Zo zal mezelf ook maar weer eens melden. Mijn excuus dat het zolang geduurd heeft. Maar druk druk druk en al teveel willen doen. Met Dex gaat het heel goed. Was begonnen met borstvoeding, maar na vier dagen bleek mijn productie minimaal te zijn en de voedingswaarde ook. Hierdoor de eerste dagen een onrustige baby die alleen bij mama of papa in slaap viel. Vanaf dag vier bij gaan voeden met kunstvoeding en sindsdien doet hij het meer dan prima. Helaas moeten stoppen met de borstvoeding omdat ik zelf enorme uitslag had/ heb. Verschillende keren naar de huisarts geweest en uiteindelijk naar de dermatoloog. Gebruik nu al anderhalve week prednison en antihistaminica en zalf en eindelijk lijkt het iets rustiger te worden. Werd echt helemaal gek van de jeuk. Kan mezelf al niet meer voorstellen hoe het zou zijn zonder baby, maar man wat gaat het hard. Hij is gewoon alweer twee weken en drie dagen oud. Ga proberen vanaf nu weer wat actiever mee te lezen en ook eens te reageren. @Druffia je geduld wordt aardig op de proef gesteld zeg. Alvast veel succes met je bevalling.
Jammer dat de borstvoeding niet gelukt is. Maar hee je hebt het geprobeerd! Fijn om te lezen dat het goed gaat met de kleine Dex. Lekker genieten van elkaar!
Wat dacht je dan, de baby? Of mis ik iets? Ik lees en leef nog steeds mee, hoor! Je houdt het spannend @Druffia! Hopelijk komt de baby gauw
@Druffia hopelijk toch nog een natuurlijke bevalling en lekker slapen hoor elke keer herken de vermoeidheid wel een beetje. Ik heb nu veel na het slapen als ik dan ga lopen/staan veel druk en steken van onderen. Zwaartekracht?
Hartstikke goed! Vannacht had J veel krampjes, dus vandaag een zombiedagje, maar verder gaat het echt onwijs goed. Hij slaapt super: we hebben 1 nachtvoeding zo rond 04.00, buiten die voeding om slaapt hij van 22.15-07.00 zo’n beetje, heerlijk! Vanaf maandag moet mijn man weer werken dus dan zal het wel wat zwaarder worden, moet ik alles alleen doen met twee kinderen overdag Maar komt vast goed! Kijk er ook wel naar uit, eigenlijk. Hoe gaat het met jou? De baby kan elk moment komen, spannendddd
"Vaak valt de ballonkatheter er op een zeker moment vanzelf uit. Gemiddeld duurt dit een dag, maar soms ook wel eens langer. Deze periode kunt u thuis afwachten, meestal ondervindt u weinig hinder. U kunt gewoon rondlopen en douchen. Meestal is de baarmoedermond hierna voldoende gerijpt voor verdere inleiding." Stukje van de instructie die ik mee heb gekregen. Ben heel benieuwd, nog steeds hopende op vanavond of morgen! @Sjaslique wat vervelend dat je alweer aantal keren bij de huisarts hebt moeten zitten...en inderdaad wat betreft borstvoeding...je hebt het geprobeerd! Of ben je heel teleurgesteld dat je hebt moeten stoppen? @LizMe ik herken het met die steken, ik merk dat dit ook komt door in welke houding ik gelegen heb of waar ik op het gelegen. De bank is nu echt funest voor mij. Als ik hier op heb gelegen , dan denk ik echt dat de kleine eruit valt, zo'n enorme druk en pijn van onderen. Merk als ik mijn voeten omhoog heb op het bed en de rest plat, ik het minst pijn heb na het slapen. Misschien werkt dat ook voor jou... @Sado fijn om te lezen dat alles goed gaat!
@Druffia is het strippen vandaag nog gelukt? *lees net je post hierboven dat het vanavond pas gedaan wordt, bijna gelijk gepost. Hier sinds gisteravond ineens wat harde buiken. Heb ik eigenlijk nooit last van. Ben benieuwd of ze iets in gang gaan zetten.
Ik vind het wel jammer dat het niet gelukt is. Deed ook echt zeer aan mijn moederhart om de afgekolfde melk door de gootsteen te moeten spoelen, maar wil ook niet dat hij indirect medicatie binnen krijgt. Aangezien de productie ook niet voldoende was maakte dat de keuze om te stoppen wel iets makkelijker. Maar het gaat er uiteindelijk om dat Dex heel tevreden is nu. @Star2017 misschien toch al wel wat gaande...spannend. Als ze nog even wacht heb je de kans op moederdag. Zou wel mooi zijn.
*proest* Sorry dames @Druffia oke, das dan duidelijk ik krijg daar hele vreemde beelden van in mn hoofd. Hihi. Maar alles nog rustig? Hopelijk gaat het strippen iets helpen. @Star2017 spannend benieuwd of het iets in gang gaat zetten. @Sjaslique kan me voorstellen dat dat je wel pijn doet ja. Jammer dat het niet gelukt is, maar wel fijn dat jullie kleine.nu tevreden is
Helaas heeft het strippen niks uitgehaald. Ze is net geweest...morgen toch mijn koffer maar goed nachecken voor het ziekenhuis. VK vertelde net dat de kans wel aanwezig is dat ik gewoon opgenomen word maandag. @Sjaslique lijkt mij ook heel lastig als je het graag wilt doen en het lukt uiteindelijk niet. Maarja een tevreden kindje is het belangrijkste! @Star2017 ik hoop het zo voor je!! Moederdag zou een bijzondere dag zijn om te bevallen!
Ik ben er een paar dagen niet geweest en heb nu alle pagina'e teruggelezen. Jammer @Druffia en @joyce2086 dat het nog niet zover is. De rest weet ik even niet meer. Probeer het nu maar weer wat beter bij te houden hahaha. Bijna verlof dus dan gaat het ook beter
Wat een leuke pakjes. Hier ook de 1e 2 pakjes (maat 50 en 56) alvast in de luiertas gedaan. Dan zit t er maar in