Heb net weer een test gedaan en de CB geeft nog steeds 2-3 weken aan... Terwijl ik al 5 weken en 5 dagen zou moeten zijn. Of ben ik minder ver dan ik denk? Vorige zondag deed ik een Engelse test en die gaf al 2-3 weken aan en afgelopen woensdag deed ik een NL CB en die gaf ook 2-3 weken aan. Maak me nu echt ontzettend veel zorgen, voor mijn gevoel kan het nu niet goed meer zitten. Zal ik later komende week nog een keer een test doen? Wat denken jullie? Ben nu echt heel bang en onzeker...
Meis, hoe moeilijk ook, stop met testen. Het zegt helemaal niets. Je waardes zijn goed gestegen en ik vrees dat je zult moeten wachten tot de 2e. Blijven testen wordt je alleen maar gek van. Knuffel !
Ik zie nu pas dat je een supermegastijging in je hcg had. Jemig meid, weg met die knutseltestjes. Hcg kan enorm varieren van vrouw tot vrouw, zegt niets, als de stijging maar goed is. En dat is ie! Bloedverlies komt heeeel vaak voor in het begin en kan ook een teken zijn van innesteling. Zo klinkt het wel bij jou. En verder: afleiding afleiding afleiding! Goed man, die stijging.
Hij springt naar 3+ weken bij een hcg van boven de 2000. Als je hcg sinds donderdag is verdubbeld, klopt het dat je daar nog net onder zit. Test maandag nog 1 keer als je het moeilijk vindt tot de 2e te wachten, dan zou je hcg boven de 2000 moeten zitten en de cb op 3+ moeten staan. Zegt echt helemaal niks dat dit nu nog niet zo is, het gaat inderdaad om de stijging!!!
ps hcg gaat langzamer stijgen boven de 1000 (eerder iedere 72 uur ipv 48 uur) dus misschien dinsdag of woensdag pas weer testen?
@suzy: door de reactie van Miss76 wil ik nog 1 keer testen dinsdag, als de test dan weer 2-3 weken aangeeft dan zal ik stoppen met testen en 2 september afwachten. @Maria: dankje voor je positieve reactie, de stijging was inderdaad meer dan ik had durven hopen. Kan een innestellingsbloeding dan zomaar ineens weer komen? Had helemaal geen bloedverlies meer gehad sinds morgen 2 weken geleden. Het bloedverlies is wel nog steeds gestopt, alleen had wel last van menstruatiekrampen vannacht en nog steeds heb ik last van mn buik en darmen, maar dat hoort er wel bij toch? Afleiding ga ik mn best voor doen! @Miss76: dat wist ik niet, dan klopt het inderdaad dat ik daar nog net niet op zit. Ga dan dinsdag nog een keer testen, hopelijk geeft ie dan wel 3+ aan! Bedankt voor je uitleg, ben nu wel een beetje gerustgesteld, zeker zolang het bloedverlies niet weer terug komt.
Ja, dat bloed komt en gaat. Ik had soms echt een plasje helderrood. Niet leuk, maar het kan er echt bij horen. En die krampen: dat is groei. Er gebeurt nogal wat nu vanbinnen.
Die cb met indicator ging bij mij ook as later dan met 5 weken op 3+ Hoeft dus echt nog niks te zeggen.....
@ Susannelilian: hoe gaat het met je? Ik las net op een ander topic dat je vandaag je eerste echo hebt? Heel veel sterkte en succes gewenst, ik hoop dat je een mooi kloppend hartje gaat zien! Laat je het ons weten? Liefs, Miss
@Miss: vanmorgen ging het helemaal niet goed, maar na wat eten gaat het wel iets beter. Heb inderdaad vanmiddag de eerste echo, vind het echt super spannend! Weet niet of ik wel durf te kijken... Ik laat zeker weten hoe de echo was, je leest het wel. Jij morgen de intake in Gent hè, heel veel succes! Laat je weten hoe het was?
Ik ga jullie verlaten, het was weer niet goed... We zijn er echt kapot van en ik moet even afstand nemen van het forum, het is te confronterend. Hoop dat jullie het begrijpen. Moet volgende week nog 1x terug, maar het is al voor 99,9% zeker dat het niet goed is. Is eigenlijk alleen nog maar een formaliteit. Er was wel een stipje te zien, maar dit was zeker niet een kloppend hartje en ook zag het er heel anders uit dan hoe een vruchtje eruit zou moeten zien in deze fase. En toch houden we ons tegen beter weten vast aan die 0,1% kans dat het toch nog goed is... Voor jullie allemaal heel veel succes en hoop het beste voor jullie allemaal, jullie zijn kanjers!
Shit meis! Wat erg voor jullie. Natuurlijk snap ik dat je afstand neemt. Ik duim dat het toch een late innesteling was en jullie tot die 0,1% horen. Heel veel sterkte een een dikke knuffel!
Bedankt meiden, vind het zo oneerlijk dat we dit na al die tijd dat we al bezig zijn nog een keer mee moeten maken!
Laat onderzoeken doen ... en laat je niet wegsturen door lamlendige antwoorden als "maakt niets uit" en "voegt niets toe"... Op je strepen staan bij de gyn en anders een second opinion gaan doen. Ik weet dat je hoofd daar nu echt niet naar staat (knuf) maar laat je niet van het kastje naar de muur sturen. Blijkbaar nestelt zich wel iets in, maar blijven plakken is een ander verhaal.