Ok ik weet t, oppassen moet iemand graag doen en anders helemaal niet. Nu is het zo dat ik altijd voor mijn zus klaar sta en nu ze zwanger is mijn vriend en ik haar en haar vriend al voor een vermogen aan spullen hebben gegeven. Ik vraag verder nooit niks aan haar, van haar.. Nu is ze peettante van onze dochter. Ze heeft nooit echt iets bijzonders met haar gedaan, opgepassen etc omdat zij het heel erg voor het handje heeft liggen om elke x op het laatste ( lees; allerlaatse moment! ) af laat weten. Nu dus vanavond ook weer hetzelfde. Heb haar een paar dagen geleden gevraagd of ze vanavond eventjes op de kids wou passen ( zij liggen dan al te bed ). Was goed zei ze. Ze vroeg hoelaat we thuis zouden zijn, waarop in antwoorde uiterlijk 22.00u! Vond ze kei leuk want haar vriend was vanavond naar school en dan zat ze zich toch maar te vervelen. Nu raad je t al, ze appt me net dat ze om 21.15u thuis MOET zijn, want dan is haar vriend thuis van school! Ja jeetje, dat ga ik niet redden! Verders, zoals gewoonlijk, geen antwoord meer! Nu heb ik gelukkig mijn andere zus kunnen regelen dus het probleem is opgelost! Alleen baal ik zo ontiegelijk van de hele situatie! Groot deel van haar baby uitzet hebben wij aangeschaft voor dr ( omdat ik zo trotss ben dat ik tante word! ).. ik voel me zooooo dom!! Wij maar geven geven geven etc, vraag je om n xtje op te passen wat al zelden voorkomt, dan nog op t allerlaatste moment laat ze het weer afweten! Ik weet het is geen heitje voor karweitje, daar doel ik niet op. Ik bedoel er meer mee dat als je dingen geeft aan ze dan is het goed, maar vraag je n x om op te passen, dan stemmen ze eerst in om vervolgens weeeer af te laten weten! En voor de buitenwereld doet ze alsof ze de allerliefste tante van de wereld is die altijd alles met de kids doet.. uhmm nou die dag moet nog komen denk ik! Je kunt eigelijk niet van ze op aan, behalve als er iets te halen valt staan ze meteen op de stoep. Ik ben best kwaad, heb dr gebeld en gezegt dat ze maar lekker op dr vriend moet passen dat voor de kindjes mn andere zus komt!
Ja nou zo dacht ik ook al. Heb ik net mn moeder aan de lijn, die zegt ja ze is zwanger! Uhh ja..??! Da weet ik ook wel, maar zeg dan nie eerst volmondig ja! En dan op t allerlaatste moment weer een klote smoes
Ja vreemd verhaal, lijkt wel of ze niet mag van vriend. Zo van ik ben thuis dus jij ook? Anders zou je zusje haar prioriteiten eens op een rijtje moeten zetten.
Ik weet nie wat ik ervan moet denken! Maar als een x iets aan haar vraag dan komt ze altijd op t allerlaatste moment met van die rare smoesjes.. Maar is t aan hem kant van de fam, dan kan alles!
waarom komt die vriend dan niet naar jullie ? Of hebben jullie dat liever niet ? Ik wou trouwens zeggen dat jij volgens mij echt een meid met een gouden hart bent, zoals ik soms topics lees, echt super ! Sorry moest ik ff kwijt
Altijd fijn als je zo goed kan bouwen op iemand.. Vervelend meid, ik zal haar ook niet meer vragen als ik jou was. In plaats van ontspannen een avondje weg gaan zit je alleen maar met extra gedoe. (Even off topic, hoe gaat het met je haar? )
Aaah kippiekip tnx meid! Hij mag gewoon komen dus daar Kan t nie aan ligge! Maar als Dr iets te Halen valt staan ze meteen op de stoep! @ Djennaa mn haar ziet er stukke beter uit hahhaa
Ik heb zo'n broer en schoonzus en kan je vertellen... Het zal nooit veranderen. Hier kan iedereen altijd aanschuiven, hebben 3 keer in de week wel eters. Broerlief regelde dus elke keer een etentje hier. Totdat ze steeds later kwamen en steeds eerder gingen. Zolang hij dingen krijgt is ie er als de kippen bij maar moet hij wat doen of geven.... Ik ben dus gestopt me in te zetten. Hij mag gerust komen maar na get eten. Dingen lenen gebeurd niet meer want we krijgen het toch nooit terug. Ik ben ook gestopt hem dingen te geven. Met een vriendin van mij is het anders, ze geeft niks en ik geef haar regelmatig wat. Maar ik krijg van haar altijd een blijk van waardering terug. Dan komt ze oppassen om ons te bedanken of ze bakt een cake als we een tas boodschappen hadden gebracht. Ik kan je als tip geven, zij zal niet veranderen. Natuurlijk komt ze als ze dingen kan krijgen, zo zit ze in elkaar. Het is aan jou hier mee door te gaan of te stoppen. Het zit jou allemaal niet lekker, wat ik logisch vind en zou daarom stoppen met dingen te geven.
En vanaf nu niet meer te veel vertroetelen. Het zal in je aard zitten, en dus ook niet meevallen om het niet te doen. Maar ik denk dat je genoeg hebt gedaan. Voor oppassen e.d. zou ik haar ook niet meer vragen. Het is idd niet een heitje voor een karweitje, maar voor zeker als zussen mag je toch wel op elkaar bouwen?! Succes met je zus, ik hoop dat ze toch wel zal veranderen, misschien tegen beter weten in, maar voor jou hoop ik het!
Ik zou eens een keer goed om de tafel gaan zitten met je zus, en haar ook duidelijk maken wat zei precies verwacht als haar kindje er uiteindelijk is. Als iemand anders dan precies het zelfde met haar omgaat als zei in dezelfde situatie komt te staan als dat zei jou nu continue in zet. Het is enorm lullig, ik had een vriendin en die werd echt echt kwaad op je als je zulke geintjes uithaalde. Die vond van he, als je daar toch niet aan kan houden spreek het dan bij voorbaad al niet af! En eigenlijk weet je nu wat je van d'r kan verwachten en daar mag je haar best eens een keer op wijze dat het gewoon niet netjes is en dat je wel vind dat je op jou beurt haar wel enorm probeert te helpen met haar kleine. Ik zou er ook enorm kwaad om kunnen worden! Maar vooral omdat het je zusje is, lijkt het me juist geen kwaad doen om daar maar eens even om de tafel te gaan zitten. Misschien heb je er dan nog wat aan in het vervolg of weet je in het vervolg waar je aan toe bent. Succes x
Er over praten is normaal gesproken ook de beste oplossing. Maar in sommige gevallen lost het weinig op. Mijn broer is zo egoïstisch en manipuleerd veel. Een gesprek eindigd altijd in je hebt gelijk of ja maar.... En de volgende keer hetzelfde. Als je zo kan reageren, dus wel dingen ontvangen maar niks geven Nasr je zus toe, dan zit je gewoon zo in elkaar en liggen je prioriteiten op de verkeerde plaats. Wellicht dat vriend er iets mee te maken heeft.
Zusje of niet, op een oppas moet je gewoon kunnen rekenen. juist omdat je je kindje even nergens anders kwijt kan als het nodig is. Ik zou het zacht gezegd ook niet kunnen waarderen als ik een oppas had die telkens net voor aanvang afbelt met een kutsmoes. Je kan idd even flink met d'r babbelen, wie weet helpt het. Mocht ze toch in haar oude patroon blijven of terugvallen, dan weet je gewoon zeker dat je haar niet voor dit soort verzoekjes moet vragen. wat betreft jouw hulpvaardigheid naar haar toe, je hoeft het echt niet te stoppen, maar mss is het goed om het even flink in te perken zodat je zusje ook ziet dat je niet voor 1 gat te vangen bent. succes meid!
Was ze vroeger ook al zo voordat ze die vriend had? zo nee dan denk ik dat je ook in een andere richting, en dan met name van die vriend moet gaan denken. Want je kan het wel op haar richten, maar als zij bang is van dr vriend, dan kan het zijn, dat ze alles doet wat hij zegt, ik ga hier niet over uitwijden, maar als ze vroeger voor hem niet zo was, dan moet er toch wel zeker een lichtje gaan branden.... Enne wonen jullie zo ver weg van elkaar dat hij net als andere al zegt niet even gewoon langskomt. EN was ze vroeger ook al zo, dan zou ik als ik jou was een paar passen terug zetten. Sterkte
Ze was vroeger al apart! En weet je waar ik ontiegelijk van baal dat ik net thuiskom en op.fb kijk en moet lezen dat ze een heeerlijke snackavond met vriendinnen heeft!!
Meiss dat is dus duidelijk, haar links laten liggen, ze profiteert van jouw goedheid niet normaal, later zit jij op hun kleine te passen enhun gaan lekker verder met hun leven, want zus doet toch wel oppassen. Waak daarvoor en begin nu al met eheeel veeeel afstand nemen, profiteurs zul je nog genoeg in het leven tegenkomen, alleen jammer dat ze nog familie is ook. Enne geef haar een steek onder water als ze weer loopt te pochen dat ze zulke leuke dingen met je kleine heeft gedaan... Nietleuk maar leer van je afbijten anders blijft ze profiteren van je! zij lacht wel en gaat vrolijk verder en jij blijft je verbijten om de rust en orde te houden EN DAT WEET ZE EN ZAL ER MISBRUIK VAN MAKEN. Enne bij de update, ik zou er bij zetten, oooowh daarom kon je, zoals gewoonlijk, dus op het aller laatste moment niet op je nichtje passen, die je amper ziet.... (naja zoiets dan he) Sterkte liefde en wijsheid toegewenst meis!