Dames ik heb onwijs gezocht, maar kan het topic of TS niet vinden en was toch wel heel erg benieuwd hoe dit is afgelopen omdat ik zelf ook heb gereageerd in dit topic. Het gaat om een vrouw die vast werd gehouden tegen haar wil in Dubai waar ze heen was gemigreerd met haar man. Ze had best een heftig verhaal en sommige dames twijfelden of het echt was. Hoe is dit nou afgelopen? Was het echt of was het weer een verhaal wat helemaal was verzonnen? En mocht het inderdaad echt zijn heeft iemand nog contact met TS?
Heb z.n flauw vermoede dat beheer dat topic verwijderd heeft. Om verder ( gezeur) te voorkomen. Heb dat bewuste topic ook gelezen en ook daar gereageerd. Hoop gewoon dat het niet waar is.!
Ze had later nog een topic in het zwangerschapsgedeelte geopend. Ze zit nog steeds in dubai en had iemand flink de wind van voren gegeven omdat die persoon ruste dat ze reageerde op haar smsjes
Ik had zelf om eerlijk te zijn niet het idee dat het nep was. Meestal heb je toch wel een bepaald gevoel bij topics en dit geloofde ik eigenlijk wel. En als je dan in zo'n nare situatie zit begrijp ik wel dat je het laat weghalen als je er van wordt beschuldigd een trol te zijn. Ik denk niet dat we er nog iets van horen en daar kan ik me ook wel iets bij voorstellen...
Ik heb het topic ook gevolgd. Hoopte dat het niet waar zou zijn, maar mijn gevoel zegt dat het best wel zou kunnen kloppen. Ik hoop dat alles goed met haar gaat en dat alles wat rustiger is geworden voor haar.
Ze heeft het topic zelf laten verwijderen. Dat was toch dit lid. http://www.zwangerschapspagina.nl/over-deze-site/609905-lid-weg-topics.html
Ik vroeg me dit Laatst ook af! Was oprecht benieuwd naar hoe het met haar ging en toen kwam ik niet meer bij het topic. Ik had de avond van tevoren het topic gelezen en nog open staan, maar na het vernieuwen de volgende dag was ie er dus niet meer.
Zij heeft mij haar nummer gegeven, heb haar meerdere keren benaderd. Maar nooit een reactie gehad. Ook niet via pb hier op zp, terwijl ze wist dat ik haar kon helpen. Dikke fake na mijn mening dus!
Dat is dus ook mijn mening. Ik heb het hele topic inclusief al jou reacties gelezen. Waarom zo een topic openen, er heel vaak in reageren, ondertussen niets doen met alle (zeer bruikbare!) hulp die wordt geboden en vervolgens alles laten verwijderen.
Nou, ik vond je hulp bewonderenswaardig voor iemand die je helemaal niet kent. En ook echt schandalig hoe zij op jou reageerde. Voor mij is het ook fake.
Ze had zelf niet eens contact opgenomen met het consulaat! Zoals ze wel in het topic aangaf. Ik heb namelijk nog met hun contact gehad!
Dit! Ik vond het, door hoe er gereageerd werd, trouwens vanaf het begin af aan al overduidelijk nep, maar (het gebrek aan) de reacties op Lovely en het feit dat ze zelf nergens heen heeft gebeld (dat kon eerst wel, toen weer niet, toen toch wel, maar nee - het lukte toch echt niet ) waren voor mij wel dé bevestiging. Daarbij kwam nog dat ze zelf zei naar het consulaat te hebben gebeld, maar dat bleek helemaal niet zo te zijn. Ik had meer het idee dat het topics waren waarin ze lekker af kon geven op moslims, want in mijn ogen lag dáár de hele tijd de focus op. Alles lag aan het geloof, iedereen die moslim was zou uiteindelijk zo worden, ze had veel eerder in moeten zien dat een man die moslim was geen goede keuze was, enzovoorts, enzovoorts..