Laatste 10 weken afteltopic September 2014

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Tralala89, 1 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kiimmie

    Kiimmie Actief lid

    12 jan 2014
    359
    4
    18
    Gespecialiseerd pedagogisch medewerker
    Kimmiej wat fijn !! Dat is een hele geruststelling denk ik zo ?

    Vervelend he natasjee zo min mogelijk doen. Leef met je mee... Lang leve bedrust hihi.


    Iedereen een hopelijk fijne en rustige nacht !
     
  2. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Hallo meiden,

    Hoe hebben jullie allemaal geslapen?

    Natasjee en Kiimmie hoe is het meiden?

    Hier meer last van maagzuur 's nachts of de keel in brand staat.
    Ach als het dat maar is heh:)
     
  3. Natasjee

    Natasjee Fanatiek lid

    13 dec 2013
    3.357
    678
    113
    Vrouw
    Haarlem
    Goedemorgen,

    Hier weinig geslapen helaas, mijn buurvrouw krijgt zometeen haar keizersnede en voelde zich vannacht steeds niet zo goed dus steeds gynaecologen over de vloer, maar dat maakt niet uit.. Slaap vanmiddag wel weer. :p

    Zometeen een groei echo, ben benieuwd naar mijn reuzebaby. Als hij nog steeds teveel op groei voorloopt dan wordt het een uitgebreide echo, maar ze verwachten geen afwijkingen na de perfecte 20 weken echo. Het moet voor het beleid..

    Vervelend dat maagzuur, blegh! Heb ik hier alleen last van als ik te laat nog iets geslapen heb, dat doe ik dus niet meer. :D

    Hoe is het met de rest?
     
  4. pooh82

    pooh82 Fanatiek lid

    11 jan 2009
    1.820
    1.034
    113
    Hier echt dramaaaatisch geslapen, last van m'n darmen gehad vannacht en weer veel moeten plassen.
    Ook lijk ik steeds meer moeite te hebben met lopen en opstaan, als ik nu bv uit de bank moet komen loop ik de eerste paar stappen een soort van mank en eenmaal op gang gaat het wel weer, herkenbaar?
    Ik voel me op het moment ook gewoon even een kamerolifantje;)

    Voor de meiden in het ziekenhuis, gaat alles nog goed?
    En met de rest?
     
  5. firstone

    firstone Bekend lid

    27 apr 2009
    664
    0
    0
    Drenthe
    Hier alles goed. Net even in de supermarkt geweest. Kwam terug, hele broek nat aan de achterkant... Gelukkig geen vruchtwater:) Maar wel ff schrikken!
     
  6. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Helaas....ook ik in het ziekenhuis vanwege pre eclampsie :(
     
  7. Maagd

    Maagd Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.683
    10
    38
    Noorden/ drenthe
    Vanmorgen weer naar VK geweest. Bloeddruk iets gedaald en baby was gedraaid (met rug van rechts naar links) Verder geen rare dingen.
     
  8. Blackberry

    Blackberry Actief lid

    26 nov 2013
    267
    0
    16
    NULL
    Noord Holland
    Sterkte Bengeltje..
    Vandaag alweer 37 weken, de uitslag van het bloedonderzoek binnen en zoals ik al dacht gewoon een stevige baby!
     
  9. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Bengeltje heh nee meid, sterkte meid.
    Absoluut niet fijn.

    Blackberry gelukkig dat je uitslag van het bloed goed was!
    En 37 weken super!!

    Hier echt aan het aftellen tot 37 weken:D
     
  10. Pharilla

    Pharilla Fanatiek lid

    3 dec 2012
    1.131
    0
    36
    Vrouw
    mama zijn ;)
    Drenthe
    Balen bengeltje ...

    Goed nieuws blackberry!! Hier ook een stevige baby :)

    Nog 3 daagjes One of kind en dan ook over de 37 weken grens!

    Hier tijdje niet geweest, van t weekend niet lekker geworden, maandag zei huisarts nog niets te willen geven (telefonisch consult), vanmorgen bij controle verloskunde vertrouwde ze het niet en heeft me terug naar huisarts gestuurd, moest meteen langs komen, lig al 3 dagen en nachten naar adem te happen, blijk ik toch weer een zware long/luchtweginfectie te hebben....
    Nu aan een stevige ab kuur plus een pufje voor direkt openen van de luchtwegen.
    Heb zowaar 3 uur geslapen na t pufje!!! Wat een "verademing"!!!

    Met onze kleine man was alles in orde, lag mooi laag en beweegt goed, hartje mooi sterk!
    Wel zal hij zich waarschijnlijk pas aandienen als mn lichaam t weer aankan, zo was t lichaam wel ingesteld zei de vk, maar das prima, zal een stuk fitter zijn over een weekje!

    Maar goed, we zieken uit!

    Xxx Joyce
     
  11. Natasjee

    Natasjee Fanatiek lid

    13 dec 2013
    3.357
    678
    113
    Vrouw
    Haarlem
    Ach jeej Bengeltje, sterkte!
    Pharilla, hopelijk helpen de ab kuur en het pufje, jij ook sterkte!

    Hier vandaag de hele dag een wat hoge bloeddruk en vanavond was ie ineens weer een stuk lager, gelukkig.
    Vanochtend groei echo gehad en m'n ukkies lopen wat boven gemiddeld en reuzebaby zelfs op de P97. Ze hebben het erg goed bij mama, wat ik wel fijn vind, want dan kunnen ze met een prachtig gewicht (als de metingen een beetje kloppen) ter wereld komen over 4 weken.
    Ik lig weer lekker alleen op de kamer dus wat zal ik heerlijk slapen vannacht!
     
  12. eltigra

    eltigra Actief lid

    22 jun 2012
    263
    0
    0
    Wachten tot meneertje besluit om geboren te worden
    s Hertogenbosch
    Ik ben inmiddels bijna 35 weken en loop al met voorweeen, een verweekte baarmoedermond en heb net m'n slijmprop verloren volgens mij. Momenteel is het weer rustig.
    Moet ik me zorgen maken dat het begint op korte termijn of zijn dit gewone dingen?
     
  13. PunkyPenguin

    15 sep 2012
    43
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goed nieuws, Kimmiej! Nu maar hopen dat de kleine mooi zo blijft liggen en niet meer terugdraait! :)

    Sterkte, Bengeltje en Pharilla! Het zit allemaal niet mee

    Wat fijn dat alle drie de ukkies het zo goed doen, Natasje :) Lijkt me ook dat je dan een heel stuk lekkerder slaapt ;)

    Over slapen gesproken; wat een hel! haha. Heb al een paar nachten zo slecht geslapen. Elke paar uur wakker om naar de wc te gaan, een kussen wat niet mee wil draaien, een uk die het heel leuk vind om in m'n ribben te schoppen.. En als je dan eindelijk níet daardoor wakker wordt, gaan ze ergens op de buurt onderhoud plegen aan die elektriciteitshuisjes :x Hoop dat ik vannacht wel lekker slaap :p
     
  14. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Natasjee wauw wat een goede gewichtjes dan en fijn dat je bd weer lager is!

    Hier ook weer lekker wakker vanaf 3 uur pfffffff.
    Gisteravond een migraine aanval en dus snel 2 paracetamols genomen en met zoon naar bed gegaan.
    Voelt nog niet helemaal lekker.
     
  15. WitteN

    WitteN Niet meer actief

    Hier heerlijk geslapen na een bewogen nacht ervoor. Woensdag gestript, bleek al 2-3 cm te hebben en bloeddruk was hoog. Twee uur later begonnen de weeën, om de zes minuten. Deze werden heftiger, dus we dachten dat het begonnen was, helaas is dit om 4 uur gestopt en heb ik ze niet weer gezien...
    Gisteren wel slijmprop verloren denk ik. Straks weer naar het ziekenhuis voor bloeddruk. Als die hoger is dan mogelijk inleiden...ik hoop dat de weeën voor die tijd terug komen want een infuus met weeenopwekkers lijkt me niet heel relaxed.
     
  16. firstone

    firstone Bekend lid

    27 apr 2009
    664
    0
    0
    Drenthe
    Slapen, wat is dat??? Als ik al slaap, droom ik zo heftig (vannnacht gelukkig leuk) dat ik zo moe wakker wordt....
     
  17. Maagd

    Maagd Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.683
    10
    38
    Noorden/ drenthe
    Oh dat is vervelend! Ik droom heel vaak over dingen waar ik overdag mee bezig geweest ben. Deze week op een avond gewinkeld...hele nacht gedroomd dat ik dingen ging kopen. Maar ik droom ook nare dingen die ik niet over meemaak. Vannacht bijvoorbeeld dat m'n man was vreemd gegaan. Hij klaagde over iemand anders die iets verkeerd gedaan had wat ik heel erg vond en toen kwam er tussen neus en lippen door dat hij vreemd gegaan was. Zwetend werd ik wakker. Heel vervelend want slaap daarna bijna niet meer.
     
  18. firstone

    firstone Bekend lid

    27 apr 2009
    664
    0
    0
    Drenthe
    Ik droomde vannacht dat ik met David Luiz op stap was, zaten gezellig op een terrasje tot diep in de nacht! Misschien teveel voetbal gekeken de afgelopen tijd:)
     
  19. Natasjee

    Natasjee Fanatiek lid

    13 dec 2013
    3.357
    678
    113
    Vrouw
    Haarlem
    Fijn die rare dromen allemaal he, haha. Hier ook vaak over vreemdgaan (heb zelf ook wel eens een vrijpartij met andere mannen), uit elkaar gaan en nog emer vrijpartijen haha. Kom iets te kort geloof ik na al zeker 14 weken niks meer gedaan te hebben. :p

    Ik mag op weekend verlof en maandag waarschijnlijk weer naar huis, jeej!! Moest eigenlijk blijven tot aan de bevalling, maar heb geen klachten al de hele week neit dus ze zien geen reden om me te laten blijven, tenzij mijn urine wat ik morgenntot zondagavond moet opsparen niet goed is rn mijn bloed maandagochtend niet, maar ga er vanuit dat alles goed is!
     
  20. kimmiej89

    kimmiej89 Fanatiek lid

    16 jan 2014
    4.685
    0
    36
    Goed nieuws zeg..!!
     

Deel Deze Pagina