Hoi, Mijn dochtertje is 4 maanden en krijgt tot nu toe 5*180cc+6. De laatste tijd komt bijna ze niet uit met haar flessen en moet ik er 1 tussendoor "proppen" om aan de 5 te komen. Net als vandaag. 7.15 - 11.15 en tot nu toe (bijna 16.00) slaapt ze nog heerlijk. Er zitten dus alweer bijna 5 uur tussen. Als ze nu zou drinken moet ze dus om 8 uur nog een fles én twaalf uur. Maar die laatste drinkt ze niet altijd op. Ze is ook altijd te vreden. Zou ik nu al om 8 uur een laatste fles kunnen geven met evt schepjes rijstebloem? Of is ze nog te jong om naar 4 flessen te gaan? Hoe of wanneer deden jullie dat? liefs
Ik zat op een gegeven moment ook met die laatste 5e voeding in de knoop en ben toen overgegaan op 4 flessen. Ging hier prima maar ik moet er wel bijzeggen dat ik ook vrij vroeg moet groentenhapjes e.d begonnen ben v.w ernstige reflux dus kreeg hij dat wel weer extra natuurlijk.
Misschien de andere flessen evt. iets ophogen en de laatste laten vallen, ze geeft tenslotte zelf aan dat het eigenlijk te veel is.. Mocht ze toch een fles meer nodig hebben kunnen je hem altijd er weer bij geven..Geloof dat wij toen ook op 5 zaten..
Vorige week vrijdag is mijn vriend bij het CB geweest. Wij waren benieuwd wanneer zijn laatste fles er af mag. Ze gaf aan dat het qua gewicht zeker kan (ruim 6200 gram). Maar wanneer we het vanaf 4 mnd zouden gaan proberen dan was de kans groter dat ze ook echt doorsliepen en niet voor een nachtvoeding kwamen. Ik ga dit over 2 weken eens proberen. Nu werkt het bij ons denk ik nog niet om dat wij overdag een heel actief ventje hebben dat weinig slaapt overdag.
Heel herken baar probleem. Ik doe als volgd. Als ze om zeven uur wakker is dan kom ik meestal uit op vijf flessen en is idd dan nog proppen. Komt ze rond 8,9 dan zij het er vier. En ik geef rond de 225 dat is met jhbp. En iets extra water. Gewoon plus zes scheppen,. En vaak de ochtend voeding wat rijstenbloem en de laaste voor dat ze gaat slapen. Ze gaat meestal rond negen uur in de avond echt haar nacht in. En een nacht fles geven wij eigenlijk al van af week zeven niet meer.
ik kijk vanavond wat ze doet. ze heeft nu net haar fles op. ik zal haar vanavond een papfles (rijstebloem) geven. Ze liet de afgelopen weken aardig wat melk staan, maar was toch heel tevreden engoed gegroeid. Het zou dus iig kunnen qua leeftijd en gewicht(+/-6kilo)
Van het CB kreeg ik het advies om de laatste fles te laten vervallen met 5 maanden. Ik 'prop' al een tijdje de flessen in minder uren want hij slaapt steeds wat langer in de ochtend. Vanochtend was zijn eerste fles om half 9 dus vanaf vandaag ga ik proberen om 4 flessen te geven. Ik doe er iets meer water in en hou het gewoon op 6 schepjes. in de laatste fles ga ik vanavond rijstebloem doen en ik zie wel hoe hij er op reageert. Als hij vannacht wakker wordt dan geef ik hem alsnog een flesje. Ik zou zeggen probeer het eens en kijk wat ze doet.
Hier hadden we hetzelfde probleem, ik had het gevoel alleen nog maar bezig te zijn om ervoor te zorgen dat Finn al z'n flessen binnen kreeg. Ik ben met 4 maanden rijstebloem in de 4e fles gaan geven, en toen kwam de laatste (5e) fles te vervallen...ging eigenlijk meteen prima
ik zie dat sommige van jullien rijstebloem of jbpm door de fles doen..vanaf hoeveel weken/maanden kan dat eigenlijk en wat voor een speen gebruiken jullie dan of maken jullie dan groter dmv gaatjes prikken? in de speen die mijn dochter gebruikt kan denk ik geen ''dikkere'' voeding doorheen aangezien ze een speen met het kleinste gaatje gebruikt en hoe zit het dan met de ontlasting??
Ik gebruik een "papspeen" van avent. Dan staan er streepjes i.p.v cijfertjes op de speen. dus l ll lll. Rijstebloem kan vanaf 4mnd gegeven worden maar jbpm zou ik niet weten. Ik denk hetzelfde. Ik heb dus gisteravond om 8uur een papfles gegeven en haar op bed gelegd. Ik denk dat we even moeten wachten tot ze fruit en groente erbij heeft,ha,ha. Ze heeft heerlijk geslapen tot......3.15!!!! En wakker! Normaal slaapt ze van 23.00 tot 6á7 uur. Ze had geen honger en huilde ook niet(beetje murmelen),maar wilde wel haar speentje. Na bijna een uur heen en weer lopen van de slaapkamer naar haar kamer voor haar speen, viel ze weer in slaap tot 6.00. Ik ging een fles voor haar halen en toen ik weer boven kwam lag mevrouw heerlijk te maffen tot 7.00! Misschien steeds iets minder geven bij haar laatste fles?
jbpm mag al vanaf de geboorte. Hier trouwens al een paar weken op 4 flessen. Krijg er niet meer in. Dus nu 4 keer per dag 210 + 7 schepjes En soms wat rijstebloem in de fles op onrustige dagen ( advies van kinderarts ) jbpm krijgt ie er al door vanwege zijn reflux.
Ik geef nu ook sinds 2 dagen rijstebloem door de fles van 20.00 uur en zo kunnen we de laatste fles laten vervallen maar mijn zoontje wil het laatste beetje van de fles niet. Nu dacht ik dat hij vol zat maar toen ik het met een lepeltje ging geven wilde hij het wel. Met de 1,2,3 speen gaat het te hard dus nu geven we het met een 2tje. Wat doen jullie? En geven jullie in de andere flessen meer?? Kan ik nu bijv 4 keer 210+7 geven?
Mijn dochter heeft de laatste dagen helemaal geen trek in haar flessen. Krijg er met moeite totaal drie en halve fles in. Geven wel standaard haar flessen zo als normaal maar ze wil het niet meer. volgens het cb kan het zijn dat ze even vol zit van het proppen de laaste weken. En dat ze nu aan geeft dat ze even genoeg heeft gehad. Dus pfff. Gek word je er soms van. En s middags geef ik soms wat fruit wat ze nog niet helemaal lekker vind maar is ook nog niet belangrijk. Lastig he die baby.s
Mijn kinderen zijn ongeveer net zo oud en krijgen sinds een week ook 4 flessen. Wel krijgen ze rijstebloem door de laatste fles en eten ze al een half groentehapje
Vandaag zal ze wel op 4 flessen uitkomen, want ze heeft nu geslapen van 22.30(fles=rijstebloem) tot 8.30! ik zie wel hoe het loopt. Zolang mijn meissie tevreden is, ga ik er van uit dat we het goed doen.