Ik had een puistje op m’n kin, en ik heb vrijwel nooit puistjes. Maar als ik er dan 1 heb, dan is het op m’n kin. Zo nu ook. Ik knijp die dingen altijd mooi uit, en vaak gaan ze dan ook weg. Maar soms dus niet. Nu ook niet. Er zit dus nu een korstje overheen. En ik ben zo’n type die dit er iedere keer weer afkrab.. Want het ziet er echt niet uit.. het ziet er dan uit als een klein plekje krentenbaard zeg maar. Heeft iemand de ultieme tip, hoe dit zo snel mogelijk weg gaat? Heb je er een creme voor die snel korstjes los laat? Het beste is denk ik wel eraf blijven, maar ik schaam me kapot hiermee. Ik laat het na het krabben ook iedere keer eerst rustig opdrogen en moet dan echt foundation op doen ofzo, want het ziet er niet uit.
Er toch echt van afblijven. Een korst valt er vanzelf af. Zolang je er aan manipuleert kan het wondje niet goed genezen er kun je er uiteindelijk een litteken aan over houden.
Herkenbaar, ik kan soms echt wel maanden met plekjes rondlopen omdat ik het steeds weer openkrabt. Je zou er vaseline op kunnen smeren zodat je minder makkelijk kan peuteren en dus gewoon afblijven hihi Ik heb al best wat littekentjes van al die rare plekjes, irritant maar dan weer niet irritant genoeg om het een volgende keer te laten
Ik heb soms ook van die dingen in mijn gezicht waar je beter van af kan blijven maar ik kan het toch niet laten... Ik was het dan met betadine-scrub, is geen scrub met korreltjes o.i.d. Ook ideaal voor nagelriemwondjes.
Ik zou er vaseline op smeren. En verder, het is een klein plekje, we hebben allemaal wel eens een puistje oid. Hoort erbij, hoef je je niet voor te schamen en zou de foundation etc dus lekker weglaten. Lijkt me ook niet heel fijn op een wondje