Dag dames, Ik ben inmiddels alweer 23 weken gaat nu heel snel met mijn buik, ik heb best een hoge buik. Ik zit de heledag op kantoor, en ik zit niet bepaald rechtop ofzo, toch wel een beetje gebogen, nu het probleem is, dat mijn beugel van mijn bh steekt in mijn buik (baarmoeder eigenlijk) en dat doet zo'n pijn. Is dit herkenbaar bij iemand? En hoe hebben jullie dit opgelost? Hoop dat ik wat reacties krijg.
ik ben nog niet zover, maar heb wel al grote(re) pijnlijke (.)(.) Marlies Dekkers heeft goede en mooie zwangerschapslingerie.. dan loop je er ook nog mooi bij!
Ik ben ook nog niet zo ver, maar kan mijn eigen bh's al niet meer aan. Nu heb ik als tijdelijke oplossing een goedkope meegroeibh, maar zodra ik terugben van vakantie toch maar even voor iets anders kijken. Wil het ook niet te duur maken aangezien ik nu al 2 cupmaten ben gegroeid en ik merk dat ze nog niet stilstaan. Anders had ik nu denk ik voor een bh gekozen die je ook als voedingsbh kunt gebruiken.
Ik koop altijd gewone bh's bij de hunkemoller in een maatje groter. Een ander model wil ook weleens helpen. Die heb je voor een euro of 18, helemaal niet duur en toch gewoon leuk. Mij zal je echt niet dood vinden in die kontlelijke meegroeibh's. Als je beugel prikt zal je bh wel niet goed passen. Ik zou gewoon een stapel bh's mee het pashokje in nemen en kijken wat lekker zit bij allerlei gekke bewegingen.
In het begin van deze en in mijn vorige zwangeschap kocht ik mijn (beugel) bh's gewoon een paar maten groter. Ondertussen zat het echt niet lekker meer en heb ik bij de hema 2 meegroeibeha's gekocht. Gewoon simpel zwart en wit voor 10 euro per stuk. Bij hunkemoller een paar leuke onderbroekjes erbij gehaald zodat het wel een beetje matched. succes
hier zul je wel niet vrolijk van worden,maar ik heb hier ook veel last van gehad. als ik stond ging het wel,maar zitten was een ramp. een beugel bh,grotere maten,staken in mijn buik,en meegroei bh's rolden telkens een beetje om,of ze nou strak of los zaten,ik kon niks meer aanhebben. mijn huid onder mijn borsten was ook kapot. thuis draag ik nu strakke hempjes,en als ik bezoek krijg,of ergens heen ga heb ik een bikini topje aan. de stof is wat zachter,en hij snijdt niet zo. succes ermee
Uit die beugels! Ik ken het probleem en draag daarom de voedingsbh's die ik nog had van de zwangerschap van mijn oudste. Is wel goedkoper dan eerst meegroeibh's en dan voedingsbh's. Ervanuitgaande dat je borstvoeding gaat geven natuurlijk.
Ja dat heb ik dus ook. Ik vind de voedingsbh's echt super fijn zitten nu. Ik heb bij Isabelle toen best leuke gekocht dus het hoeft er helemaal niet lelijk uit te zien. View attachment 81399 Ps; op het plaatje ben ik niet hoor, ha ha
Hier al sinds 6 weken een meegroei-bh aan, m'n gewone bh's pasten niet meer (en nu al helemaal niet). Heb ze af en toe nog een dagje aan als deze bh in de was zit (moet nog op zoek naar voedingsbh's)..
Hier sinds ik zwanger ben ook geen beugelbh's meer. Bij 6 wk bij de hunkemoller wat sportbh's gekocht, die je kan verstellen, dus soort van meegroeibh's
Mijn beha's pasten al vrij snel niet meer. Ik had toen 1 meegroei BH van Anita gekocht (met beugel) en 1 voedingsbeha van prenatal eigen merk, zonder beugel. Die van Anita was wel duur, maar ik heb er veel profijt van. Hij geeft lekker veel steun en heeft een beugel. Maar de stof loopt een stukje door onder de beugel zodat je die stof gewoon om kunt vouwen onder de beugel, op die manier heb ik er geen last van. Dat is een aanrader dus! Anders kan ik die beugels ook echt niet hebben joh! Verder je schaamte voorbij en gewoon lekker voedingsbeha aan zonder beugel. Alles voor comfort vind ik.
Sinds mijn 1e zwangerschap tot nu toe heb ik mijn voedingsbh aan.. Ze zitten wel fijn.. Na mijn zwangerschap kon ik geen bh met beugel meer aan..