Lab uitslag

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Isis75, Oct 12, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Isis75

    Isis75 Fanatiek lid

    Jun 7, 2006
    1,768
    0
    0
    Hallo,

    Vandaag heb ik de uitslag van de bloedtest gehaald. Over een week ga ik naar de vk en die zal het wel bespreken. Nu heb ik toch vast een vraag. Er staan waardes en daarbij staat aangegeven wat normaal is. Nu staat er bij Macrocytair 0.3 terwijl 0.35 / 1 normaal is. Bij Hypochroom staat 0.2 terwijl 0.7/2 normaal is. Wat betekend dat?

    Groetjes Erica
     
  2. Japke

    Japke Bekend lid

    Feb 1, 2006
    535
    0
    0
    verloskundige
    Hoi Erica,

    Mochten de uitslagen dermate afwijken dan wordt er altijd contact opgenomen met de verloskundige en dan met jouw. Ook zijn de referentiewaarden die er staan voor mensen bedoeld die niet zwanger zijn. Ik zou me er dus geen zorgen over maken.

    De hypochroom en macrocytair zijn ook geen bloedwaardes die bij de eerste controle standaard worden gecontroleerd. Soms worden ze wel bij een bepaalde bloedwaarden meegenomen. Ik zou dus nog even een weekje geduld hebben, en vragen wat de uitslagen betekenen, dit is in combinaties met de andere bloedwaardes. Ik kan daar dus ook geen uitspraken over doen.

    Groetjes,
    Japke
     

Share This Page