Wat is er zoal te doen? Ik ken wel Manneke Pis , o ja, en het Atomium,maar is er genoeg te zien en doen? Het zou gaan om 1 overnachting
Ja! Erg leuke stad, wij zijn een tijd terug bij familie op bezoek geweest die daar tijdelijk woonden, we hebben ons er super vermaakt.
Brussel is leuk om te winkelen, maar verder vind ik er weinig te doen. Belgische biertjes drinken haha. Ik zou zeggen ga naar Brugge, veel mooier en gezelliger.
Ik ben zelf Belgje, woon zo'n 20 à 25 kilometer van Brussel en ik vind Brussel leuk voor maximaal 1 dagje. Musea genoeg, zoals bijvoorbeeld het Natuurwetenschappen-museum (zeker een aanrader met kinderen!), maar je gaat natuurlijk op een weekend ook geen 7 musea doen. Ik zou het dus combineren met bijvoorbeeld een dagje Gent, Antwerpen of Brugge. Hou er ook rekening mee dat er op zondag - buiten de musea dan en de horeca - vrij weinig open is hier in België. Als je echt komt om te shoppen, doe je dat dus beter op zaterdag (of tijdens de week).
Het is een aanbieding om baar Brussel of Antwerpen te gaan. Antwerpen ben ik al vaker geweest, vandaar mijn keuze coor Brussel. Ik ga met een vriendin en we komen op vrijdag in de middag aan en gaan op zaterdag in de loop van de middag weer terug.
Ik vond Brussel tegenvallen.Lopen veel vage figuren en ik vind sommige stukken echt kleurloos en armoedig.Brugge en Gent zijn veel leuker.
Best leuk hoor. Grote markt is gezellig met mooi weer. Maar het klopt dat er veel vage figuren rondlopen, en ik voelde me in de metro niet veilig. Atomium is de moeite waard.
Naast het atomium heb je (denk ik nog, het wordt wel afgebroken in de nabije toekomst) mini-Europa, dat is ook prachtig. Van het "atomium-en-consorten"-ding (is 1 uitbater) kun je makkelijk een daguitstap maken. Manneke Pis ligt in het centrum zelf. En een beetje verder is ook Jeanneke Pis, minder bekend. Verder uiteraard musea maar hangt af van leeftijd kids etc of die er iets aan gaan hebben.