Ik zou gister of vandaag ongie moeten worden maar helaas lijkt niets erop dat het onderweg is... Vanaf de 23ste spuit ik nu deca. Heb geen pil gebruikt. Hoeveel dagen later kwam bij jullie de ongie?
bij mij was het 4 dagen, normaal heel stipt maar toen met gebruik van deca ook ineens te laat. Schijnt volgens mijn gyn vaker voor te komen dat de menstruatie later komt als je deca spuit. Hoop voor jou dat het snel gebeurd! Groetjes Jopa1000
Bedankt voor het invullen meiden! Hoop dat er nog een aantal meiden bijkomen!! Dan weet ik een beetje wat ik kan verwachten!!!
ik vul maar niet in, want ik heb wél de pil erbij gebruikt. Ik ben gedurende bijna de hele pilstrip aan het bloeden geweest en na het stoppen met de pil kwam er helemaal geen echte ongi meer. Maar vermoedelijk komt dat door de pil, niet door de deca.