@Boommm wat leuk dat je zo verwend bent! Ik heb aankomende zondag de babyshower van mn schoonzusje. Die is dan 30 weken dus dan is het wel zo leuk dat we dan nog even een foto van ons samen maken met 2 dikke buiken Haha Hebben jullie verder nog wat gedaan?
@Boommm Het liep allemaal enorm uit, dus pas om half zes kunnen prikken, uitslag krijg ik morgenvroeg pas. Ben echt heel benieuwd, herken mezelf helemaal niet meer
Wat leuk hier dames met babyshowers. Bij de 1e heb ik er ook een gehad, ik was toen zo blij verrast maar nu bij de 2e is er niets georganiseerd. Zusje was nogal jaloers dat ik eerder zwanger was als zij.. nu is ze zelf ook zwanger en heeft van de week pas voor t eerst gevraagd hoe t gaat.. Hier meer dames die er bij de 2e zo veel minder aandacht krijgen voor de a.s baby. Bij de 1e overladen met kaartjes en cadeautjes, nu de helft minder kaartjes en misschien 1 kleinigheidje voor de zwangerschap gehad.
@Verliefd91 nee hier heb ik dat eigenlijk niet echt, niet zo erg verwend als bij de eerste maar alsnog krijgen we wel heel veel dingen Vooral van onze ouders/mijn oma/ vriendinnen van mijn kant Wel vervelend dat je zusje zo jaloers is, Hoelang is ze nu zwanger? Ik vind het juist erg leuk om samen met mn schoonzusje zwanger te zijn
@bo1986 zij is nu 14 weekjes zwanger, en toen wij t vertelde dat ik zwanger was was zij blijkbaar al bezig proberen zwanger te worden. Bij hen lukte t niet meteen en dus was haar enige reactie: ik dat dat je je kut niet nog een keer ging laten uitlubberen.. en dat was t dan.. niks geen ik ben blij voor jullie ofzo.. mijn schoonzus was destijds ook eerder zwanger als ikzelf, maar nam niet weg dat ik mega blij voor ze was toen! Helaas kan mijn zusje dat blijkbaar niet..
Nou ook proost! Toen ik voor de eerste een miskraam kreeg en mijn schone zus vertelde dat ze ook voor een kleintje gingen, heb ik der wel gevraagd (na een dikke knuffel), of ze me het niet in een grote mensenmassa wilde vertellen, omdat ik niet wist of bij mij dan ook verdriet mee zou komen. Tijdens dat gesprek was ik echter al in verwachting van onze oudste. We wisten het van elkaar trouwens beide eerder dan onze ouders. Weet ook echt niet niet hoe ik zou reageren als mijn schoonzus zo'n opmerking maakte
@Verliefd91 Serieus zei ze dat?! Dat is echt wel heel erg!! Ik zou echt zo pissig zijn op dat moment Hier vroeg ook pas iemand aan me, vind je t niet vervelend om samen zwanger te zijn? Dus ik echt nee helemaal niet waarom zou ik dat moeten vinden dan? Gaf die persoon als antw dat zij dat wel zou zijn omdat je dan minder in de belangstelling staat Dus ik nou dit is mijn 2e en ik gun haar de belangstelling omdat het haar eerste is Nou die persoon begreep mij dus echt niet
Ik vond het juist heerlijk dat we aan mans kant niet de eerste waren. We zijn vrij rustig en houden niet van veel poespas. Nu hebben zij daar minder problemen mee, dus dat kwam heel goed uit! Opa en oma hadden zich al kunnen storten op het eerste kleinkind, ook oppassen etc, en wij kabbelen daar rustig achteraan. Altijd meer rust en ruimte gehad en daar ook echt van genoten. Ik heb het niet van een vreemde, vooral mijn moeder is ook zo, dus die zijn ook nooit op de voorgrond gedoken (ondanks dat het de eerste aan 'mijn' kant is) De bloeduitslagen waren goed, in de 250 bloedplaatjes i.p.v. 24 (waren ze op het laatst bij de vorige bevalling) en leverwaarde waren ook goed. Over twee weken weer prikken. Voel me echter wel echt belabberd.. enorm misselijk, hoofdpijn en pijn in mijn rug. Net de kleine weggebracht, zodat ik plat kan, nog nooit gedaan. Slapen lukt echter niet echt
Het nu samen zwanger zijn heeft niks met de aandacht te maken, de 1e 30 weken was ik nog alleen zwanger, vind t juist tof om nog even samen zwanger te zijn.. Maar vind t jammer dat zij nooit blij is geweest voor ons terwijl ik dat voor hun uiteraard wel ben.. Maar goed that's the story of my life, mijn zusje is nogal een apparte.. Wat me wel irritant lijkt is dat de kindjes straks zo'n 5 maandjes gaan schelen en ik bang ben dat alles gaat worden vergeleken.. Dat zie ik nu ook aan mans kant, daar zijn een neefje en nichtje die elkaar 3 maandjes schelen en mijn schoonzussen lijken overal wel een soort van wedstrijdje te maken..
@bo1986 Veel plezier vandaag bij de babyshower van je schoonzusje. Leuk dat jullie zo gelijk oplopen qua zwangerschap. @Verliefd91 Wat naar dat je zusje zo reageer zeg, zou dat echt niet tof vinden. Ik merk trouwens wel dat er iets minder aandacht is nu met de vierde, maar krijg nog zat cadeautjes en kaartjes eigenlijk. Oh daar heb ik ook zo'n bloedhekel aan, vergelijken. Elk kind doet alles op z'n eigen manier/tijd. @klaver85 Wat fijn dat je bloeduitslagen goed waren. Maar wel rot dat je je zo slecht voelt, misschien heb je een griep te pakken? Voel je je inmiddels beter? Hoe is jullie Moederdag? Ik heb vanochtend drie mooi geschilderde bloempotten gehad met bloemetjes erin en een fles van m'n favoriete parfum. Oh en natuurlijk ontbijt op bed Gister weer naar het ziekenhuis geweest met regelmatige harde buiken. Maar mocht toch weer naar huis gelukkig.
Ik had even een paar dagen niet gekeken hier en ik heb toch best veel gemist! Even snel doorgelezen, sorry als ik ergens overheen heb gelezen. @annelie566 Gefeliciteerd met de geboorte van je zoon! En wat snel, binnen 3,5 uur, fijn! Hoe gaat het inmiddels met je? En met je 3 kindjes? De oudste 2 ook gewend aan hun broertje? @klaver85 Welkom! Wat leuk een tweede meisje. En gelukkig waren je bloeduitslagen goed, hopelijk ga je je snel wat beter voelen. @Boommm Fijn dat je je injecties achter de rug hebt en dat je baby shower leuk was! @Verliefd91 Wat een nare reactie van je zusje, zo'n reactie zou je van niemand willen maar zeker niet van je eigen zusje.
@Boommm Fijn dat er niks aan de hand was! Niks van een griepje onder de leden. Heel eerlijk... zwanger zijn is blijkbaar gewoon net iets minder mijn ding. Ik ben nooit ziek, een uithoudingsvermogen van een paard, en op het moment dat ik zwanger raak verdwijnt dat als sneeuw voor de zon. Heb het er met liefde voor over hoor, maar soms ook wel een beetje zuur. Van de andere kant.... zijn ook mensen die zich normaal belabberd voelen en alleen in zwangerschappen zich op en top voelen, kun je beter hebben zoals ik het heb. Voel me de laatste 2 dagen wel iets beter, ook 2 kilo afgevallen en veel vocht kwijt. Ook veel rust kunnen pakken omdat mijn man thuis was. @Johannak we lopen ongeveer gelijk. Ja soms gaat het opeens snel hier. Vind het wel een heerlijke afleiding aangezien ik al thuis ben sinds 3 weken.
Inderdaad zo'n reactie is nooit leuk maar zeker niet van je eigen zusje. En nu is ze zelf zwanger en zeurt ze weer dat ze t zo balen vind in mijn schaduw te staan omdat het hun 1e is en bij ins de 2e. Nu is haar schoonzus ook zwanger van de 2e en een stukje verder als zij en ze heeft t idee dat niemand haar aandacht geeft.. ik vraag inderdaad niet dagelijks hoe t is?! Maar hallo dat hoeft toch ook niet?! Dat heeft bij mij ook nooit iemand gedaan en alsjeblieft zeg dat hoeft ook helemaal niet! Vandaag weer naar de vk, ben benieuwd of ons kleintje al eens wil indalen of net als zijn/haar grote zus pas tijdens de bevalling gaat indalen.. dochter is nu gezellig bij de go, en ik ga me zo maar weer eens kwaad maken over de badkamer.. wat gaan de weken toch snel!
@Johannak Hoe is het met jou nu dan? @ShampooL Bij jou ook nog alles goed? Begint echt op te schieten nu! @klaver85 Fijn dat je niet ziek bent geworden. Ik merk dat ik soms ook af en toe weer misselijk ben, vooral Savonds. Herken het wel, ik ben eigenlijk ook absoluut niet gemaakt om zwanger te zijn eigenlijk. Ben altijd beroerd en eindig altijd met bedrust. Normaal ben ik bijna nooit ziek. @Verliefd91 Nou moet er ook niet aan denken dat mensen élke dag vragen hoe t gaat. Wat een naar trekje van je zus zeg. Wat is er met jullie badkamer?
Er is niets met onze badkamer behalve dat het een stofnest is, en ik m dus elke week een grote beurt geef.. en geloof me met een nog hele hoge buik is dat een hele grote opgave!
@Verliefd91 heel veel plezier... stond hier ook op de planning voor vandaag, maar ik heb besloten om vandaag eens lekker van het weer en het feit dat ik me goed voel (ja ja, waar is het hout!) Te genieten! @Boommm Ja het is gewoon strontvervelend, maar nogmaals het zijn nog maar een paar weken en die houden we wel vol... daarbij ik voel me op het moment verbluffend goed, gisteren ook al een goede dag, dus wie weet! @hier Gisteren heel veel kunnen doen hier in het huis. Vanochtend schrok ik wakker om kwart over negen! Schrok me wezeloos, gelukkig hoorde ik meteen madam brabbelen. Verheug me op het moment zo op de kleine! Nog een klein lief mensje om enorm van te houden. Ben zo dankbaar voor alles wat we hebben en kunnen en mogen doen.