een heel gemiddeld kindje was. Laatste controle bij vk bleek het weer een groeispurt gehad te hebben en nu boven gemiddeld te zijn... Dat wilde ik echt niet horen! Vorige keer een zeer traumatische keizersnee gehad omdat het niet bleek te passen. Dus nu maak ik me druk dat ik weer een keizersnee moet (is niet gezegd, zijn m'n eigen gedachtes) Zo'n tens apparaat lijkt me ook wel wat. Maar kun je dat dan beter huren of kopen?
Fijn alle goede groeiecho's! En elk kindje groeit op zijn eigen manier dus of het uitmaakt dat het hoofdje of buikje iets voor of achter ligt.. Ik weet het niet. Zo lang het niet te veel is lijkt het me niet toch? Wel balen van de versie Noralie! Ik wil graag thuis bevallen.. Heb geen medische indicatie en heb zoiets van we zien wel hoe het loopt. Je weet het toch niet..
Hier met 35 weken bespreken van de bevalling en evt bevalplan. Gaat hem niet worden aangezien de laatste 2 bevallingen erg snel gingen! Hier met 34+6 nog een liggingsecho!
Hier niet echt een bevalplan. Wilde eerst perse in het zh bevallen maar heb nu zoiets van ik zie het wel als de weeën beginnen waar ik me op dat moment prettig bij voel. Een bevalplan weet ik niet wat ik erin zou moeten zetten. Denk dat het allemaal vrij snel zal verlopen, vk gaf aan snel te bellen als er enige regelmaat in de weeën zit, mijn 1e bevalling ging ook heel snel dus. We hebben het ook gehad over houdingen om te bevallen maar ook dat valt niet te plannen denk ik, ik zie het allemaal wel op het moment supreme Vind het wel spannend, kijk er naar uit. Ik begin het met momenten ook wel zat te worden, ben onwijs nieuwsgierig naar ons wondertje.
Sinds gisteren erg last van mijn buik, onderin. Voel ook een soort druk tussen mijn benen. Zou dat indalingspijn kunnen zijn? Ben nu 32,5 week. Dacht dat dit pas later kwam....zeker bij een tweede
Als je last krijgt bij je vagina is het vaak indalen. Het kan ook nog bandenpijn zijn. Je kindje groeit nu ook meer. Vandaag 35 weken. Ik merk echt dat het steeds zwaarder word. Sneller harde buiken, lopen is nu echt waggelen, heel snel moe.
Pff even ego. Zei tegen ml heb niks gemerkt van het indalen. Heb niet veel last van het voorwerk. Heb me toch heftige voorweeen. Hopelijk werkt een douche.
Hier ook ff ego berichtje.. sinds vandaag zo een last van min stuitje en schaambot. Voelt ongemakkelijk, bij elke beweging harde buik die doortrekt tot diep onderin pff.. Nog zo emo als wat, heb echt last van zelfmedelijden hihi. Oei Schmidt dat klinkt idd als het "goeie" voorwerk.. Heeft een douche geholpen? Kan idd het indalen zijn trouwens
Hier ook last van het stuitje. Waar heeft dat mee te maken? Die laatste weken van de zwangerschap zijn echt geen pretje. Buiten adem, slecht slapen, zware buik die altijd in de weg zit. Heeft mama natuur niet zo handig bedacht
Inderdaad, die laatste weken... je wordt nieuwsgierig, het wordt zwaarder en zwaarder, je krijgt meer pijntjes... nu snap ik eindelijk ook waarom zwangere vrouwen vaak roepen dat ze het beu zijn. Ik dacht altijd (en het is voor mij de 1e dus kon het me niet voorstellen) stel je niet aan en geniet van je zwangerschap. Maar nu snap je het pas, haha!
Ik vind juist die laatste weken het allermooiste. Ervaar het niet als zwaar (ik heb er al 4 rondlopen) Maar misschien ben ik er te nuchter voor; een zwangerschap is het mooiste wat er bestaat en daar horen de lichamelijke klachten gewoon bij. En ja ik ben bekend met (zware) bekkenklachten etc, maar juist door je te verdiepen hoe je lichaam in elkaar zit ga je het steeds meer snappen. Wellicht een tip: lees eens 'duik in je weeen' Hier nog 3 weken volledig werken en dan verlof. Ik sport nog veel en merk dat ik nog best wel fit ben hopelijk heb ik daar straks wat aan met bevallen. Na een standaard 1e bevalling, 2 supersnelle bevallingen van 40 minuten en een zware opgewekte bevalling heb ik geen idee meer wat mij straks te wachten staat. Zo lang het maar thuis is en na de 37 weken ben ik tevreden.
Ik moet er niet aan denken nu nog te moeten werken. Vind aan de laatste loodjes niks aan. Alleen continue pijn in mijn onderbuik, zodra ik wat doe harde buiken en nu ook nog eens een zware verkoudheid erbij... Ik lig dus alleen maar op de bank of in bed om te voorkomen dat het erger wordt. Weinig moois aan op deze manier. Maar ik kan me zeker voorstellen dat als je alles nog kan en mag, het een schitterende tijd is. Geniet ervan!
Het wordt wel wat zwaarder merk ik, en denk niet dat het mijn favoriete ding is om zwanger te zijn. Maar het is voor een goed doel en ik probeer er wel van te genieten. ik moet nog 2 weken werken. Laat die weken maar lekker snel gaan!
Tot nu toe is het me allemaal goed meegevallen maar ons dametje neemt steeds meer plaats in en blijft lekker bewegelijk. Waar ik vooral last van heb is kortademigheid en niet op men rug kunnen liggen. Slapen doe ik dan maar met een borstvoedingskussen en dat helpt wel. Verder ook sinds zaterdag pijnlijk steken in de schaamstreek... Zou dat indalen zijn of nog bandenpijn of nog iets anders ??? Ik weet het ook niet. Zolang ik haar lekker voel bewegen, mezelf goed voel en geen water/bloed verlies ga ik ervan uit dat het er allemaal bijhoort . Hopelijk blijft ze nog drie weekjes zitten, daarna mag ze komen wanneer ze er klaar voor is; op die manier kan ik m'n volledige zwangerschapsrust opnemen na de bevalling. Mij maakt het op dit moment zelfs niet uit of ze nou nog in december komt en of het op een feestdag is.... Ok niet leuk misschien maar er zijn heus wel ergere dingen! Misschien moet ik voor de zekerheid wel stilaan de ziekenhuistas voor ons tweetjes inpakken, je weet tenslotte nooit
Ik denk dat dat het indalen is Dorien! Hier slaap ik juist het beste op mijn rug. Op m'n zij last van m'n ribben en rug. En nu door de harde bewegingen van de baby (denk ik) ook wat beurse plekken op m'n buik.