hallo allemaal, ik mag nog niet testen maar heb sterk het gevoel zwanger te zijn. heb wel een vroege zwangerschapstest gedaan die was heel licht positief. maar nu mijn vraag ik ben 2 keer zwanger geweest eerste keer was het er 1tje wel meteen na ei sprong het gevoel zwanger te zijn maar voor de rest niks.(dit werd een miskraam met 6 weken) 2de keer weer na mijn eisprong het gevoel zwanger te zijn maar dit keer had ik ook veel last van ongikrampjes. nu dus weer het gevoel zwanger te zijn en heb weer veel last van ongi krampjes. kan je deze krampjes ook hebben als je zwanger bent van 1 en is dit toeval of komt dit aleen voor bij een 2 ling?? alvast gedankt voor jullie antwoord. groetjes mimi
Ongikrampen zijn erg normaal tijdens een zwangerschap. Dit heeft niks te maken met het feit of het er één of twee zijn. Het wordt veroorzaakt door je baarmoeder die uitzet.
Ik heb 3 kinderen gekregen allemaal 1lingen. Bij alle 3 kreeg ik gewoon ongikrampen op mijn NOD. Toen ik krampen greeg maar geen bloedverlies (valt bij mij echt altijd meteen samen) hoefde ik niet eens meer een test te doen.
Ik had dit bij mijn 1e en 2e zwangerschap en dit zijn geen tweelingen. Het zegt dus niets over een 1 of een 2ling.