Vreselijk! Als ik het dorp nu in ben, is t of lopend of met de fiets..en dan moet ik nog wel een aardig stukje.. Maar we zitten bijna bij de 4500 berichten. Bij de 5000 stopt het. Moeten we niet vast een nieuwe aanmaken? Mijn harde buiken worden de laatste tijd, vooral vandaag echt minder prettig. Misschien dat t wat meer naar voorweeën gaat.. Ze zijn niet heel pijnlijke maar fijn is anders.
Oh maar tegen de tijd dat we nog 50 berichten kunnen schrijven of zo is het mooi tijd voor een nieuw topic toch? Je kan er nog bijna 500 schrijven, dat is best veel. Hier het idee dat de kleine toch nog gedraaid is. Gisteravond was het mega druk in mijn buik en mijn benauwdheid is ook weer terug. Dus met een beetje geluk zie ik dinsdag op de echo een hoofdligging en geen stuit ligging meer! Hier zijn wij verder super blij want we hebben gisteravond ons hondje op mogen halen. Mica is haar naam en ze is 8 maandjes jong. Ze luistert al super goed en is mega lief. Zal later even een fotootje uploaden. Nu even van de kleine knuffelkont genieten hihi.
Heb veel gelezen en weinig geschreven. Hier nu precies 39 weken en wat last van krampjes en misselijkheid.... zou het een teken zijn?
Floeperd: oh wat leuk! Wat voor ras is het? Ben benieuwd naar de foto! Pandabeertje: bij jou mag het nu wel gaan beginnen, dus hopelijk is dit hét teken dat het nu echt niet lang meer gaat duren. Ik ben benieuwd naar de baby namen die jullie allemaal hebben, wil nu ook echt zo graag onze naam bekend gaan maken haha, kan niet wachten om hem te ontmoeten, eindelijk een beeld bij je kindje te kunnen hebben en ben vooral benieuwd hoe Ivy gaat reageren op de baby
Haha ben dus niet de enige die niet kan wachten om de naam bekent te maken! Al is het alleen al aan onze dochter die volgens mij inmiddels denkt dat ze "zusje" heet haha. En inderdaad, bij mij mag het gebeurden, zondag 39 weken. Ben benieuwen wanneer het gebeurd. Ga er vanuit dat het minimaal nog een week duurt.. korter is mooi meegenomen.. we zien het wel. Morgen ga ik voor de laatste keer naar "ouder en kind ochtend". Komen ouders bij elkaar voor een kopje koffie en de kindjes van 0 tot 4 jaar kunnen lekker samen spelen, om de week is dat. Vrijwillig en geheel gratis. M'n dochter vind dat erg leuk! Vorige week met 37 weken zei ik al, dit is de laatste keer want Red t niet nog een keer te komen omdat fietsen miet prettig is. Maar ik denk,mocht t vannacht niet gebeuren en II mij morhen redelijk voelen, dat ik wel even heen ga. Daarna kan het voorlopig niet ivm baby. Dus vind dat voor m'n dochter wel zo leuk.
Pandabeertje. Wat leuk zeg! Is dat in een soort buurthuis ofzo? Leuk dat dat wordt georganiseerd. Hopelijk dan nu écht de laatste keer haha Tegen Ivy zeggen we wel al zijn naam maar ze snapt dr toch geen snars van, als we baby zeggen komt ze met dr pop aangelopen of ze komt mn T-shirt omhoog trekken en dan gaat ze me aaien.
Een soort buurt organisatie. Weet niet precies hoe ik dat moet uitleggen. Maar het is nu sowieso de laatste keer, want volgende week is er niks en die week erna pas weer met 41 weken nou dsn ga ik sowieso niet t meer, mocht de bevalling dan nog niet gebeurd zijn. Haha. Maar wel erg leuk. En voor de mama's ook lekker even wat te kletsen! Onder de mensen.
Mijn buikje vn 30 weken zie hihi Ronder dan de eerste zwangerschap alkesinds Dochter was 2kilo630 bij 38 weken geboren
Even spammen dan Ras is onherleidbaar bastaard. Maar wel met print van Duitse herder en de grootte van tot en met de knie. Wie t ras weet mag het zeggen haha. Bekijk bijlage 530410
Jeetje mina, de baby is echt super druk! Wordt er vet misselijk van. Ze is om deze tijd, als ik op bed ga/en snachts, nooit zo druk. Meestal erg rustig. En nu jonge kan d'r gewoon niet van slapen... doet niks anders dan bewegen, misselijk... neit normaal hoe druk.. haha
Nee kan niet. Ze ligt bij mij al erg vast. En t waren meer haar voeten en lichaam in m'n buik zeg maar. Naja en ik voel haar voeten nog altijd aan dezelfde kant. Wordt nu wakker vanmorgen en ben wat misselijk en rommelende darmen. Baby weer erg druk, nooit zo. Hopelijk kan ik sttaks nog even slapen. Btw voor t eerst dat ik er vannacht niet uit heb gehoeven om te plassen. (Nu nog niet perse).
Edit: Volgens mij ben ik ook enorm afscheiding aan t lekker. Vorige keer dacht ik veel na t badderen, maar mijn inlegkruisje was drijf nat. En het lekt nu de hele tijd door, voel het gewoon, alsof ik in m'n broek plas (nee geen vruchtwater). Wil er niet te veel achter zoeken allemaal omdat ik dat al teveel doe, maar zal het toch wat aan het rommelen zijn?
Als de baby vast is ingedaald kan deze nog wel om zijn as draaien toch? deed mijn zoontje destijds wel volgens mij..
Om de as kan de baby idd bkijven doen. Vast liggen betekent meer dat ze niet meer naar stuit zullen draaien omdat ze die kant niet meer opkunnen. Hier ook een balarina die rondjes draaien leuk vind. 😏 Afscheiding kan ook komen en gaan maar pandabeertje je lichaam kan ook bezig zijn met de voorbereidingen voor een bevalling. Je bent toch al bijna 39weken. Het blijft afwachten tot de eerste weeën gaan komen en dan hopen dat jet doorzet!! Nog even en je kan je kleintje knuffelen. 😁