Mijn inziens, gata echt niemand mij vertellen hoe is wel of niet 'moet'...Ze kunnen me allemaal de pot inclusief het consternatie bureau ik als moeder weet toch echt wel als beste wat goed is voor mijn kind 8)
Ja hoor Claudia vind ik ook ! De mensen die zich stipt zeggen hoe het moet hebben blijkbaar een makkelijk kind. Maar niet ieder kind doet het goed op de regeltjes hoe het MOET van het Cb.
toch hou ik wel graag dingen even tegen het CB aan gewoon omt ek ijken wat zij er van denken niet om het klakkeloos over te nemen.. maar een mening hoor ik wel altijd graag daar kun je namelijk best nog eens over nadenken dan ze zijn tesnlotte niet altijd helemaal gek maar zien ook heel veel voorbijkomen.
Mijn "schema" is: 6.30 uur 180+6 9.00 uur fruithapje (meer om eraan te wennen) 10.30 uur 180+6 14.30 uur 180+6 18.30 uur 180+6 22.00 uur 180 +6 Ik ga morgen ook met groentehap beginnen, om 17.30 uur, samen met ons eten denk ik. Ik wil die laatste flesook graag laten vervallen, maar heb geen idee hoe ik dit moet aanpakken. Ik moet hem nu om 22.00 uur wakker maken, maar hij drinkt hem wel volledig leeg. Tussen 5.00 en 6.00 uur wordt hij al wakker, ik kan de tijd dan nog wat rekken door hem een speentje te geven, maar na 6.00 uur heeft hij echt honger! Zou hij er dan nog niet aan toe zijn, de laatste fles te laten vallen?
Als hij m nog volledig opdrinkt zou ik m inderdaad nog niet laten vallen.. Mocht je m er nou echt wakker voor moeten maken en drinkt ie nauwelijks dan weet je dat t tijd is voor 4 flessen! Je kindje geeft t zelf aan! T kan heel snel gaan Susenna wilde de laatste fles ook zomaar van de een op andere dag niet meer! Liefs Stephanie