Wat staat er bij jullie op het verlanglijstje voor sinterklaas en/of kerst? Ik heb weer eens geen inspiratie Dus brand los
-Lekker luchtje -Lingerie (heb ik alvast gehad ben ook nog eens jarig in december) -Rituals -chocola altijd goed
Op mijn verlanglijstje staat: - cadeaubon C&A - prikpen en -blok (om te knutselen ) - DVD The Holiday Moet nog wat verder kijken, moet nog aan mijn schoonfamilie doorgeven maar dat weet ik nog niet.
Hier kan jij geen inspiratie uithalen, maar wij vragen met kerst een... Een pup . (is natuurlijk ons eigen cadeau ) (23 dec wordt het nestje verwacht, dus we moeten nog eventjes wachten) Verder vragen we niks, daar hebben we nog niet aan gedaan, misschien als de kids wat ouder zijn. Wel geeft mijn moeder mij wel iets wat ze denkt dat ik nodig heb. Vorig jaar nog een fotocamera gekregen.
Voor sinterklaas ligt er iets van Rituals in de zak en met kerst hoop ik op nieuwe pannen. Heel duf, maar ik heb ze echt nodig.
Theedoos met 9 vakjes Sokken Grote fietsmand van basil Transportrek voor de mand Het grote vouw en telboek Prentenboek: karel viert kerst Frietsnijder Gourmettoren Cadeaubonnen van open 32 en lady sting
Kalender Pantoffels badjas pyama Dat is voor sint. Moet het toch zelf kopen Kerst : Geurtje cadeau bonnen
Een nieuwe badjas Cadeaubon bol.com Cd van Nielssson Cd van Rihanna Cadeaubon rituals Theaterbon Vooral die cd's zijn dingen die ik zelf niet snel zou kopen, maar wel graag zou willen.
Voor Sinterklaas heb ik voor mezelf gekocht - een boek - basis make-up van de wat duurdere merken met kerst doen we geen kado's
Ik zal trouwens mijn eigen lijstje ook neerzetten. Opzich heb ik wel inspiratie, maar mijn familie vindt de cadeaujtes die ik heb bedacht niet leuk en willen dat dus niet geven Dus tsja... * Cadeaubon van de Intratuin, Xenos of Ikea * DVD game of thrones
Ik vraag dit jaar - Airfryer - nieuwe E-reader - lancome mascara Maar wat ik geef is veel leuker! Heb bijv voor mijn schoonzus, die dol is op bakken bij Etsy een deegroller laten maken met "made by (en dan haar naam)" er in gegraveerd. Ik zag het in de LINDA van oktober en vond het ZO'N origineel cadeau Voor mijn nichtje heb ik bij papillon een roze tutu gekocht. En voor mijn kleine neefje heb ik een slabbetje laten maken bij zazzle met zijn naam er op gedrukt.
2 jaar geleden de cd van Il Divo gevraagd, fotolijstjes, beetje prulletjes dus. Dit jaar heb ik voor mijn man een nieuwe trui en thermosokken gekocht. Voor dochterlief een mooi kerstjurkje met legging. Voor mezelf nieuwe sjaal, handschoenen en een muts. Die wijd ik wel meteen ff in van de week...
Wat leuk zeg die deegroller!! Wij hebben laatst zelf ook een airfryer gekocht en we zijn er echt superblij mee, hopelijk jij straks ook!!
Aan mijn lijstje heb je ook niets, want dit jaar rijdt de Sint stilletjes ons huisje voorbij. En met Kerst doen we niets, we weten niet wat we elkaar zouden geven. Maar dit jaar heb ik stiekum wel iets voor mijn man gekocht. We verwachten na lang wachten ons eerste kindje, dus ik heb een rompertje gekocht met Daddy is my king erop. Hierbij wil ik nog iets leuks doen, met papa erop.
Ik vraag niks en hoef ook niks Wil maar 1ding maar daar heb ik mn partner voor nodig Sinterklaas gaan we naar mn zus dus hebben wel kleinigheidje voor ieder, En met kerst gaan we ook naar familie en moet daarvoor nog ff kijken wat ik haal vindt het zo moeilijk iets te kiezen voor een ander